Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Април 2021 (Тема 9)

  • 92 636
  • 1 551
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28 491

Излишно е да казвам, че последните ми 5 чифта сникърси се различават само по марка-ето такава съм, харесвам едни и същи неща.Ще ги мисля тези очила, нямам абсолютно никаква нужда от тях.
Изграден стил, го наричам аз Simple Smile
Абсолютно, и аз харесвам едни и същи неща, с годините човек разбира какъв силует дрехи му отиват, кой тип обувки са му най удобни и се придържа към това.

# 61
  • Мнения: 2 846
Говорете ми...
Защо ли отидох да прибавя цвят в гаредероба си, а се прибрах с 3 нюанса бяло и с два в бежово!?
При мен се очартава стил в 50 нюанса бежово + малко "цвят" от карамел, кафяво, маслинено зелено и бордо. Как ще избягам от себе си!?, въпрос с повишена трудност. Но съм решила поне да опитам.

Купих си страхотна бяла риза, забравих да се похваля. Innocent

# 62
  • Мнения: 2 570
Sysly, покажи ризата. Единствените бели дрехи, които нося, са бели ризи. Харесвам, но след час носене на бяло, имам усещането (измамно), че е станало сиво Grinning И избягвам бялото, а ми харесва.

# 63
  • Мнения: 2 846
Sysly, покажи ризата. Единствените бели дрехи, които нося, са бели ризи. Харесвам, но след час носене на бяло, имам усещането (измамно), че е станало сиво Grinning И избягвам бялото, а ми харесва.
Утре ще ги снимам да ви ги покажа, че днес няма да успея. След малко излизам.

# 64
  • Мнения: 613
Скрит текст:
Момичета, вера пеле /vera pelle/ не е марка. В превод от италиански означава истинска кожа.
Пише се върху изделия от естествена кожа.
Вера Пеле е марка, за средно качество изделия, с разпространен силует и достъпни цени! Grinning
https://bg.womanuntamed.com/vera-pelle/

Ами, добре.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Това са модели от алиекспрес. Тази беше около 60 долара. И аз я харесах.

# 66
  • Виена
  • Мнения: 899
Крос боди нося сравнително рядко, предпочитам да имам повече място в чантата. Не нося никога парфюми, кремови, неща, които не са ми необходими слез излизането от вкъщи. Но трябва да остане място след като наместя портмоне, телефони, ключове от вкъщи и колата, носни кърпички, някоя друга необходима дреболия. Ето ги крос бодитата, повечето са ми еднотипни. Ще намеря време да стимам и истински удобните си чанти тези дни.

# 67
  • Мнения: 35 968
за освежаване добавих само нов(и) парфюм(и)

# 68
  • Русе
  • Мнения: 1 843
При мен е много скромно откъм малки чанти, разполагам засега само с тези.

За пролетта нищо ново не съм купувала тази година освен съвсем импулсивно едни обувки в бордо, които не че знам с какво точно ще нося.
Искам кожено яке, кецове и две-три рокли. От наличностите ще извадя напред обувки и кецове и по-тънките шалове.

# 69
  • Мнения: 7 898
Бомболино къде ги държиш Stuck Out Tongue Winking Eye
Никога не съм имала такова количество чанти. Явно трябва да се взема в ръце и да запълня липсите Simple Smile.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Трябва да прекръстим темата на " клуб Фурла" Grinning

Моите дребосъци са само 4-5

# 71
  • София
  • Мнения: 38 508
Мен това ми е едно от главните ограничения да не трупам дрехи, обувки и аксесоари - нямам място. Въпреки че ... имаме голям таван и въртя зимни/летни торби.

# 72
  • Мнения: 10 012
Имало нова тема!
При нас се затопли, но е хладно.
Ходих да пазарувам в лилаво и мента.

...................................edit

Последна редакция: пн, 29 мар 2021, 13:03 от Dez

# 73
  • Мнения: 12 473
Трябва да прекръстим темата на " клуб Фурла" Grinning

Моите дребосъци са само 4-5

Нямам нито една Фурла аз..))

# 74
  • Мнения: 19 873
И аз нямам Фурла, за моят стандарт и вкус са надценени.

Общи условия

Активация на акаунт