Къде в Пловдив ??? - 90

  • 36 864
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 681
Къде в Пловдив продават покривки за маса (кръгли) от памучен плат?

# 541
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Къде в Пловдив продават покривки за маса (кръгли) от памучен плат?
Много хубави има в едно магазинче близо до Райфайзен банк, зад спирката на Понеделник пазар, посока Тунела.

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 2 783
Здравейте Simple Smile питам тук, защото ще ми кажете освен дали може, а и къде. Имам една чанта, която съм я взимала от китайски магазин и си ми е много удобна и ми се иска нова такава дали ще има някоя шивачка, която за 20-30 лева да направи това. Благодаря предварително за отговорите

# 543
  • Мнения: 295
Мислех да взимам за подарък парфюма на Кристиано Роналдо ( и ще го взимам де) но изпуснах да го поръчам днес, но ми трябва за утре. Бях спокойна, че го имат във венера, но там се оказа изчерпан...
Тъй като нямам време за поръчка, знаете ли къде в Пловдив може да го има?

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Знам, че въпросът ми не е за тази тема, но попитах в раздел образование и не получих кой знае какъв отговор. Детето ще е пети клас тази година и съм пред дилема къде- Патриарх Евтимий или Алеко Константинов. Ако някой има наблюдения да сподели на ЛС.

# 545
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имаме познати деца 5-7 клас и в двете училища. Доволни са и децата, и родителите. Добри са в този етап на образованието, така че което изберете, ще е правилно решение.

# 546
  • Мнения: 10 190
Знам, че въпросът ми не е за тази тема, но попитах в раздел образование и не получих кой знае какъв отговор. Детето ще е пети клас тази година и съм пред дилема къде- Патриарх Евтимий или Алеко Константинов. Ако някой има наблюдения да сподели на ЛС.
В ПЕ не е ли с изпити? А те минаха? Та ако не сте били - ще е където има места да ви приемат?

# 547
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
duhi_puhi, състезанията са за специализираните паралелки. Има и "обикновени".
Има си тема за училищата в Пловдив след 4 клас.

# 548
  • Мнения: 10 190
duhi_puhi, състезанията са за специализираните паралелки. Има и "обикновени".
Има си тема за училищата в Пловдив след 4 клас.
Т.е. същото, което написах - където има място.

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 32
Здравейте дами, можете ли да ми препоръчате добра маникюристка, кварталът няма значение, просто искам да работи качествено и да има що годе нормално отношение към клиента. Благодаря предварително! Wink

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Здравейте дами, можете ли да ми препоръчате добра маникюристка, кварталът няма значение, просто искам да работи качествено и да има що годе нормално отношение към клиента. Благодаря предварително! Wink
Преди повече от година случайно попаднах на този салон https://www.facebook.com/nail.boutique.plovdiv/
Момичето е много любезно, с отношение към клиента и не на последно място много старателна и способна.

# 551
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Здравейте дами, можете ли да ми препоръчате добра маникюристка, кварталът няма значение, просто искам да работи качествено и да има що годе нормално отношение към клиента. Благодаря предварително! Wink

0876961211-Деница Василева,бул.Шести сптември 101,изключително доволна съм от работата на това момиче!

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
Здравейте дами, можете ли да ми препоръчате добра маникюристка, кварталът няма значение, просто искам да работи качествено и да има що годе нормално отношение към клиента. Благодаря предварително! Wink
Мога да препоръчам едно момиче, което работи в Изгрев на преспите, ако проявите интерес ми пишете на лична за телефонен номер.

# 553
  • Мнения: 1 079
Здравейте!
Има ли магазин в центъра, където може да погледна за дамаски или платове за ушиване на калъфи за дивани Wink
Или ми препоръчайте леснодостъпно място, където има нещо на прилични цени.

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Знам, че шият в Бриколаж. Аз лично не съм използвала услугите им, но се заговорих с една дама, която си поръчваше дамаска за диван и каза, че ги ползва непрекъснато и е много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт