Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Никаква промяна в моя!

# 16
  • Мнения: 10 623
Изчезнаха напрежението в гърдите и усещанията - леко болезнени- по време на овулация. Идва на около 26 дни, а преди беше на повече, струва ми се по-обилен, а последния път имах общо 9дни, от които последните 2-3 само зацапване. Гадна работа, преди свършваше за 5 дни, като само 2 и 3 беше обилен. А казват, че като родиш всичко се нормализирало!? Sad. На всичкото отгоре се прояви и предменструалния синдром - раздразнителна съм.... да няма хора около мен...

# 17
  • Мнения: 2 000
След първото секцио, цикълът ми беше както и преди раждането - по 5-6 дни. А сега, след второто, все още нямам цикъл.

# 18
  • Мнения: 959
Определено стана по-дълъг.

# 19
  • Мнения: 992
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.

оо щастливка, на мен си ми е по 7 дни толко колкото си беше и преди да забременея, само първия път беше 10 дни

# 20
  • Мнения: 113
ами моят стана по-дълъг и обилен...нямам болки поне

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Не както и преди - 7 дни, но вече не е болезнен.  Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Зависи от овулиращият яйчиник- един месец ми е три дни цикълът, следващия поне седем+три зацапване Twisted Evil. Преди секциото имах продължителен цикъл неизменно...

# 23
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз съм раждала секцио-цикъла е 3-4дни максимум,(това значи че е намалял) HugОтносно болките са на моменти,някой месец хич ги няма,ама следващия е кошмарен-болки до умиране и гадене с повръщане

# 24
  • Мнения: 4 629
Беше ми станъл по кратък, а сега си ми е както беше и преди раждането

# 25
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Цикълът ми стана по-кратък и по-безболезнен,но в замяна на това по-обилен.

# 26
  • Мнения: 1 101
Няма промяна.

# 27
  • Мнения: 2 897
Същият като продължителност-5-6 дни,но без гадните,досадни болки

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Не, същия си е. Малко се нормализира периодичността.

# 29
  • Мнения: 161
Не,същият е-болезнен и дълъг/7дни/,но стана доста по-обилен.Мога да кажа,че стана по-редовен-преди си идваше когато иска Joy

Общи условия

Активация на акаунт