Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 378
  • 888
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли дали отново шанс на представител на най-гадната според Вас мъжка зодия?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 31 мар 2022, 01:59

# 735
  • Мнения: 2 117
То за бъзика и аз мога да го кажа, без да съм от мразените зодии.

# 736
  • Мнения: 6 131
Залагам на скорпион. Точно в мой стил е. 😂
Как ме подсети ... Моята щерка на 3-4 години като беше и ѝ кажат "много си красива" отговаряше със "знам".

# 737
  • Мнения: 15 960
Залагам на Дева.

# 738
  • Мнения: 2 154
Залагам на скорпион. Точно в мой стил е. 😂
Как ме подсети ... Моята щерка на 3-4 години като беше и ѝ кажат "много си красива" отговаряше със "знам".
Това аз го наричам "явен обективизъм" и в никакъв случай човекът, който е направил комплимент, не бива да го възприема като демонстрация на някакво надмощие над другите хора. 🤣

# 739
  • София
  • Мнения: 10 516
От деца такива реплики са смешни.
Но от възрастни са проява на лош вкус и липса на възпитание.

# 740
  • Мнения: 13 079
Хахахахаха Дайсо ма! Аз го казвам!

# 741
  • Мнения: X
Предварително се извинявам за черния хумор, но давам реален цитат от мъж Козирог, когато му съобщават  за  починал близък човек: "Е, нема лошо". Joy Та така...

# 742
  • Мнения: 2 117
Оо ми те са такива тапири...и едно чувство за хумор, дето само те си го разбират.

# 743
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Козирогът дори не би отговорил на "Обичам те". Твърде му чуждо, а и 100% ще е твърде зает, за да напише нещо... Joy

# 744
  • Мнения: 216
Предварително се извинявам за черния хумор, но давам реален цитат от мъж Козирог, когато му съобщават  за  починал близък човек: "Е, нема лошо". Joy Та така...
Най-вероятно не е слушал или е бил зает със собствените си мисли, и е отговорил по инерция.
Земните зодии са така. Нещо, ако не ги касае, въобще и не слушат.

# 745
  • Мнения: X
Много правилни неща сте написали. Simple Smile На мен Козирозите (мъжете) ми действат просто тотално отчайващо, такава борба ми е с тях постоянно, че направо съм Dizzy Face Expressionless Head Band хаха.
Единственият плюс от общуването ми с тях, е че нервната ми система е станала бетон отвсякъде. Joy

# 746
  • Мнения: 5 382
Козирог - по впечатления- нямам общуване с тях, те са си в техния свят и си правят тяхното, не ги схващам и не ми се налага, няма край мен такива, но ММ е с асцедент козирог и му личи, и се дразня и е важно да го сека в зародиш, че после става късно.

# 747
# 748
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020

Що, момиче? Я, сподели опит за тая женска зодия?

# 749
  • Мнения: 7 352
Криви сa; все някой ги е обидил ,те не сa виновни никога, обидчиви и цупливи са.

Общи условия

Активация на акаунт