Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 36 150
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36 523
Трябва да погледна, но мисля, че беше два сезона. Свърши като един от главните герои направи така, че абсолютно всички хора в града да придобият сили. Мисля, че се отнасяше за Чикаго. Беше намекнато, че крайната цел е това да се случи с всички хора на планетата.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 6 906
4400 не е ли австралийски сериал?

# 77
  • Мнения: 36 523
Не, американски е. Всъщност, сега прочетох в Уикипедия, че е американо-английски. Странно, сезоните били 4, а мислех, че е по-кратък. https://en.wikipedia.org/wiki/The_4400
Спомням си основните неща - драмата около Изабел и майка й. Според мен, тази сюжетна линия обещаваше много, а свърши тъпо, дано да я поправят.
 

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 6 906
Явно се бъркам, защото едната актриса е австралийка. Да 4 сезона са, като последния беше много зле. Сега виждам, че дори има 4 издадени книги по него. Т.е. книгите са по сериала, а не обратно.

# 79
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 059
Какво нелогично имаше в края на Lost,че не си спомням точно за какво ставаше въпрос на финала.За мен всичко си беше ОК.

# 80
  • Мнения: 36 523
Не беше нелогично, просто нямаше отговори на много от загадките. Последният сезон даваше паралелно две сюжетни линии с едни и същи персонажи - една в настоящето и една в неопределено бъдеще в Отвъдното (без майтап). Накрая много зрители бяха объркани и мислеха, че героите са били мъртви през цялото време, което не е вярно.

Има много видеа, които обясняват това, включително самите създатели на сериала го обясняват в прав текст и въпреки това някои зрители още не са го разбрали.

# 81
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
За 4400 си спомням, че има в бъдещето кадри Grinning

Вчера захапах Resident Alien и многооо ми допада!

# 82
  • Мнения: 36 523
И на мен ми хареса. Имах някои опасения, но финалът на сезона беше много добър.

# 83
  • София
  • Мнения: 5 828
Много го харесвах 4400.
И въпреки, че нямам нищо против отворените и незавършени краища, този определено не ми хареса.

Гледах новата серия на Манифест, добре започна сезона, чудя се накъде ще го завъртят?!

# 84
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
Не беше нелогично, просто нямаше отговори на много от загадките. Последният сезон даваше паралелно две сюжетни линии с едни и същи персонажи - една в настоящето и една в неопределено бъдеще в Отвъдното (без майтап). Накрая много зрители бяха объркани и мислеха, че героите са били мъртви през цялото време, което не е вярно. ....

Ох, може ли едно обяснение за мен, че аз съм от тези заблудените, ама аз не изтраях до края и не съм гледала последния сезон, само четох, че били умрели (или умирали по някое време) накрая. Т.е. нищо не знам във връзка с развръзката.

# 85
  • Мнения: 36 523
Не, даваха кадри,които бяха от острова (и всички все още са живи) - тук има  много детайли, които ми се губят. Разни групички себореха за власт, Клеър се беше побъркала, Дезмънд имаше мисия, Хърли и Бен наследиха острова от Джейкъб и други такива неща. Това е редовния сюжет, който се развива в реално време. Джак умря накрая.

По същото време, в същите епизоди даваха тайнствени кадри, в които същите герои са на някакво друго място (не на острова) и не се помнят. Тези кадри са от Отвъдното (което изглежда съвсем нормално, нищо мистично, като изключим, че персонажите не се познаваха и Джак си беше въобразил, че има син). Накрая те се разпознаха и си спомниха всичко, повечето от тях се събраха в един храм и бащата на Джак ги поведе към светлината (предполагаемо към следващия живот - заедно, защото всички много се обичат).

Това, че са били заедно в Отвъдното не означава, че са умрели едновременно, или че са били там през дялото време на сериала. Напротив - всичко, което се е случило на острова е реално и са били живи. Просто са се събрали след като са умрели (по различно време, не едновременно, повтарям за всеки случай Wink ).

# 86
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
А бе как от отвъдното, аз май се сещам, че беше животът им след острова, че са се измъкнали повечето, ама се върнаха пак на него, имаше някаква причина да се върнат и после като тръгнаха, тогава умря Джак с кучето.

За отвъдното беше едва в последната минута.

# 87
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
Благодаря, аз май това като Тифъни съм запомнила като че ли.Thinking (+ само че са умрели и това не е вярно някакси Laughing)

# 88
  • Мнения: 36 523
А бе как от отвъдното, аз май се сещам, че беше животът им след острова, че са се измъкнали повечето, ама се върнаха пак на него, имаше някаква причина да се върнат и после като тръгнаха, тогава умря Джак с кучето.

За отвъдното беше едва в последната минута.
През целия сезон имаше кадри - всички моменти, в които не се помнят - примерно даваха Бен Линус като учител в някакво училище (мисля, че и Джон Лок работеше там), Дезмънд ходеше да тича по един стадион, Джак с фалшивия му син и т.н. - всичко това е от Отвъдното. Хипотезите на зрителите се въртяха около това, че е някаква паралелна вселена, понеже много неща не се връзваха.

Другите моменти, в които се помнят, независимо дали са на Острова или извън него, са реалното време.

Ето отговор от Деймън Линделоф - водещият не разбира какво е станало и мисли, че всичко е било фантазия, той му обясни същото, което написах:

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 906
А бе не знам. Започна много ударно този сериал. После отвъдно, паралелни вселени, връщане във времето, тинтири-минтири и го развалиха. Имам чувството, че като са го започнали не са имали дори идея за завършека му, а се носеха по някакво течение и всеки сезон измисляха още по-голяма фантасмагория.

Общи условия

Активация на акаунт