"БРАТЯ" - сезон 2.

  • 30 930
  • 767
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 588
А коя е къртицата от полицията, която дава информация на Денис и Радо?

# 211
  • Мнения: 5 832
А коя е къртицата от полицията, която дава информация на Денис и Радо?
Като гледам отчайващия сезон, нищо чудно да е и чистачката.

# 212
  • София
  • Мнения: 27 221
Съмнявам се това да е бащата на Драго, защото тя нямаше добро мнение за него. По-скоро и е някаква нова тръпка.

# 213
  • Мнения: 9 486
От разговора на Драго и Радо аз разбрах, че някой служител от залата ги информира какво разследват полицията, нали говореха, че не знаят какво са открили полицаите.
Което обаче малко не се връзва с това, че ключовете бяха намерени именно от някой работещ там.

# 214
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Вече съм сигурна,  че Калин няма нищо общо с изчезването.
И Юлия е на път да ми отпадне, но все още мисля, че е тя.
Страхотен Влади и този епизод! Heart
Ох, Снежа и любовник....Joy

# 215
  • Мнения: 4 588
Най-накрая ще се окаже, че Борис сам е организирал изчезването си. Така де, Калин Врачански е имал други ангажименти.

# 216
  • Мнения: X
Ох, Снежа и любовник....Joy
Не е любовник! Ма оня катил Велин, точно това ще си помисли и ще вземе триона на заем от Ани да отмъщава на "неверницата"...
Прегръдката беше като към приятел. Ако е любовник, щеше да го целуне. Може би е ангажирала някого отделно от всички да търси Борис. Защо и тая сюжетна линия, не е ясно, но нали всички обичат Реймънд!? Пардон, всички търсят Борис.

# 217
  • Мнения: 9 486
Азалия, и аз това си мисля, че търси Борис, не случайно ни показаха, че наблюдава Калин и Жана.

# 218
  • Мнения: 7 214
Този, който наблюдаваше Калин и Жана, не беше ли управителя на заведението?
На мен на него ми заприлича.

# 219
  • Другата България
  • Мнения: 37 419
Този, който наблюдаваше Калин и Жана, не беше ли управителя на заведението?
На мен на него ми заприлича.
Той беше.
И аз мисля, че оня със Снежа не е любовник, ама ми стана много смешно.

# 220
  • Мнения: 14 493
В серията дето ритаха и Калин седна на пейката и (според мен) взе ключовете на Борис, психолога си контузи глезена и отиде да седне по време на играта. Следващите дни като ходиха да гледат камерите още накуцваше.

# 221
  • Мнения: 4 588
Аз толкова съм се филмирала, че тази нощ сънувах разследването и психологът именно се оказа виновникът Joy

# 222
  • Мнения: 14 493
Аз толкова съм се филмирала, че тази нощ сънувах разследването и психологът именно се оказа виновникът Joy

Ти като Мая пророчески сънища. В тази връзка тя нали хвърля карти на Снежа за Борис и излязоха лоши. Та почвам да мисля, че няма да видим повече Врачански.

# 223
  • Мнения: 4 588
Сега си спомних, че имаше някакви кадри от снимачната площадка, където беше Врачански - омазан с черна и червена боя, тоест кръв. Така че аз очаквам да има някакво драматично спасяване на Борис от Денис и Лора.

# 224
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
От разговора на Драго и Радо аз разбрах, че някой служител от залата ги информира какво разследват полицията, нали говореха, че не знаят какво са открили полицаите.
Което обаче малко не се връзва с това, че ключовете бяха намерени именно от някой работещ там.

Аз мисля, че управителят на заведението ги информира. Той все слухти, те все разговарят за хода на нещата, та все нещо чува.

Общи условия

Активация на акаунт