Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте!
Студент по стоматология съм в пети курс. 🦷
За най-специалните пациенти, децата, предлагаме безплатно:
- лечение на кариес и неговите усложнения
- профилактични прегледи
- поставяне на силанти

За възрастни предлагаме на символични цени:
-почистване на зъбен камък
-лечение на кариес
- кореново лечение
- изработка на протези, коронки, мостове
-вадене на зъби
Всички дейности се извършват във Факултета по дентална медицина София (адрес: ул. "Свети Георги Софийски" 1, до ВМА) под наблюдението на специалисти в съответната област!
Може да се свържете с мен на номер 0896386453!

# 46
  • Мнения: 2
СТОМАТОЛОГИЧНО ЛЕЧЕНИЕ НА ДЕЦА ОТ СТУДЕНТИ
-Преглед с изготвяне на план за лечение.
-Лекуване на кариес и неговите усложнения.                           
-Екстракция(вадене) на млечни зъби.
-Силанизиране на новопробили постоянни зъби.
-Мотивация и обясняване на техниките за добра орална хигиена.
-Безплатен първичен преглед и ниски цени на манипулациите.
-Издават се извинителни бележки за училище.
Факултет по дентална медицина- Адрес: бул. „Цар Освободител“ 84, 9002 Варна Център, Варна
Телефон - 0888 292 703

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте!

Аз съм студент по дентална медицина пети курс и уча във ФДМ към МУ-София. Молбата ми е ако имате дете/брат/сестра и т.н. на възраст до 15 години и имате желание и време да го водите на зъболекар, да се обърнете към мен. Лечението се прави по преценка и под наблюдение на асистент според възможностите на студента. Плаща се символична такса (например 2лв за пломба), която съм съгласен аз да поема за всяка една процедура. Самата такса се плаща не на мен, а на факултета и покрива консумативите.
Мога да поема случаи на временни (млечни) и постоянни зъби - кариеси, пулпити, периодонтити, силанизиране (профилактично покритие на дъвкателните повърхности на определени зъби), почистване на зъбен камък и т.н. Мога да издавам медицински бележки за отсъствия от училище и детска градина при нужда. Искам да специализирам именно детска стоматология, затова за мен няма значение дали детето е посещавало преди зъболекар или не, дали е позитивно или негативно - всякакъв опит ми е полезен.
Благодаря предварително!

За Контакти : 0876703653 ноа фогел

# 48
  • Мнения: 1
Здравейте,
Казвам се Диана и съм част от екипа на агенция за подбор БАБ Консулт.
Наш партньор - една от най-модерните дентални клиники в град Русе, е в търсене на Лекар по дентална медицина - СЪС или БЕЗ опит

Ако сте току що завършили и търсите възможност да натрупате опит или пък сте опитен Дентален специалист и търсите нова кариерна възможност, може да ме потърсите за повече информация.

Телефон за контакт: +359 896 151460
email: dianakaraburova@babconsult.bg

# 49
  • Мнения: 10
Здравейте! Казвам се Мария и съм студентка в 5 курс по дентална медицина към Медицински университет- София, гр. София.
Предлагам БЕЗПЛАТНО дентално лечение на деца между 5-18г възраст. Услугите са представени по-долу.
Лечението се извършва под абсолютния контрол на лекари-преподаватели със специалност детска стоматология! А атмосферата е пригодена така, че децата да се чувстват спокойни и обгрижвани. Принципът ми на работа е след всяка манипулация детето да бъде поощрявано с малки подаръци, които съм приготвила за него.
Ще се радвам да Ви бъда полезна, а и Вие на мен! Заповядайте при нас!

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте!
Студент по стоматология съм в пети курс. 🦷
За най-специалните пациенти, децата, предлагаме безплатно:
- лечение на кариес и неговите усложнения
- профилактични прегледи
- поставяне на силанти

За възрастни предлагаме на символични цени:
-почистване на зъбен камък
-лечение на кариес
- кореново лечение
- изработка на протези, коронки, мостове
-вадене на зъби
Всички дейности се извършват във Факултета по дентална медицина София (адрес: ул. "Свети Георги Софийски" 1, до ВМА) под наблюдението на специалисти в съответната област!
Може да се свържете с мен на номер 0896386453!

# 51
  • Мнения: 1
Здравейте! Студентка съм по дентална медицина в МУ-Варна и спешно си търся пациенти, които се нуждаят от кореново лечение( вадене на нерви) за периода 10-12.07. Лечението ще бъде безплатно.

Всички манипулации се извършват във факултета по Дентална медицина и са под ръководството на нашите преподаватели. Факултетът разполага с рентген.

