Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Април 2021 (Тема 9)

  • 92 507
  • 1 551
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 356
Две ще поръчам,тая и една жълта.

# 46
  • София
  • Мнения: 38 200
Eй, много сте бързи!
Аз още нищо не съм изкарала за пролетта, тепърва се мотам с якета, палта и ботуши вкъщи.

# 47
  • Мнения: 2 724
Лайт, като кокиче си с бялото сакенце, придава ти много свежест. Hands Ok Hand
Аз така и не харесах дреха от Юнона върху себе си, идват ми на ръба на кича. Сестра ми много харесва тази марка и на нея и отиват, харесват ми как и стоят, но стилово с нея си приличаме колкото Земята и Луната.

Савова, много ми харесаха "скучните ти" чанти. И моите са такива, но като цвят преобладават бежови, кафяви, карамел и бордо, имам и черна. А, и една Фурла извън зоната ми на комфорта - бежова е, но лазерно обработена и блести.  Махнах и катинарчето и добре, че поне надписа и е много фин, ниско долу и не се вижда. Нося я лятото.
Най-често нося една карамелена ветеранка - крос-боди Йоб, която най-вероятно е надживяла всички свои производители по веригата.  А, на Прадата (подариха ми я за оригинална, но мен нещо ме съмнява) се опитах да махна логото, но не ми се получи.  Нося я с логото към мен, избягвам всякакви табели, надписи и дрънкулки по чанти и дрехи. Дори лъскави копчета ми идват в повече.

Приведох се до желаният вид, отървах се от петте кила дето бях лепнала и с тих ужас чакам Великден, не знам как ще се разберем с козунаците. Меся домашни и не мога да им устоявам. Weary

Изринах два чувала от гардероба си и го сведох до санитарният минимум. Чакам да ни отвържат и ще нападам магазините. Решила съм да вкарам повече цвят и да рачупя малко консерватизма си. Simple Smile
Още не ми е пролетно.

Благодаря за темата!

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 09:23 от Sysly

# 48
  • Мнения: 446
Е това ми е новото попълнения за пролет =лято

И ще си поръчам тези

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Чудесни са! Тези, които си харесах са на същата марка.

# 50
  • Мнения: 2 724
Много сте изписиали и много от вас изпуснах и пропуснах в поста си.

siska79, видях те и се досетих.  Понеже спомена, че чакаш сезона на роклите, за мен ти си повелителката на дългите рокли! Това е твоята дреха! Като те видя и чак на мен ми се прииска да облека, въпреки че не ми отиват. Simple Smile

# 51
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Сисли, меся козунаците със стевия, ако това има някакво значение за намаляване на угризенята Wink
Вчера покрай гледането на чанти, които показвахте явно съм лепнала някаква курабийка и сега ми излезе този сайт https://www.beherchic.com/collections/womens-bags?fbclid=IwAR3uI … GLClfH8woVpTt4MEk
Много интересни за мен, обичам колорита и артистичността. Но не бих иим намерила място в ежедневието.
всъщност, може би тази ще побере доста от нещата ми https://www.beherchic.com/products/beherchic-2021-new-vintage-st … iBghCsh1gnQs4uj9E

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Sysly, аз малко по неволя изградих този стил, но благодаря ти!
Да покажа и очилата, които харесах, но още мисля.
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 28 135
Момичета, вера пеле /vera pelle/ не е марка. В превод от италиански означава истинска кожа.
Пише се върху изделия от естествена кожа.
Вера Пеле е марка, за средно качество изделия, с разпространен силует и достъпни цени! Grinning
https://bg.womanuntamed.com/vera-pelle/
Перуника, червената чанта е много готина.
И на момичетата очилата са страхотни!

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 10:47 от mimi.7299

# 54
  • Мнения: 7 898
Сиска, тези очила са подобни на тези които имаш Simple Smile.

# 55
  • Мнения: 15 356
Сиска,супер са очилата като форма,ако не ти е светло стъклото взимай.Аз харесвам големи очила по принцип,и да не са с черни стъкла и рамки ,тъй че не ми е много обективно мнението де.Черните малко са ми строги,на по-светлото стъкло пък плюса е ,че отсрещтният ти вижда очите като говорите.Малко ми е странно като говоря с някой да не виждам накъде гледа .
Мими,имала ли си чанти от тия Вера?

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Сиска, тези очила са подобни на тези които имаш Simple Smile.

Излишно е да казвам, че последните ми 5 чифта сникърси се различават само по марка-ето такава съм, харесвам едни и същи неща.Ще ги мисля тези очила, нямам абсолютно никаква нужда от тях.

# 57
  • Мнения: 28 135
Мими,имала ли си чанти от тия Вера?
Да, два броя, една черна, една пепел от рози, много светло, нося ги от 2016 и не мога да ги гледам вече Joy, не са мръднали, нито боя се обели, нито шев се разпра. Сега ще ги пенсионирам и ще нося малката синята, която показах вчера.

# 58
  • Мнения: 15 356
Моите последни три чифта сникърси са даже и на една марка,малки разлики имат ,предните три на друга.И аз съм "едно си баба знае" .

# 59
  • Мнения: 4 364

Излишно е да казвам, че последните ми 5 чифта сникърси се различават само по марка-ето такава съм, харесвам едни и същи неща.Ще ги мисля тези очила, нямам абсолютно никаква нужда от тях.
Изграден стил, го наричам аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт