Темата на Ибо 🎧 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" №72

  • 36 172
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас
  • Мнения: 849
Малко мудничка серията наистина, но с думички се надявам да стане по-интересно.....Защо Нермин беше толкова притеснена, като че Тарък я хипнотизира Rolling Eyes Интересно ми е да видим дали майчиното сърце на Сакине ще разкрие измамата....Аз и друго се зачудих...ако Нермин е искала първо Несрин, въобще ли не я е виждала, че не я позна?

# 541
  • Мнения: 9 736
Голяма говорилня! И когато не разбираш езика , е истинско мъчение, няма действия и раздвижване, само говорят, говорят...
Нермин, милата , се влюби в Тарък!?!

Зейнеп и Баръш- никаква емоция! Не става въпрос за любов, те все едно са женени от 10 години. Приятелски отношения между колеги, съученици или съседи- всичко друго , но не и поведение на влюбени.

Несрин ще се покрие, ще ни мъчат до другата седмица дали са се видели със Сакине.

# 542
  • Мнения: 3 214
Баръш чу, че Зейнеп не е сигурна дали не избързва със сватбата. Преди това и след това каза, че много го обича и че не би позволила нищо да ги раздели, но той това не го чу...Онази гад Несрин нарочно завъртя така разговора.

Зейнеп доста наивна я показват. Безрезервно вярва на Сульо и Пульо. Вероятно Гюлбин, Тарък, Екрем и Мелтем са разучили и Баръш, защото все такива въпроси му задават, че я споменават брат му, я по някое друго слабо място се опитват да го ударят...

Линията Емине-Нух-Саваш и предния път писах, че не ми харесва като идея. Защо Саваш да страда, като Емине лично отряза Нух. Пък и той наистина си е още женен.

Идеята да вкарат интервюто на Зейнеп и неудобните въпроси, които ѝ зададоха беше доста добра обаче. Също така ми хареса колко хитро, питайки за архива, Баръш разбра защо не са публикувани снимките на Тарък. Танцът на Баръш с двете сестри също беше оригинален. Нещо познато, но на нов глас Wink Видяхме я Гюлбин колко ревнува от щастието на Зейнеп.

Има нелоши хрумки, но като цяло липсва зарядът от първите епизоди. Интригата стана доста предвидима.

# 543
  • Бургас
  • Мнения: 849
Голяма говорилня! И когато не разбираш езика , е истинско мъчение, няма действия и раздвижване, само говорят, говорят...
Нермин, милата , се влюби в Тарък!?!

Зейнеп и Баръш- никаква емоция! Не става въпрос за любов, те все едно са женени от 10 години. Приятелски отношения между колеги, съученици или съседи- всичко друго , но не и поведение на влюбени.

Несрин ще се покрие, ще ни мъчат до другата седмица дали са се видели със Сакине.
Какво нещо е когато си "прегорял" в емоциите!....Гледайки новите събития дори говорилнята вече не ме дразни...... А за емоциите между Баръш и Зейнеп - е...и на това вече съм доволна, отколкото само да му се зъби, а и повече станаха разговорите за нейната работа Тия двамата не знаят за друго да говорят - работа, работа и пак работа.....

И това ще е краят... "Да ви запозная с майка ми! Г-жа Сакине."

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 00:21 от Аniksi

# 544
  • Мнения: 9 736
Баръш вече започна да разплита мистерията Тарък. До две серии , надявам се, да ги разкрие брат и сестра.

Благодаря на всички за компанията. Gift Heart

Кате Gift Heart   за подсказките

Лека нощ 

# 545
  • Мнения: 3 214
Хареса ми и че Нух спомена Мехди, т.е. не го изтриха от сериала напълно. Зейнеп също говори в интервюто за него...

Като Несрин извади бутилката, си помислих - леле, тези верно ли ще играят на шише Stuck Out Tongue Winking Eye То пък се оказа "истината или се осмеляваш" Joy

За химията между Зейнеп и Баръш - ами, не им остана време да я развият. Все някакви дертове имаха на главата, екшън, смърт... кога да избухнат Rolling Eyes Ако имаха някакви по-горещи сцени, щеше да е като кръпка си мисля...

