"БРАТЯ" - сезон 2.

  • 30 882
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 13 655
На 20-ти вероятно ще бъде финалът, сутринта Дани Ангелов каза, че остават 9 епизода.
Ще ги преживеем някак значи 🤣.

# 751
  • Мнения: 4 746
И после с умиление ще се сещам, като се появи по-голяма боза и от тази. За справка..сега ПНЧ ми се вижда класи над Брата..тъй де..Братята..

# 752
  • София
  • Мнения: 27 166
Сега остава и да ни заключат и цирка ще е пълен Grinning Wink

# 753
  • София
  • Мнения: 13 655
И после с умиление ще се сещам, като се появи по-голяма боза и от тази. За справка..сега ПНЧ ми се вижда класи над Брата..тъй де..Братята..
ПНЧ си беше сапунка, без заявки за повече. В средата вкараха някакъв мутряга. Братята тръгнаха като критика, която се превърна в семейна драма като бразилски сериал.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 40 759
Ако на някой му се пуска, нека направи все пак тема Simple Smile Знам ли, може да имаме разтърсващ финал! Joy

# 755
  • Мнения: 9 776
Какво е ПНЧ?
Ама вие не се спряхте да охкате и ахкате по новоизгрялата звезда. Влади, та Влади. Врачански и егото му не можаха да го понесат. На ви сега “Брат”.
Довечера ще има ли епизод? Капки май няма да има.

# 756
  • Мнения: 4 746
Ами ролята на Врачански е много по-трудно от тази на Владо. Затова на него му се получи. Не че той няма актьорски заложби, но някак не мога да си го представя как би се справил с образа на Борис. То на моменти Врачански издишаше.
Според мен Врачански си е по-силният актьор и по-привлекателен от двамата. Владо обаче няма как да не бъде забелязан. Изключително лесно и леко влезе в образа на драго и слага много дървета в джоба си.
ПНЧ е Пътят на честта.
За нова тема, ако ни заключат..може тогава да пуснем.

# 757
  • София
  • Мнения: 13 655
Врачански не беше ли в една комедия Морето и нещо? Беше с брада там. Забавно беше сериалчето, но загина.

# 758
  • Мнения: 120
Чувала съм за Врачански, че има голямо его и напълно допускам да се е фръцнал от сериала заради симпатиите и хвалбите към Влади. Калин (Борис) особено в началото много преиграваше. Струва ми се малко непрофесионално, ако предположенията са верни, но така и няма да се разбере. И без него можеше да се задържи криминалната нишка, но не би... Сега и изгубено бебе. Само изгубена Станка се не намери...

# 759
  • Мнения: 1 715
Аз нямам идея какво его има Врачански,но в тази продукция нямат ли някакви договори, с които да държат актьорския състав...

# 760
  • Мнения: 4 746
Аз съм чувала кофти неща за Ванков. Как обещава едни условия , пък накрая е съвсем друго. В такъв случай, ако му е било обещано нещо, което не е получил..знам ли...
Не е професионално разбира се, но и да те лъжат също не е ок. Навремето част от актьорите в СДиН затова си тръгваха. А самият сюжет на филма заприлича точно на това риалити/сериал. Само леля Мария липсва..да е пълен тюрлюгювечът.

# 761
  • Мнения: 9 484
Имаме още три седмици, така че ще си трябва нова тема.

Не знам какъв е Врачански като човек, но аз съм по-склонна да вярвам, че е имало някакви неразбирателства относно ролята му, условията на работа, отношения с продуцентите и т.н., отколкото нещо, свързано с Владо Михайлов.
Той ми изглежда много готин и приятен човек и мисля, че е лесно да се работи с него, отделно - еуфорията по него започна още с първи сезон и въпреки това двамата обикаляха заедно по интервюта да представят сериала. Дори да е било по задължение в договора, в ИГ често се пускаха техни снимки и видеа между и изглеждаше, че се разбират добре.
Ако Врачански е бил разочарован от първия сезон, защо въобще се е съгласил да участва във втори и веднага на първите снимки си тръгва?! Няма логика.
Мюзикълът и театралните постановки не са причина за мен, тези неща се планират и съобразяват едно с друго с месеци напред, а и в сегашната обстановка предствления почти няма.
Ако не е имал възможност да снима, щяха да го убият/пратят някъде и да си захванат други линии, вместо да го търсят безцелно цял сезон. Това изчезване го разтягат за запълване на времето, докато решат какво да правят, в никакъв случай не изглежда сюжетно издържано. То дори е обидно за актьор, който е бил главен персонаж, да се съгласи на три минутно участие, в което го тупат с бухалка. 😁

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 19:20 от Вαнuлuя

# 762
  • Мнения: 9 035
И според мен нещо не са се разбрали, дали със сценарист, режисьор, продуцент.
Това за его, пък сръдни ми звучи несериозно. Те са професионалисти все пак не е детска градина.

# 763
  • Мнения: 14 489
Ами като не са се разбрали, да не бяха бързали с втория сезон. Можеше и на есен да го дават, или даже догодина. Да се разберат междувременно и да измислят нещо по-интересно. Като се има предвид колко е тъпо сега - все по-добре щеше да е.

И Владо Михайлов колкото и да ми харесва и наистина добре да играе, без Врачански не се получават нещата. Факт, че е много добър актьор и историята между двамата беше това, което те кара да чакаш всяка серия.

# 764
  • USA
  • Мнения: 7 292
Поради каква причина се чудите да пускате или не нова тема,при положение,че имаме още 2-3 седмици епизоди и те първа ще се събират коментари за финалето.
Това с "Врачански намерил по-добър ангажимент и си тръгнал" звучи нелепо,защото съм сигурна,че са подписали 1 папка документи и не може всеки да си тръгва,когато му е кеф.Особено пък главния герой.

Сега,с убиването на бебето,за мен Драго няма да има хубав край и според мен ще го затрият във финалните кадри.
А толкова много ги исках с Лора щастливи и радващи се на рожба.Ужасен,ужасен филм.Хич да не го бях започвала,честно..

Общи условия

Активация на акаунт