Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 36 043
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 880
Що да е тъпо, беше интересно да я видим коя е. Simple Smile

# 61
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Ще издадоха така накрая на първи сезон, можеше по-нататък.Най-вероятно не са били сигурни, че ще са подновени.

Скрит текст:
В книжките тя след първата отслабва доста, защото реално е 16- годишна в първата.

# 62
  • Мнения: 880
Що да не го подновят? Щом Шонда се е хванала с проекта сигурно се е знаело, че ще има успех. А и като са няколко книги горе-долу е ясно, че ще има продължение.

# 63
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
да се включа и аз с предложение за анкетата Simple Smile

1. Game of Thrones
2. True Blood
3. Witcher
4.Good Omens
5. My Brilliant Friend Purple Heart

# 64
  • Мнения: 11 818
Повечето сериали сте ги споменали и ми е трудно да изброя само 5, но ще опитам да включа само изгледаните последните 2-3 години:
1. The Handmaid's Tale
2. The Queen's Gambit
3. The Durrells
4. Game of Thrones
5. My Brilliant Friend

Big Little Lies, Defending Jacob, Poldark и мн. др. И сериалите за Шерлок, Father Brown и пр. са в тази категория..

В момента гледам The Leftovers, който също е по книга и изключително ми допада!! Започнах 2-ри сезон..

# 65
  • Мнения: 316

В момента гледам The Leftovers, който също е по книга и изключително ми допада!! Започнах 2-ри сезон..

Къде гледате The Leftovers? Аз съм гледала първи сезон. Но никъде не намирам 2ри.

# 66
  • Мнения: 11 818

В момента гледам The Leftovers, който също е по книга и изключително ми допада!! Започнах 2-ри сезон..

Къде гледате The Leftovers? Аз съм гледала първи сезон. Но никъде не намирам 2ри.
HBO GO.

# 67
  • Мнения: 309

В момента гледам The Leftovers, който също е по книга и изключително ми допада!! Започнах 2-ри сезон..

Къде гледате The Leftovers? Аз съм гледала първи сезон. Но никъде не намирам 2ри.


В арена и зелка има трите сезона.

# 68
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Не знаех, че Leftovers e по книга. Някъде до 2ри сезон го гледах и нещо спрях. Интерсно ли е по-натам, 3ти сезон?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 371
Аз изгледах и 3те сезона, но за мен трети беше най-слабия. Беше ми интересно да видя как свършва всичко обаче. Като цяло ми е един от любимите сериали.

# 70
  • Мнения: 244
Не съм го гледала The Leftovers, но по резюме ми напомня "The 4400"

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
В 4400 има повече екшън, докато в Leftover е по-драматичен и не се набляга на причината за случилото се, а на последствията. На мен лично 4400 повече ми харесва, въпреки че последния сезон беше малко изсмукан от пръстите. Имам чувството, че и те го мислиха в движение, както Lost и накрая не можаха да измислят логичен край и обяснение какво се е случило.

# 72
  • Мнения: 36 426
Прави се римейк на 4400, скоро ще го гледаме в нова версия Simple Smile

# 73
  • Мнения: 9 633
Ейй помня, че много харесвах 4400, но свърши някак странно, като недовършен Confused или просто по тв не са дали всички сезони Grinning

# 74
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Хммм, това с едни хора, които се връщаха с някакви сили ли беше? Аз мислех, че са го спрели след 1ви сезон.

Общи условия

Активация на акаунт