Евровизия (Тема 26 - II) Rotterdam 2021 Openup

  • 29 793
  • 1 397
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 27 500
Но поне Васил има много оригинална история за идеята на стейджинга... 😄😁🤭

# 196
  • Мнения: 32
Абсолютно и аз съм така. Песните, които искам да победят са тези на Литва, Швейцария, Исландия и България (не е силна песента, ама искам Евровизия в София вече 🤣). Франция не си представям как ще хостват, сигурно цялото шоу ще е на френски.
Абсолютно вярно, не си представям и аз как ще хостват идва ми наум, че са големи националисти. Правят се на "луди", че не разбират английски език, трябва да се говори на френски език и това е. Поне са последователни в това отношение.

# 197
  • Мнения: 10 991
Има традиции в това. Ако сте гледали стари издания на конкурса, говори се и на двата езика. А всичко идва още от самото създаване през 50-те, когато конкурсът се е излъчвал едва в 7 държави и повечето от тях... френскоезични.... Франция, Люксембург, Белгия, Швейцария...

Страхотна втора репетиция за Виктория! Гледах (по-точно слушах) на живо, както и видео откъса...

Ти пък... с какви неща си губиш времето.
Да видим на полуфинала дали ще изглежда пак като упоена (каквото ѝ е обичайното състояние). Трябва да пийне някой редбул час преди да излезе на сцената

# 198
  • В офиса
  • Мнения: 4 013
diziler, на някои песни, като тази на Виктория, целта не е да минават през краката, или слабините, а през главата и сърцето. Мисля, че това е най-хубавата песен, с която се е представяла България, като цялостно внушение. На клипа ревах като идиот. Особено на видеото със семейството й, когато тя е малка. На втората репетиция също ревнах на момента със снимката с баща й. Много е красиво всичко. Даже и тоалета й в далечните кадри изглеждаше добре.
Не разбирам от музика, а от всичките Евровизии я помня 10 песни на кръст, вкл. и българските, я не. Но тази песен ми е супер близка емоционално и за това скачам в темата да следя.

Последна редакция: пн, 17 май 2021, 15:20 от Не се сърди, човече

# 199
  • Мнения: 4 355
Все пак е тема за Евровизия, а не за България на Евровизия. Хубаво е да се коментират и други участници. Виктория изостава в много отношения от другите, особлено по критерий "песен".
Емоционално е, на мен също ми се издигна и много бих искала да спечелим и да домакинстваме, но някак ще го преживея, ако победата я вземе Швейцария например (ако победи Франция, а ние сме втори - категорично не Grinning )

# 200
  • Мнения: 10 991
Все пак е тема за Евровизия, а не за България на Евровизия.

А така. Аз от кога го повтарям това нещо. Тука са се вкопчили в нашата убавица, сякаш светът ще спре да се върти, ако я няма нея. Хората, които следят конкурса отдавна са свикнали да гледат по-глобално на нещата, а не се вкопчват само от гледна точка на "нашия представител", който и да е той.

На клипа ревах като идиот.

Кáжи честно.... Това вече е девиация

# 201
  • Мнения: 27 500
Diziler, не ми задавай тон как да си прекарвам времето. Ако обичаш. Simple Smile А и виждам, че ти с кеф си го губиш да се изразяваш "леко иронично и на бъзик" за Виктория... Wink Аз също я гледах в онова предаване- на мен си ми изглеждаше съвсем нормално. "Загубила" съм 15-20 минути от живота си с лайфстрийма- някои хора за по едно кафе и цигара по повече губят. ☺
Има достатъчно "място" да коментирате и други изпълнители- ами, правете го де. Не съм само аз в темата. А и не коментирам само за Виктория  ако сте забелязали. Но няма да тръгна специално да следя в туитър, инстаграм и фейсбук и останалите 38 участници... 🤣
П.С. Тъкмо щях да питам защо има и Family rehearsal и какво е това, каква е целта? Thinking

# 202
  • Мнения: 10 991
А и виждам, че ти с кеф си го губиш да се изразяваш "леко иронично и на бъзик" за Виктория... Wink

Споко, аз така съм се изразявал и за Красито Аврамов, и за Йоанчето Драгнева (изключително фалшиви и двамата, макар, че песента на Deep Zone Project беше добра като студийна версия, на живо пълен резил). И Софи Маринова съм я коментирал как се излагаше...  "от две седмици не съм яла семки ,трябва да си пазя гласа" Grinning  Така че споко, има и по-зле от Викито Wink   Кристиан Костов го коментират вече в Шоуто на Слави как си е сменил пола.... Но поне пя супер на "Евровизия", и песента - песен, и гласът - глас. Сега сме с една бледа имитация на Били Айлиш, изпълнена от красиво и флегматично момиче, което буквално изглежда като упоено. А когато говори, само тя си разбира, защото си мънка под нослето Wink

# 203
  • София
  • Мнения: 15 219
Понеже, нали, темата не е само за Виктория, а за конкурса глобално, може ли - ей така, за разнообразие и за разкош, да похейтиш малко и по останалите участници в тазгодишния конкурс.
Апропо, аз лично всичко й разбирам на Виктория като говори. Може би трябва да си оправиш настройките на телевизора. Simple Smile

# 204
# 205
  • Мнения: 10 991
@Vivi, значи разбираш варненски диалект, чудесно;
А за другите песни, мисля, че съм се изказал неласкаво и за кипърската, която е крадена от поне 2 други. И за македонската не съм изказвал суперлативи, доколкото помня (лош английски, кахърна песен, неприятен ми е и певецът).  Изказвал съм и симпатиите си към естонската, исландската и грузинската, например. Това е мое право.
Дано ти, @Тинкърбел и @dolce_miele правите разлика, че коментирам участниците в конкурса и самите песни. Докато вие го обръщате на лични нападки към пишещите във форума, което противоречи и на правилата. Само вметвам Wink
Това е свободен форум и имам право да изкажа мнението си.  В резултат на което снощи бях наречен "злобен" и т.н.

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 12:37 от diziler

# 206
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Скрит текст:
ScreamScreamRolling Eyes

Скрит текст:
извинявам се за качеството..

# 207
  • Мнения: 10 991
@Velina_p, Австралия ще участват дистанционно, нали?

# 208
  • Radnevo
  • Мнения: 221
" Кристиан Костов го коментират вече в Шоуто на Слави как си е сменил пола.... Но поне пя супер на "Евровизия", и песента - песен, и гласът - глас."
Песен като много други, нищо отличаващо се в потока масова музика... Като глас, нещо средно между Джъстин Бийбър и Шон Мендес, но далеч не толкова добро.

# 209
  • Мнения: 10 991
Да, Кристиян не е кой знае какво, но успяваше да си взима и високите тонове, и да пее вярно. Като певец не е слаб. Щом се справя добре и на живо... това е много важно. Този конкурс е пълен с песни, които са супер на студийните си версии, а на живо лъсва истината кой може да пее и кой не.

Общи условия

Активация на акаунт