Най-гадната зодия за мъж! - 4

  • 42 452
  • 888
  •   1
Отговори
# 720
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 801
Fearnot, това "Signature Sign" ли е?
При мен - Овен....Angry, а доминантната ми планета е Венера.

На козела ми дава "неопределен знак", а доминантната му планета - Плутон.

# 721
  • Мнения: 6 146
И моят е неопределен, но доминантната му е Венера - Рибешка. Аз съм си Стрелец отвсякъде пак с Венера - Козирожка, само дето тук огъня ми е по-малко - 44%, след това вода 26, земя 22, а в другия ми даваше обратното повече земя.

# 722
  • Мнения: 2 749
При мен от втория линк се потвърди - даже 70% огън и 0% земя. Но при мм излезе повече въздух, земя той има 7%.

# 723
  • София
  • Мнения: 5 198
И при мен доминантна е Плутон
Планетата на промените , смъртта , началото 😀
Определено се припознавам в нея
И е в скорпион
Откак Джулая ми каза, че моя Плутон доминира над Венерата му в скорпион съм два пъти по - уверена в (забаележете) новото начало (след края ) ( типично Плутонски)

# 724
  • Мнения: 15 960
На мен пък Земята ми намаля от 37.7 на 25%. Затова пък въздухът се увеличи от 29.5 на 48%. Доминантна планета Венера, знак Водолей. А сега де? Нямали сме чувства земните, то извират.

# 725
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Откак Джулая ми каза, че моя Плутон доминира над Венерата му в скорпион съм два пъти по - уверена в (забаележете) новото начало (след края ) ( типично Плутонски)
Четеш като Дявола Евангелието и после си наместваш инфото както ти отърва. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 726
  • Мнения: 15 960
Щом е два пъти по- уверена,  значи правилно ги тълкува.Sunglasses

# 727
  • Мнения: 3 350
На мен пък 3 планети доминантни, всички с 12%: Марс, Сатурн и Нептун ? Какво пък ще рече това ? Доминантна зодия: равен брой между Лъв и Стрелец ?
Мъжът ми доминант Юпитер.
Доминантна зодия Лъв на него.

# 728
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Задачка- закачка. Мъжете от коя зодия са способни да кажат това в синия цвят? Joy

Аз залагам на Овен и Водолей 😂

# 729
  • Мнения: 2 142
Ооо водолей 😂

# 730
  • София
  • Мнения: 6 194
Водолей разбира се. И жените сме способни Joy

# 731
  • Мнения: 2 198
Fire signs: Какъв подарък предпочиташ - чифт обувки или чифт обеци?
Water signs: Предпочитам чифт очи, които ме гледат сякаш съм всичко... ❤️
Earth signs: (...е, и обувките не са зле!)
Air signs: 😶🤔

# 732
  • Мнения: X
Задачка- закачка. Мъжете от коя зодия са способни да кажат това в синия цвят? Joy

Аз залагам на Овен и Водолей 😂

Водолейка съм, казвала съм го. Не съм оперирана от чувство за хумор, но някои биха се обидили кръвно на такава хладнокръвна реакция.

# 733
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
По мои наблюдения някои зодии наистина биха го казали емоционално дистанцирано. А други нарочно ще го изтропат така, за да бъзикнат жената Joy

# 734
  • Мнения: 2 749
Залагам на скорпион. Точно в мой стил е. 😂

Общи условия

Активация на акаунт