Спечелете албум с най-обичаните детски песнички!

  • 5 230
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Моето дете обожава музиката и песните.
На 2 г. и 8 м. е и си съчинява само текстове и си ги пее - пее си някакви истории, които си  измисля само.
 Сигурно трябва да го насърчаваме и  да го развиваме в тази насока, може би това е талант, но добре, че са детските песнички на различни носители - дискове за колата, защото ние като родители сме "музикални инвалиди" и не бихме могли да му изпеем и една вярна нотичка, та какво остава да му развием таланта..

# 91
  • Мнения: 2 306
Моето дете обича музиката, песните и  танците. Още като бебе използвах песни които помага да изказва някои звуци и стимулирах въоръжението му. Когато се научи да се изправя на крака, се опитваше да танцува, държейки се за дивана,така стимулираше двигателните си способности.
Чрез музиката децата учат различни начини нещо да се направи, знания за заобикалящия ги свят, развиват въображението си, придобиват усет към езика, развиват двигателната и речевата си култура.
Често използвам песни за да събудя любопитството и въображението на детето ми. Карам го го имитира животни , да учи за заобикалящия го свят.
Така на 2 години  можеше да брой до 15.
Това е един чудесен метод за натрупваме знания със забавление и сензитивност
Детето да обогатява речевата си и двигателна грамотност - за да владеем силата на тялото, да стимулираме мозъка, да учи на изуст, да се забавлява.
Музиката е най-лесния и приятен начин да задържиш вниманието на децата.
Учи ги да бъдат екип, да се забавляват, да са социални.
Най-големият урок е, че ни прави щастливи.

# 92
  • Мнения: 2 516
Нашите деца са големи любители на музиката - обичат както детски, така и народни и поп песни. Учат се на ритъм, да танцуват, а най-вече - да се забавляват.

# 93
  • Мнения: 668
Песните играят важна роля в развитиета на децата.
С песните научават много неща всяко дете обича да слуша.

# 94
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Много за важни,учат на думички,на ритъм у детето,и двете си деца отглеждам с музика,като знам,че 6г. слушах за ръчички,зеленчуци и тем подобни,и сега с бебе номер две още шест години ме чакат,ми се иска нещо ново, а не само старите детски.

# 95
  • София/Търново
  • Мнения: 810
Хех, ако не беше музиката туй дистанционно щеше да е камък на врата и в реката.

# 96
  • Мнения: 1 131
Здравейте Simple Smile
Моето бебе е на 9 месеца и още от сега обича да й пеем песнички, радва се много.
Ще се радвам да спечелим това албумче 😊
Според мен песничките забавляват децата, развиват речта и помагат дори в някои ежедневни дейности Simple Smile

# 97
  • Мнения: 1 660
Да, смятам че развиват много.И с каката и с близначките пеем много песнички.Децата учат думички, фигури, животинки, танцуват и развиват чувство за такт.Забавляват се много и се по-спокойни и усмихнати.
Специално песните с жестомимичен превод, се харесват много на близначките ни.Не знам защо, но е факт.

# 98
  • Мнения: 2 183
Важно е за развитието на речта. Детето ми е още малко (на 1г 8 м), но за момента виждам, че от песните научава нови думи и мелодии.

# 99
  • Мнения: 21
Детето ми е на 4г. Научи много песнички и искрено се забавлява и танцува. Simple Smile Та , да много е важна музиката за развитието на децата. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 60
Аз съм детска учителка и в детската градина използваме музиката и песничките по всякакъв начин. Използваме ги за развитие на речта, за раздвижване, за игра. Ще се радвам да спечелим този албум.

# 101
  • Мнения: 77
детските песнички действат на децата по много начини. Успокояват, помагат за развитието на речта, повдигат настроението и карат децата да се раздвижат. 5 маймунки е била част от нашето ежедневие, харесваше се и се пееше.

# 102
  • Мнения: 463
Детските песнички като цяло са образователни и създадени освен за забавление, също и за формиране на навици, понякога и с поука. Освен тези неща, дъщеря ми проговори на английски и руски, именно от детските песни.

# 103
  • Мнения: 229
Да, от тях научава нови думички и се забавлява.

# 104
  • Мнения: 777
Моите деца от малки слушат детски песни. Те са много подходящи за двигателното развие и речевото развитие.

Общи условия

Активация на акаунт