Флиртува ли с мен или съм яко във филма ?

  • 12 033
  • 182
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 638
Такоз’ значи. Цел свише на жените на работа е да овършеят шефовете Laughing

# 106
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Такоз’ значи. Цел свише на жените на работа е да овършеят шефовете Laughing

Не всички, но все пак има такива. Не знам в какъв процент са, обаче ги има. Някои от жените, въобще не им е никакъв проблем да използват оная си работа на работното място и в кариерата. Стига шефовете да са мъже. На места, където шефовете са жени става друго.

# 107
  • Мнения: 3 350
Не знам, не съм мъж шеф, обаче сигурно е гадно да знаеш, че подчинените ти жени биха се изтаковали с теб, щото си им шеф. И как да повярваш, че тя иска теб, а не гони издигане и облаги ? Гадничко е, но това е  положението: властта срещу народа !😄

# 108
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Не знам, не съм мъж шеф, обаче сигурно е гадно да знаеш, че подчинените ти жени биха се изтаковали с теб, щото си им шеф. И как да повярваш, че тя иска теб, а не гони издигане и облаги ? Гадничко е, но това е  положението: властта срещу народа !😄

Едва ли някой вярва, че става дума за нещо друго, освен за един секс. И за някакви облаги в последствие.
Не бих казал гадно. Просто знаеш, за какво става въпрос и преценяваш, колко може да струва една свирка или секс.        Yum

# 109
  • Мнения: 7 539
Колко да струва, колкото да трябва да си търсиш нова работа.

# 110
  • Мнения: 8 023
има шефове, които склоняват подчинени жени към интимности и се възползват от властта си...не е особено законно, освен, че е долнопробно..но за щастие болшенството не са такива..шефът от темата май е подобен тип...

# 111
  • София
  • Мнения: 35 327
Анонимче, склоняват някакви соц шефчета, дето не са разбрали, че строят се е сменил.

В една профи работна среда никой не смее, че могат да писнат и лошо.
В провинциални учреждения и производства предполагам се случва, но да се поддаде някой в 21 век - значи си го иска.

# 112
  • Мнения: 177
Конче, как ще има, луд ли си, ние не сме наред нещо 😂, я питай бг мамите да ти кажат, че няма такива жени, които да използват мъжките слабости за да си уредят конкретни неща, всички са много честни и морални и никога не биха се възползвали 😉. Иначе, сериозно, много ми са интересни хора, които искат да ме убедят в неща, които съм виждал с очите си. Аз също мислех, че % е доста малък, обаче през годините се убедих, че поне 90% от жените, които имат възможност да го направят, биха го направили.

Назад пишеше, че ако е плешив и дебел нямало да стане, напротив. Жената, която е хитра не я интересува как изглежда, а какви неща може да извлече, като ползи и да именно властта привлича жената, а не външен вид, затова мъже, като Делян Пеевски ще кажеш, че едва ли не за нищо не стават, но практиката показва друго.

Бътъркейк, принципно всяка жена е с конкретен мъж не само заради него, а и за нещата, които той и предоставя, така е било още от древни времена.

Последна редакция: сб, 03 апр 2021, 22:46 от Ivan23

# 113
  • София
  • Мнения: 35 327
Виж, че ги има - има ги.
Но редовата жена с йота самоуважение няма да припада от едно отъркано коляно и мъжки парфюм, ако ще сам Господ да я натиска.

От онез другите, аз не познавам някоя да е прокопсала. Но пък познавам стотина други жени - съвсем успешни и реализирани, без нужда някой да ѝ осигурява финансови хубости.

# 114
  • Мнения: 11 577
Иванчо- организирай си твоята жена и тогава обсъждай и коментирай останалите 99. 99 процента.
Ако имаш, де. То, кат не си шеф, трудна работа.

# 115
  • София
  • Мнения: 35 327
Той и тестостерона го смята определящ за женската сексуалност Joy

# 116
  • Мнения: 1 327
По принцип Иван е прав. Не разбирам защо го отричате?.. Много жени, които имат възможност, се възползват и външният вид е последното, което ги вълнува, когато банковата сметка е "красива".

# 117
  • Мнения: 8 023
Иванчо е по-яко във филма от авторката...Joy
да вземе да я отърве от прегрешението...

# 118
  • Мнения: 177
Имам приятелка, с официалната съм разведен. Не съм шеф, иначе, ако си шеф, някои неща става по-лесни, права си 😉.

# 119
  • София
  • Мнения: 35 327
И тя ли фригидна?

Чакалке, така е. Но едни жени не са повечето жени. Там е тънката граница.

Общи условия

Активация на акаунт