Къде в Пловдив ??? - 90

  • 37 064
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 516
Здравейте,търся идеи за заведение за празнуване на детски рожден ден,чиято външна площадка да е закрита ,нещо подобно на Тони 2000.

# 526
  • Мнения: 12 129
За чашите от Метро, на няколко пъти ми се случва в последно време, нещо, което им е уж в постоянния асортимент и сме го купували не един път, да липсва и накрая пак до Джъмбо да опираме. Или да им е налично в другия магазин, който е срещу Джъмбо, та имайте едно наум и план Б.

Здравейте,търся идеи за заведение за празнуване на детски рожден ден,чиято външна площадка да е закрита ,нещо подобно на Тони 2000.
Южен полъх до Полиграфията?

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 09:21 от 💜 Clo 💜

# 527
  • Мнения: 2 622
Някой знае ли двореца Кричим работи ли днес? На едно място чета, че да, на друго- не
Посещенията в двореца става с предварителна заявка от преди пандемията. Вид секретен обект се води, не знам защо.

# 528
  • Мнения: 1 516
Южен полъх на Полиграфия, не е ли с вътрешен кът,аз искам да играят отвън децата, но да не ги вали евентуално?

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 13:18 от slan4ize_76

# 529
  • Мнения: 416
Здравейте! Търся добра шивачка в Пловдив, тъй като тази, която ползвах до преди някоко месеца, вече не е в България. Опитите ми да намеря друга са пълно фиаско - криви шевове, по-къса блуза, ръкав на яке тип 'Дунавски вълни' и т.н. Не искам скрояване и ушиване на нови дрехи, а преправяне на блузи и скъсяване на дънки, но с оригинален шеф. Прилагам снимки на толкова сложния оригинален шеф. Опитват се да ми пробутат някаква нелепост, при която отвътре остава излишната дължина, така че ако се опитам да ги подгъна това е невъзможно.Моля да ми препоръчате съвестна шивачка от Пловдив или Асеновград, от която сте доволни.


Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 14:27 от Vessita13

# 530
  • Мнения: 54 445
Точно така се скъсяват дънки с оригинален шев.
Ако искаш да ги подгъваш, защо ги скъсяваш?

# 531
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Проблемът не е, че шевът е сложен, а това, че не всяка машина може да го направи. Едно, че се искат специални игла и конец за дънки, друго, че самата машина трябва да може да работи с тях, а и да пробие дебелия плат около страничните шевове. А те, като се направи подгъв, стават много дебели.
Не съм шивачка, но имам доста добра машина и шия за себе си. Опитвала съм с дънки, даже със специална игла, ръбовете е абсурд да ги мине и да стане оригинален шев с дебел конец.

# 532
  • Мнения: 1 980
От къде мога да купя pop it? Фигурата може и да е друга.
Скрит текст:
Скрит текст:

# 533
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Навсякъде по книжарниците, магазини за аксесоари за телефони, играчки и дрехи за деца. На пешеходния мост през магазинче има изложени по витрините.

# 534
  • Мнения: 1 980
'ТуиГ, благодаря за отговора. Ще отида направо на пешеходния мост.
Днес търсих в Комсед и книжарницата в МОЛ Пловдив, както и по левчетата в Смирненски и навсякъде ме гледаха странно.
bilqna_69, благодаря и на теб за информацията. Подлеза на гарата също ми е удобно.

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 19:07 от vox

# 535
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
В подлеза на гарата също съм виждала.

# 536
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
И в Джъмбо.

# 537
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Vox, мини и по главната, ако ти е по-удобно. В магазинчетата за кейсове - на витрините има изложени.

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Да, в магазините за кейсове е пълно. Ние поръчахме от aliexpress - доста по-добри цени има там.

# 539
  • Мнения: 1 980
Няма време за поръчка от Алито.
Искаме го сега и веднага Simple Smile
Благодаря на всички за информацията личи си, че отдавна не съм ходила на главната. Ще трябва да се поправя Wink

Общи условия

Активация на акаунт