Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 501
  • 888
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 164
Някой мнение за Стрелец? Един ми направи лошо впечатление - направо от краката за главата. Всички ли са толкова директни и безцензурни? 😃

# 751
  • Мнения: 13 082
Лафа е от вратата за краката Joy Иначе, да. Директни са, нямат никаква цедка на устата.

# 752
  • Мнения: 766
Аа, не са всички Стрелци и винаги така от "вратата за краката"... Има и по-срамежливи и предпазливи. Ама и ако те харесват, няма да се дърпат като проявиш инициативата. Няма и да се обидят, ако им дадеш отпор за определено време.

# 753
  • Мнения: 2 210
При зодия Овен нещата също се случват много интензивно в началото, но безцензурен не е бил. Нарече ме "слънце" на третия път, като си писахме, което за повечето хора може да е безобидно, но на мен рязко ми влезе в личното пространство. Дори му се обидих за бързия подход и определих някои негови действия като нахални. Действа от вратата за краката - същото му казах и аз!

# 754
  • Мнения: 2 150
Ами огнена работа. Бързо се палят.

# 755
  • Мнения: X
Имам познат Стрелец ( на границата с Козирог- утре е роден). Супер директен до наглост.
Жените ги заговаря по улицата, в транспорта, където свари.
Много бързо почва с шеги и закачки, намеци.
Едно го шокира- рядко му се връзват.
Обясних му, че този подход не е ок и не е печеливш.
Мен лично такова натрапване по улиците би ме отвратило. Освен това, живееше с една по пухкава дама- зад гърба й действаше.
Вече имат дете на 5 г., Дано е спрял с номерата.

# 756
  • Мнения: 15 960
Извинявайте за студа - Козирозите отвориха сърцата си за празниците.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 757
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Извинявайте за студа - Козирозите отвориха сърцата си за празниците.Stuck Out Tongue Winking Eye
Усеща се като отворен и празен хладилник Joy

# 758
  • Мнения: 1 200
Извинявайте за студа - Козирозите отвориха сърцата си за празниците.Stuck Out Tongue Winking Eye

По Коледа стават чудеса!
Земните ще покажат емоции и ще отворят кесиите си.
Въздушните ще успеят да уловят и реализират поне една от всичките си уникални и ултра напредничеви мисли в главите им. 
Огнените ще покажат скромност и смирение поне за миг и ще спрат да се бият в гърдите, че ако не са те Коледата ще е невъзможна!!
Водните ще се отърват за малко от мисълта за онзи, който в първи клас евентуално ги е обидил жестоко, безгласно, само с мисъл, но те пък я прочели и още се разкъсват вътрешно само като се сетят.

# 759
  • Мнения: 2 925
Мисля, че е точно по темата. Изводите ви ги оставям на вас. Wink

Значи според горното, ако се харесате с Риби, Близнаци, Дева или Стрелец има голям шанс да е сериен убиец.
Сега като се замисля, никога не съм дейтвала някой от тези зодии.
Може би и затова съм още жива.Dizzy Face

# 760
  • София
  • Мнения: 6 254
Не знам как не съм попаднала в криминалните хроники още Joy

# 761
  • Мнения: 2 150
За девите не се учудвам, скрити психопати май ще излязат.

# 762
  • Мнения: 2 925
Не знам как не съм попаднала в криминалните хроники още Joy
Избираш добре местата, където ги ровиш.Joy
Нищо лично! Това е само статистика.Wink

# 763
  • София
  • Мнения: 6 254
В ролята на жертва Grinning

# 764
  • Мнения: 2 210
Публикацията, т.е. снимката изглежда "резната". На всеки е направило впечатление, че са изложени само "подвижни" знаци и вероятно целта на публикацията е била по хумористичен начин да "злепостави" конкретните зодии. 😉 Всъщност едно от нещата, което може да свързва различни серийни убийци в астрологичен аспект, е тежък 12 дом.

Общи условия

Активация на акаунт