Тренировки в домашни условия - 110

  • 31 977
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 397
Днес без много време на разположение, 30 минути монотонно с Камерън на 20/21 spm, 7 км ми се получиха. Хареса ми тренировката и музиката също. Blush

# 91
  • Мнения: 8 170
Линкът към безплатните тренировки на Инес излиза като спам. Който има интерес- да влезе в сайта й, или във ФБ профила й. Предполагам, че и в ИГ го има.

П.С. Абе сестра та на Инес не е ли фотограф- в една от нейните книги при доставката беше пусната визитка на една дама с фамилия Субашка, която е фотограф?
Това е майка й, ако не се лъжа.

# 92
  • Мнения: 1 073
Днес сутринта долна част, вечерта след работа Горна.

# 93
  • Някъде там
  • Мнения: 4 901
Днес сутринта упражнения за ръце и задължително 10 минутки корем.
Завърших с велоергометър 20 минути.
За утре планувам ден за крака.

# 94
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Вчера дупе и корем 40мин
За днес бях планувала 50мин бърнаут цяло тяло, но уцелих някакво участие нaживо на Сидни в Popsugar fitness, та се включих и там - 30мин допълнително кардио. Гривната ми отчете 303ксаl, което ми е личен рекорд (не ми се смейте, все пак се занимавам отскоро... Надявам се и до повече да го докарам, ама да видим). Много щях да съм доволна, само дето и двете деца се скъсаха от рев, а баща им тотално ги игнорира и ми убиха целия кеф... В такива моменти направо ми иде да зарежа всякакви тренировки, но понеже са единственото нещо, което правя за себе си, не се отказвам толкова лесно. Да реват, барем баща им се сети за тях Rage

П. С. Ей го видеото на Сидни, беше live stream :
https://youtu.be/kTmcgjX4CKU

# 95
  • Мнения: 1 290
И аз да се запиша с втора успешна тренировка за седмицата. Може да опитам в петък да направя и трета.
Тренирането вкъщи не си е работа. Получават ми се прилични тренировки, но са по скоро от типа "нещо е по-добре от нищо". Имам налични само 40 кг и ми писва да ги меся от лост на дъмби и обратно. Поне правя нещо. Крепи ме надеждата, че ще отворят залите до 2-3 седмици и то дотогава ще се боря с каквото имам.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 835
И аз едно време си мислех, че тренировки вкъщи не са ефективно,  но като подхванах програми си промених мнението.

За днес сутринта отчитам No Equipment Strength & Explosive Cardio (Burn & Build) | Joanna Soh.
Следобяд обаче  направих Insanity Max 30 Cardio Challenge. Много отдавна я гледам тази пограма и реших да я пробвам, за да преценя до колко е  трудна. Е,  няма такава сложнотия. Щях да си изкарам дробовете още на10-тата минута. Някой я правеше тази програма или хибрид мисля, че беше - изказвам моето възхищение. Изкарах я цялата тренировка, но със сигурност нямам физическата подготовка за нея.
Предполагам, че еще е много ефективна за отслабване, но дали няма да ме демотивира като ми е голям зор.

# 97
  • Мнения: 2 887
Пробвай focus t25. Същият треньор, но по-малко натоварване.
Аз днес правих тренировката за корем от програмата epic beginner на Керълайн, за която спомена Кали. Някои упражнения са действително за начинаещи, но си е 30 минути и удря всеки мускул от коремната стена. Освен това е приятно да видиш Керълайн да прави почти всяко упражнение  през целия интервал. Мисля да пробвам и две други тренировки от програмата - крака и цяло тяло, тъй като са ми добре като дължина. Нивото лесно ще се вдигне с помощта на тежести и ластик.
https://youtu.be/4NOV6YVbvB0

# 98
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 756
И аз да се запиша с втора успешна тренировка за седмицата. Може да опитам в петък да направя и трета.
Тренирането вкъщи не си е работа. Получават ми се прилични тренировки, но са по скоро от типа "нещо е по-добре от нищо". Имам налични само 40 кг и ми писва да ги меся от лост на дъмби и обратно. Поне правя нещо. Крепи ме надеждата, че ще отворят залите до 2-3 седмици и то дотогава ще се боря с каквото имам.
Понеже и аз минах през това със сглобяването и разглобяването в началото, затова си позволявам да споделя какво правех.
Първо с лоста и наличните кг-ми правех клековете, после със същите тяга, после хип тръст, след това свалям малко кг-ми и правя добро утро и клек от колене. След това чак прехвърлям на дъмпелите и правя напади, бг клек сумо клек и тяга на един крак и суинг. Мисля, че се получава добра тренировка за долна част с налични 40кг тежести. Мускулите си работят дори и да не са натоварени със 100 кг от машините в залата.