# 546
  • Мнения: 1 144
На вечерята ми се стори, че Тарък попита Али Ръза и Султан дали са съпрузи и стана доста неловко и тя отговори, че са "канки", т.е. добри приятели, но истинските "канки" са  Зейнеп и Баръш. Това видяхме в тази серия. Сега обаче имаме хляб за нова интрига. В разговора между Гюлбин и Несрин, който отчасти бе чут от Баръш и му стана доста неприятно като чу , че тя каза че обича Баръш, питала себе си дали е готова за женитба, дава си сметка, че животтът й е объркан, но е дала дума на Баръш и не може да се отметне, да приела е брака, сложила пръстена, но все още не може  се оттърве от руините на първия си брак,  но във всеки труден момент той е бил до нея. Той го чу и разбра само, че тя е с него от благодарност. Като на филм не чу продължението, което Зейнеп изрече, но сега вече всичко е осъзнала много го обича и не може и да живот без него. Каза, че е готова за брак и няма да позволи между тях да има препятствие. Несрин й каза, че се радва за нея и че Зейнеп е категорична в решението си. Зейнеп предложи на Несрин да се включи в преготовленията за сватбата, заедно с Емине. Това е най- смисления клип от целия филм. Защото първо ни казва, че ще се готвят за сватба и второ, че каката може би дава заявка, че ще застане между двамата, за да развали щастието им.

# 547
  • Бургас
  • Мнения: 849
С две думи, на този етап серията ми допадна! Утре с помоща на рускините ще оформя мнението си, но от тук до края ще е все така лежерно и предвидимо!
Поне имаме спомени с ония първи 12 серии и който много му домъчнее може да си гледа стария филм Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря за компанията и сладки сънища

# 548
  • Мнения: 3 214
Е, това с дочутия разговор е, за да могат да вкарат и терзанията на Баръш в действие. Дано видим сцените с момченцето, което трябваше да го играе като дете. Най-накрая може и да покажат как две наранени души взаимно се лекуват. Само че няма да са обещаните Мехди и Зейнеп, а Баръш и Зейнеп Kissing Face И в живия живот много често става така...

Сега се замислих, че и за двамата това ще бъде втори брак, така че и по тази причина няма как да ни показват "Радини вълнения" в отношенията им Hands V

# 549
  • Мнения: 9 388
Хубаво сте разкостили серията. Прочетох ви със сутрешното кафе.

На мен серията направо си ми хареса. На първо място, че върнаха фабричните настройки на Зейнеп, точно както и Катето каза. Това е Зейнеп от началните серии. Има колебания, но има в себе си живот, решимост, цел и посока. Чудех се дали преходът към новата Зейнеп е рязък. Мъничко, но според мен и в живота е така. Човек може в един миг да отвори очи и да осъзнае, че животът минава край него,  а той излишно стои на едно място.

Очаквам Нермин не да се е влюбила в Тарък, а да бъде възмутена от толкова бързото му преминаване от служебни към свалячески действия и да му пише черна точка.

Несрин е много настъпателна  към Баръш, загубена кауза е това, но ще ни даде възможност да видим Зейнеп как се справя с ревността, да се постави малко на мястото на Баръш, който трябваше да търпи сянката на Мехди между тях със Зейнеп постоянно.

Линията Нух-Саваш-Емине ме разстрои. Емине не ми е симпатичен образ така или иначе, но с това бързо включване на симпатии към Нух ме разочарова отново. Проницателна е, трезвомислеща, но не я развиха сценаристите така, че да ми стане симпатична. Не показаха хъс за израстване в работата, отново я показаха да бърше чаши и чинии край Нух, вместо да обсъжда юридически въпроси със Саваш. А и Нух е женен все още, затова няма нужда Емине да пърха край него и да мига с очи от вълнение.

# 550
  • Мнения: 3 214


Добър е резултатът, даже има покачване в AB групата Kissing Така или иначе вече сме на финалната права и освен достоен край, друго едва ли можем да искаме Sunglasses

# 551
  • Мнения: 9 388
Сред всички сериали снощи най-обсъждан в социалните медии е бил Домът.
https://twitter.com/AdbaTv/status/1385136635424165889


Аз мисля, че това е един стабилен сериал от началото до края. Имаше неочакван развой с образа на Мехди, но не беше нелогичен, глупав или безсмислен образ. Просто беше неочакван и шокира хардлайнерите. Grinning Но пък се появи Баръш, прекрасен, мил образ, който притежава самообладание, търпение, интелект, остър ум, състрадателност, възпитание, обноски, външен вид, материална осигуреност, успешна кариера и професионална реализация. Какво повече му трябва на човек!!! Grinning

# 552
  • Мнения: 9 736
Привет  

Сюрприиииз Simple Smile Зейнеп с булчинска рокля !!! Heart Eyes







40 епидод с руски превод .

https://vk.com/feed?z=video-60100797_456251936%2F53f76d879864ed0 … -129812063_493442

# 553
  • Бургас
  • Мнения: 849
Май, май Несрин и този път се  е разминала от разкриване...
Но годежът между Зейнеп и Баръш е факт. Демет е публикувала тези снимки Tada
Това е тоалетът и за годежа...

         

фамилията...


40 серия с руски суб.  и тук http://great-tv.tv/turetskie-serials/dom-v-kotorom-ty-rodilsya-t … om-turkish-series

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 22:10 от Аniksi

# 554
  • Мнения: 9 736


Защо нямаме фрагман ?

Общи условия

Активация на акаунт