КАУФЛАНД - тема 48

  • 67 224
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Аз па тия домати се чудя де да ги вложа Rolling Eyes
Мерси за темата!

# 16
  • Мнения: 25 675
Аз ще взема сушени домати,харесвам лидълските по принцип.
Слагам за салата, доста подобрява вкуса на айзберг и зелении.

# 17
  • Мнения: 1 355
Какво ще кажете за пистолета за боядисване?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Взех от фр.макарони..не бях опитвала и не очаквах да са с разл.пълнеж, но са хубави Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 4 052
Какво ще кажете за пистолета за боядисване?
Не му бях обърнала внимание, благодаря.
И аз искам да знам, ако го има някой, дали би бил подходящ за боядисване с фасадна боя. Искам да си освежа балкона. Мазилката е грапава.
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 1 199
Аз па тия домати се чудя де да ги вложа Rolling Eyes
Мерси за темата!
Аз ги слагам в салати и домашен хляб. Дано успея да се взема, защото са евтини.

# 21
  • Мнения: 2 285
Благодаря за новата тема!

От следващата брошура съм си харесала само Староселската лютеница на "Дерони".

Някой да има отзиви за пилешката кайма? Все я гледам, ама не знам дали си струва.

Каймата по мое мнение е много добра за хора, които харесват сухо бяло месо. Не е овкусена и е подходяща и за домашни любимци. Аз купувам редовно от нея.

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 16:59 от Алисса

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Изпробвах новия си тиган, засега ми харесва.

# 23
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Аз па тия домати се чудя де да ги вложа Rolling Eyes
Мерси за темата!
Аз ги слагам в салати и домашен хляб. Дано успея да се взема, защото са евтини.

Ще ти бъда благодарна да ми обясниш как се вписват тези домати в зелена салата (къдрава, копфсалата), вместо пресни домати. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 199
Аз па тия домати се чудя де да ги вложа Rolling Eyes
Мерси за темата!
Аз ги слагам в салати и домашен хляб. Дано успея да се взема, защото са евтини.

Ще ти бъда благодарна да ми обясниш как се вписват тези домати в зелена салата (къдрава, копфсалата), вместо пресни домати. Simple Smile
Вкъщи много обичаме салати и ежедневно ядем, често слагам буквално каквото имам в наличност. Конкретно със сушени домати обичам да си правя Айсберг, сушени домати нарязани(понякога цели), пармезан и царевица. Овкусявам с лимон и сол.
Добавям ги и към зелена салата с бейби моцарела или синьо сирене. Лично на мен ми е много вкусно. Добавяла съм ги и към талиатели с песто. Simple Smile Бих казала, че са едно приятно разнообразие в менюто ми.

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 19:48 от Емили__

# 25
  • Мнения: 5 963
Момичета, този натурален ябълков сок 3 литра "Ябълково чудо" наистина ли е 100% ябълки? Има ли добавена захар?

# 26
  • Мнения: 1 693
Каймата по мое мнение е много добра за хора, които харесват сухо бяло месо. Не е овкусена и е подходяща и за домашни любимци. Аз купувам редовно от нея.

Благодаря за отзива, ще я помисля утре като ида в магазина. За домашен любимец от човешки произход я искам. Сигурно с някакъв кашкавал вътре ще станат хубави кюфтенца.


Момичета, този натурален ябълков сок 3 литра "Ябълково чудо" наистина ли е 100% ябълки? Има ли добавена захар?

Нямат захар подобни сокове, но и не са нищо особено на вкус, поне по мое мнение. Опитвала съм няколко марки.

# 27
  • shumen
  • Мнения: 17 901
Този сок е без захар.У дома не се хареса.

# 28
  • Мнения: 1 497
Каймата по мое мнение е много добра за хора, които харесват сухо бяло месо. Не е овкусена и е подходяща и за домашни любимци. Аз купувам редовно от нея.

Благодаря за отзива, ще я помисля утре като ида в магазина. За домашен любимец от човешки произход я искам. Сигурно с някакъв кашкавал вътре ще станат хубави кюфтенца.


Момичета, този натурален ябълков сок 3 литра "Ябълково чудо" наистина ли е 100% ябълки? Има ли добавена захар?

Нямат захар подобни сокове, но и не са нищо особено на вкус, поне по мое мнение. Опитвала съм няколко марки.
Към пилешката кайма добавям замразен спанак (смлян на чопъра), пармезан или кашкавал, малко галета, едно яйце - стават страхотни свежи кюфтенца.

# 29
  • Мнения: 2 004
Не успях да си взема от ножовете на Брио, та сега ще си взема от марката на Кауфланд.
По принцип съм доволна от нещата им.
Трябва ми фритюрник за вилата, че имаме голям хладилник със студена бира, пък бира без пържени картофки не върви някак си Joy
Имате ли впечатления от този, който е на промоция тази седмица?

Общи условия

Активация на акаунт