Днес направих Ден 74 от фаза 3 на 80ДО и още 4 упражнения за глутеус.

# 99
  • Мнения: 1 418
Аз си направих седмична програма с видеа от  youtube. Имам си малко детенце и никак свободно време, но ето примерно днешната ми програма(може на някой да му хареса):
Дупе 5 мин.
https://youtu.be/aJsi5grZWAk
Корем 10 мин.
https://youtu.be/mBiWl_4fbzk
Бедра 5 мин.
https://youtu.be/xr3TEHdV2Wo
Гърди 5 мин.
https://youtu.be/NOZYgyFFAVk
Гарантирам, че дават сериозен burn Heart Eyes
Правя такива серии 5 дни в седмицата. Гръб, ръце и прасци..ги тренирам с търчане по детето:joy:

# 100
  • Мнения: 265
За днес да се отчета с 35 минутна тренировка с Caroline за абс. Дъщеря ми пък направи две от на Клои клипчетата 😆.
Утре пак ще бягам Simple Smile.

# 101
  • Мнения: X
За днес йога и колело. Започнах да пия новия протеин на HerShape - шоколад. Благодаря за препоръката, Тили! (дано не бъркам, мисля, че ти ми го препоръча).

Скоро не сме обсъждали, но за тези, които не искат да следват една програма,  една от групите във ВК - No excuses | тренировки дома | фитнес дома - има седмични програми, в които комбинират тренировки от различни програми.

# 102
  • Някъде там
  • Мнения: 4 901
За днес да дам отчет
Крака по изготвени ми от Рори план + 20 минути вело.
Оправям се за работа, ходя пеш и правя 10 000 крачки без проблем Simple Smile В събота откривам сезона на тичането.
Решила съм като отворят фитнес залите да тръгвам на фитнес Blush

# 103
  • Мнения: 1 290
И аз да се запиша с втора успешна тренировка за седмицата. Може да опитам в петък да направя и трета.
Тренирането вкъщи не си е работа. Получават ми се прилични тренировки, но са по скоро от типа "нещо е по-добре от нищо". Имам налични само 40 кг и ми писва да ги меся от лост на дъмби и обратно. Поне правя нещо. Крепи ме надеждата, че ще отворят залите до 2-3 седмици и то дотогава ще се боря с каквото имам.
Понеже и аз минах през това със сглобяването и разглобяването в началото, затова си позволявам да споделя какво правех.
Първо с лоста и наличните кг-ми правех клековете, после със същите тяга, после хип тръст, след това свалям малко кг-ми и правя добро утро и клек от колене. След това чак прехвърлям на дъмпелите и правя напади, бг клек сумо клек и тяга на един крак и суинг. Мисля, че се получава добра тренировка за долна част с налични 40кг тежести. Мускулите си работят дори и да не са натоварени със 100 кг от машините в залата.

Днес направих Ден 74 от фаза 3 на 80ДО и още 4 упражнения за глутеус.
Ани, мерси за съветите. Може би трябва да преосмисля реда на упражненията, че аз си тренирам като в залата. Първо искам да "убия" предното бедро и после да довърша, каквото е останало в задното. Понеже имам и доста ластици и с тях се мъча, но не знам как тренират хората с ластици. За мен не е най-доброто, понеже напрежението в мускула е различно в различните фази на движение, като в началото дажа липсва. Може би аз не го правя като хората.
Home rider аз нямам желание да отславбам и като цяло не правя кардио, по скоро го ползвам за загрявка и разгрявка. Въпреки че съм боса по темата, повечето домашни упражнение наблягат на движение с висок пулс, което аз избягвам. Даже дори и в залата си увеличавам почивките, като видя че пулса ми е висок. Общо взето моята цел е оформена и сгетната мускулна маса, а съм от правите черва, които трудно качват и задържат каченото.

# 104
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 792
Добро утро. От вчера и днес Хедър week 3, day 2 and 3.

Общи условия

Активация на акаунт