Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 36 121
  • 728
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 36 485
Дж.Дж. Ейбрамс си призна, че не е имал идея как ще свърши. Започнали са с идеята да е нещо подобно на Сървайвър. И всеки от пасажерите да има мрачна тайна. След това са решили да вкарат фантастичен елемент (още в първи сезон, когато героите започнаха да виждат покойния баща на Джак и Джон Лок проходи). После нещата се задълбочават и започват да мислят за отговори.

# 91
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Изгледах на един дъх  Midnight Sun  https://www.imdb.com/title/tt4836846/?ref_=tt_sims_tt . Страхотен шведско-френски трилър. Чудесна игра, невероятна природа и камера, както и непознати за мен неща за скандинавците, етносите им, разделението им, природата им. Сюжетът беше много заплетен и доста различен. Държа ме напрегната до самия край. Много добро европейско кино. Препоръчвам.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 626
Моята класация:
1. Gomorra
2. Game of Thrones
3. The Witcher
4. Money Heist
5. The Last Kingdom

# 93
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Подновени
Pacific Rim: The Black
Young Sheldon за три сезона
Miss Scarlet & The Duke
FBI
FBI: Most Wanted
Mr. Mayor
Outlander

Нови
FBI: International


Спрени
Bless the Harts
American Gods като можело да има филм или мини сериал, за да приключат историята

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 6 886
Нямам търпение за втори сезон на Miss Scarlet & The Duke.

# 95
  • Мнения: 1 311
Всички тези сериали със субтитри ли са? Кажете някой който не се чете, за да мога с дъщеря ми да го гледаме заедно. Тя няма да успява да прочита всичко и само ще се дразни.

# 96
  • Мнения: 36 485
И аз го харесвам.
В Замунда спряха да качват нови епизоди от Мистериите на Мърдок - така и не разбрах какво стана, в почивка ли е сериалът, сезонът не може да е приключил... Трябва да проверя. Междувременно, Епик драма стигнаха до 11-ти сезон.

# 97
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Всички тези сериали със субтитри ли са? Кажете някой който не се чете, за да мога с дъщеря ми да го гледаме заедно. Тя няма да успява да прочита всичко и само ще се дразни.

Понеже реших да го пробвам и току що погледнах - има Мис Скарлет с български дублаж в zelka.

# 98
  • Мнения: 3
Здравейте!
Търся сериала Сребърните ангели с бг аудио. Благодаря!

# 99
  • Мнения: 2 885
От години не мога да се зарибя по никой сериал. Добре че е интернет, та да гледам старите латинокласики 😃

# 100
  • Мнения: 11 315
Най-накрая намерих време за Queen's Gambit. Много добре развит сценарий, разкошна игра на Аня, атмосферата беше много добре пипната.
Разбрах, че е бил планиран за 6 епизода, но не са успели да се вместят и затова са 7.
Който още не го е гледал - да го направи.
С право стана сериал за миналата година в нашата класация. С право обра куп награди.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 6 886
Всички тези сериали със субтитри ли са? Кажете някой който не се чете, за да мога с дъщеря ми да го гледаме заедно. Тя няма да успява да прочита всичко и само ще се дразни.

Ето тук можеш да разгледаш сериали с бг аудио в zamunda
https://DMCA-removal-from-Google/catalogs/tv?letter=&t=tv&am … ame&bgaudio=1
едит: явно форума ми премахва линка. Отиваш в Замунда, даваш на каталози -> сериали и в търсачката даваш да ти показва само тези с бг аудио

Ако предпочиташ онлайн, тук също можеш да провериш, но са филми и сериали заедно
https://filmiseriali.com/bgaudio

# 102
  • Мнения: 1 311
Благодаря ви, довечера ще погледна.

# 103
  • София
  • Мнения: 5 828
В замунда са пуснали целия сезон на Леонардо с Ейдън Търнър,  само че е руско аудио.
Дано скоро да го пуснат с английско.

# 104
  • Мнения: 36 485
Дано, с руско определено няма да гледам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт