Флиртува ли с мен или съм яко във филма ?

  • 11 625
  • 182
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 496
Иванчо, на мен Пеевски изобщо не ми харесва.
Няма шанс.....Нито ще си легна със някой шеф заради облаги. Повечето жени имат и принципи и себеуважение.

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 23:49 от happy doc

# 121
  • Мнения: 177
Чакалката потвърждава същото, това са наши мнения. Под, повечето имам предвид, жени които са красиви, имат качества, влияние върху мъжете и знаят как да се възползват от мъжкия нагон, другите е ясно, че не могат да се класират и се налага да работят и обикновено завиждат на тея, които са се уредили. Тея жени е ясно, че не го правят за едно парфюмче, а обикновено за жилища, огромни суми пари и сигурност до живот. Хепи, то едва ли и на Цветелина Янева и харесва, Пеевски, но тя с друга цел се занимава с него. Ако примерно ти предложи 1 милион ? То мъже биха се съгласили, какво остава за жените, които са по-навътре в тея неща. Та в крайна сметка, мисля, че малко са жените, които ще издържат на изкушението, особено, ако ще имат подобрение в стандарта, което най-вероятно няма да е малко. Аз като се замисля, ако съм жена също ще се възползвам, защо да се бъхтиш години, като можеш 200 пъти по-лесно да получиш определени неща за много кратко 😉.

# 122
  • Мнения: 3 350
Да бе, празни приказки. Безплатен обяд няма. Продадеш ли се, няма не искам, няма недей. Не можеш да мръднеш без позволение. Апартаментите и колите се взинат обратно, освен ако не си родила и се дават на новата по-млада стока.

# 123
  • Мнения: 177
Tо зависи и кой как си е изиграл картите. То е ясно, че всяко нещо си има цена.

# 124
  • София
  • Мнения: 35 229
Красивите с качества се натискат на шефовете, щото грозничките не хващат ръка Joy

# 125
  • Мнения: 2 527
Къде са тия шефове, които подаряват апартаменти и коли на красивите служителки, с които спят? Frowning Frowning

Аз все си мислех, че за България говорим в тази тема....

# 126
  • Мнения: 5 311
Виж, че ги има - има ги.
Но редовата жена с йота самоуважение няма да припада от едно отъркано коляно и мъжки парфюм, ако ще сам Господ да я натиска.

От онез другите, аз не познавам някоя да е прокопсала. Но пък познавам стотина други жени - съвсем успешни и реализирани, без нужда някой да ѝ осигурява финансови хубости.
+1

# 127
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Здравейте ! Първо ще започна от там ,че за първи път в живота си ми се налага да пиша тук ,понеже не знам наистина кой би ми дал съвет. На 25 години съм и наскоро започнах работа в един офис. Като цяло колегите са супер позитивни и приятни хора ( за сега) и наистина ми е готино да работя там. Има обаче един проблем.. и това е шефа ми. Ммм даа , класика в жанра. По принцип избягвам такива отношения в повечето ситуации не завършват никак добре. Та ,става въпрос за това ,че аз го харесах от момента в който се видяхме на интервюто. Допадна ми не само визуално , а и като човек до колкото успяхме да си поговорим тогава. От около 1 седмица ми прави впечатление ,че винаги гледа да е близо до мен. Опитва се да скъси дистанция като сяда близо .. и като казвам близо , то имам впредвид наистина близо. Така ,че крака му да докосва моя. Говори нещо забавно и веднага поглежда към мен , за да види дали ще се засмея и аз. Днес ме прегърна за повече време от стандартната прегръдка. Аз съм човек ,който като цяло пази дистанция от останалите , както и той понеже не се държи така с другите ми колежки. Преди няколко дни влезнах в офиса с една рокля и ми направи комплимент ,след като ме огледа от главата до петите. Според вас флирт ли е или просто си въобразявам ? И какво да правя ?
Ох Българийо как ми липсваш с флиртаджийският офисен протокол! По игриво е от Мад Мен, по-пикантно от  Ме Ту Мувмента.
Момиче кефи се колкото можеш, но естествено с мярка, че в офис все пак.

# 128
  • София
  • Мнения: 12 874
Чакалката потвърждава същото, това са наши мнения. Под, повечето имам предвид, жени които са красиви, имат качества, влияние върху мъжете и знаят как да се възползват от мъжкия нагон, другите е ясно, че не могат да се класират и се налага да работят и обикновено завиждат на тея, които са се уредили. Тея жени е ясно, че не го правят за едно парфюмче, а обикновено за жилища, огромни суми пари и сигурност до живот. Хепи, то едва ли и на Цветелина Янева и харесва, Пеевски, но тя с друга цел се занимава с него. Ако примерно ти предложи 1 милион ? То мъже биха се съгласили, какво остава за жените, които са по-навътре в тея неща. Та в крайна сметка, мисля, че малко са жените, които ще издържат на изкушението, особено, ако ще имат подобрение в стандарта, което най-вероятно няма да е малко. Аз като се замисля, ако съм жена също ще се възползвам, защо да се бъхтиш години, като можеш 200 пъти по-лесно да получиш определени неща за много кратко 😉.

Викаш красивите гонят плешиви шефове, а обикновените се примиряват с такива като теб Smile

# 129
  • Мнения: 177
Лъвица, обикновено жените се обвързват с успели мъже, които имат и власт или поне с такива искат, ако имат възможност, може и плешиви, ниски и дебели да са, ако са и красиви и добре сложени е един малък плюс, но не е определящ, това да си шеф е един от знаците, че си успял. Аз също за себе си съм успял в сферата, в която се развивам и без да съм шеф, така че не се оплаквам.

# 130
  • Мнения: 8 937
За да попадате все на фригидни, явно не съвсем...

# 131
  • Мнения: 177
То с времето се свиква, просто приемаш, че другият пол е по-различен, ама май явно са повечето жени, които искат да променят мъжете си и не са се примирили, че има разлика.

# 132
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Красивите с качества се натискат на шефовете, щото грозничките не хващат ръка Joy

Я бе... Не хващат? Хващат. Е... Нямам в предвид мустакати дебелани. Но, нормална жена с малко чар и без да е голяма красавица, винаги може да се класира.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Бе какво само драскате тука да влизам, пък нищо ново по темата. Чакам да чуя девойката оправила ли е коцето или как. Все пак 25 годишна с такава тежка драма, пък вие нищите общоизвестни истини.

# 134
  • София
  • Мнения: 12 874
Тя девойката вероятно отдавна е пробвала шефското кресло Joy Въпросът е каква ще е следващата тема - налага се да напусна работа, бременна съм, има жена, започна да прегръща и другата колежка? Варианти много...

Общи условия

Активация на акаунт