При интерес звъннете или пишете на тел. 0895029349

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте, студентка съм по дентална медицина в МУ-Варна и търся пациенти деца до 17г.  Във Факултета се извършват първичен преглед, поставяне на силанти( защитно покритие на дъвкателната повърхност на молари), лечение на кариеси, пулпити.
При интерес и въпроси може да се свържите с мен на лично съобщение или на viber 0895029349

# 53
  • Мнения: 11
Здравейте, казвам се Миглена и съм 4 курс студент по Дентална медицина към Медицински университет - гр. Варна.
Предлагам следните стоматологични процедури:
🔹 Първичен преглед
🔹 Лечение на кариеси
🔹 Кореново лечение
🔹 Изработване на протези, коронки и мостове
🔹 Вадене на зъб
🔹 Почистване на зъбен камък
🔹 Профилактични прегледи и поставяне на силанти при деца

*Цените за извършваните процедури са символични и всяка манипулация се извършва под пряко наблюдение на специалисти (лекари по дентална медицина).
Факултетът по дентална медицина се намира на бул. "Цар Освободител", N:84
Ако се нуждаете от някоя от по-горе описаните процедури, можете да се свържете с мен на лично съобщение или да се обадите на тел.: 0884039002

# 54
  • Мнения: 2
Здравейте!
Казвам се Яница Колева. Студентка съм в 4ти курс по Дентална медицина в МУ-Варна 🦷.
Моите колеги и аз търсим пациенти за следните манипулации :
- първичен преглед ;
- ендодонтско лечение;
- изработване на коронки и мостове -.
- изработване на частични или тотални протези.
- лечение на зъбен кариес (пломби)
- екстракция (вадене) на зъби
- предлагане на лечение на деца и подрастващи и поставяне на силанти
- пародонтално лечение
Всяка манипулация се провежда под контрол на завършили стоматолози специалисти, с които се обсъжда всяка стъпка от изготвения план за лечение.
Много ще се радваме да помогнем на всеки един от вас.
За повече информация може да се свържете с мен на лично на тел. номер 0884166645

# 55
  • Мнения: 2
Здравейте!
Казвам се Яница Колева. Студентка съм в факултета по Дентална медицина в МУ-Варна .
Аз и моите колеги търсим пациенти за преглед и лечение във факултета по Дентална медицина, включително и деца.
Всяка манипулация се провежда под контрол на завършили стоматолози специалисти, с които се обсъжда всяка стъпка от изготвения план за лечение.
Манипулациите, които извършваме са:
- първичен преглед ;
- ендодонтско лечение;
- изработване на коронки и мостове
- изработване на частични или тотални протези
- лечение на зъбен кариес (пломби)
- екстракция (вадене) на зъби
- предлагане на лечение на деца и подрастващи и поставяне на силанти
- пародонтално лечение
Много ще се радваме да помогнем на всеки един от вас.
За повече информация може да се свържете с мен на лично на посочените контакти.

# 56
  • Мнения: 1
Здравейте! Студент съм по дентална медицина в Пловдив и набирам пациенти, които да лекувам. Извършваме безплатен преглед, лечение на зъбен кариес, кореново лечение, изваждане на зъби, изработване на протези. Лечението на деца е безплатно, а това на възрастни е на много достъпни цени. Може да се свържете с мен на телефон 0888639309. Адресът е бул. Христо Ботев 3 - Факултет по дентална медицина.

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте, студент съм по дентална медицина, последен курс и предлагам безплатно лечение за дечица. Прегледите и лечебните процедури се извършват под строгия надзор на хабилитиран преподавател и лекар специалист в областта на детската дентална медицина. Предлагам следните процедури:
-Лечение на зъбен кариес
-Изготвяне на профилактични програми
-Мотивация за поддържане на добра зъбна хигиена
-Екстракции(Вадене) на временни зъби
Прегледите и процедурите се извършват във Факултета по дентална медицина град София.
За записване на час може да се свържете с мен на тел:0882530191. Може също така да ми пишете във viber или Whatsapp

# 58
  • Мнения: 1
Здравейте! Казвам се Ния Истаткова и съм студентка в 4 курс във Факултета по дентална медицина към МУ София. Предлагам следните стоматологични услуги:

✓ Безплатен преглед
✓ Лечение на кариес
✓ Кореново лечение
✓ Екстракция (изваждане) на зъби или зъбни корени
✓ Изработка на коронки, мостове, цели или частични протези
✓ Безплатен преглед на деца (4-13 години); изготвяне на профилактична програма и специален хранителен режим за деца

Прегледите са БЕЗПЛАТНИ, а цените на манипулациите са символични. Всички манипулации се извършват под контрола на специалист в съответната дисциплина.
Можете да се свържете с мен чрез съобщение в Месинджър или чрез позвъняване или съобщение по Вайбър на телефон 0889 851 152.

# 59
  • Мнения: 3
🍁Здравейте, аз съм студентка по дентална медицина в 6ти- курс в МУ-Пловдив и си търся пациенти за стажа
Предлагаме:
🦷безплатен преглед
🦷изработка на коронки, мостове, протези (15-30лв./брой)
🦷лечение на кариес- 4лв
🦷кореново лечение- 6лв.
🦷почистване на зъбен камък
🦷вадене на зъб- 5лв.
Цените са символични като се заплаща само за материалите, които се използват. Всички интервенции се извършват под наблюдението на специалист
🍁За лица до 18г. всичко е безплатно!🍁
При интерес може да ни пишете във Viber, WhatsApp или да ни се обадите.
Телефон за връзка: 088 600 2475, 088 320 3330
Адрес: гр. Пловдив, бул. Христо Ботев 3, Факултет по дентална медицина🍁

Общи условия

Активация на акаунт