Възможно ли е да се върне изгубен интерес?

  • 10 257
  • 223
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Жена среща мъж в очевадно неподходящ момент, след травматична дълга връзка, той се влюбва в нея, тя е предпазлива и "изпуска" момента. Остават на ниво дълги разговори и секс, а после кой откъде е. Тя осъзнава, че е попила грешен модел на поведение от предната си връзка - обгрижване на голям човек, желание за спасяване, синдром на "Аз съм толкова мила и добра, няма проблем ако не се обадиш 1 седмица", дрън-дрън. Но мъжът изглежда е загубил интерес, вече не търси вниманието й.
При установени грешки в поведението и отношението, възможно ли е ако жената се "пренастрои" интересът да се .. върне?
Чета какво пиша и ми звучи леко жалко дори, но мъжът ми хареса наистина и ми се иска да си го върна.

# 1
  • Мнения: 1 314
Разбирането на грешките според мен служи за бъдещи корекции на поведението. А нещо, щом се е изчерпало, е изчерпано. Каквото дало, дало, повече едва ли би могло да се случи.

# 2
  • Мнения: 7 945
влюбен човек не издържа да не те потърси една седмица - не е бил влюбен хич..

# 3
  • София
  • Мнения: 580
Жена среща мъж в очевадно неподходящ момент, след травматична дълга връзка, той се влюбва в нея, тя е предпазлива и "изпуска" момента. Остават на ниво дълги разговори и секс, а после кой откъде е. Тя осъзнава, че е попила грешен модел на поведение от предната си връзка - обгрижване на голям човек, желание за спасяване, синдром на "Аз съм толкова мила и добра, няма проблем ако не се обадиш 1 седмица", дрън-дрън. Но мъжът изглежда е загубил интерес, вече не търси вниманието й.
При установени грешки в поведението и отношението, възможно ли е ако жената се "пренастрои" интересът да се .. върне?
Чета какво пиша и ми звучи леко жалко дори, но мъжът ми хареса наистина и ми се иска да си го върна.

Трудно да се върне изгубен интерес на мъж. Аз лично го приемам като унижение от страна на жената, все едно да тичаш след него, за да си го върнеш - в подобни случаи нерядко мъжът започва да се държи зле към нея. Направете си изводи, ако смятате, че сте направили грешки и в друга връзка не ги допускайте. Но не търсете мъж, нито му се молете да се върне при вас, колкото и да Ви привлича, това е унизително за жената.

# 4
  • Мнения: 354
На много жени в библиотеките стои някоя книга от типа Мъжете си падат по кучки. Купуваш, четеш, следваш инструкциите и му връщаш интереса Joy

Но по умно би било да не се занимаваш с глупости. Щом не те търси, какво ще го гониш.

А щом и секс сте правили, може да не му е харесало и за това да не те търси.

# 5
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ама чакай!!! Кой ти каза, че интересът е изгубен?? Една седмица ли е минала наистина?
Възможно е да е в същото състояние като твоето - да седи и да чака ти да си върнеш интереса към него и да му го покажеш.

# 6
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Мъжете си падат по кучки. Купуваш, четеш, следваш инструкциите и му връщаш интереса Joy

А щом и секс сте правили, може да не му е харесало и за това да не те търси.
Може ли кратко предаване на съдържанието или поне обяснение защо е толкова стойностна тази книга. Дано е майтап някакъв.

Айде сега, не му харесало. По жени от жените сте станали, много претенции, много нещо.

# 7
  • Мнения: 158
влюбен човек не издържа да не те потърси една седмица - не е бил влюбен хич..
В началото на отношенията ни си беше, но аз в предпазливостта си не усетих кога отмина този момент. Все го режех..
Иван Вазов, доста секс правихме и то как да го кажа .. "качествен" 😃 8 от 10 пъти инициативата идваше от него. То и това е грешка май, понеже много го исках, но не започвах първа.

# 8
  • Мнения: 19 848
Ами, като си несигурна в себе си, все така ще е работата – чуденка на чуденките.
Действай и отговорите ще дойдат сами, тук и да пускаш теми, няма кой да ти свърши твоята и да се свърже с човека или да вземе инициативата. Ако си такава неуверена, може да му е писнало той да взема инициативата. Всеки си има някакъв праг на самоуважение.

# 9
  • Мнения: 354
Значи доста секс сте правили, но все си го рязала за сериозна връзка. И сега си решила, че искаш сериозна, така ли излиза.

Защо не се срещнеш и не му обясниш всичко както е, както го мислиш и както го искаш да бъде. Без игри на криеница.

Вяра, тази книга я видях в хола на една позната, взех я и зачетох малко. Повърхностна е и плоска ми се стори. Но после друга позната ми се похвали, че я чете и тактиките работили. После друга видях да пуска стори в Инстаграм със същата книга. Мани. Ще се напълни с кучки.

Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 11:38 от Иван Вазов

# 10
  • Мнения: 19 848
Всички подобни книги са плоски и повърхности, а уважаващ себе си човек, правещ разлика между качествена литература и маркетинг измишльотини, никога не би чел подобни чиклити.

# 11
  • Мнения: 25 603
Мъжете си падат по кучки. Купуваш, четеш, следваш инструкциите и му връщаш интереса Joy
Може ли кратко предаване на съдържанието или поне обяснение защо е толкова стойностна тази книга. Дано е майтап някакъв.

Не е майтап книгата, много е хубава даже. Горещо я препоръчвам на всички жени с комплекси и ниско самочувствие, които се мъчат в отровни връзки, само и само да не останат сами.
Основното е, че мъжете харесват жени, които имат самочувствие, знаят цената си и се обичат. И че не може да имаш претенции някой да те обича, ако самата ти не обичаш себе си.
Нещо такова беше по памет.

Ето част от анонса на книгата в ozone.bg, правописът си е техен:

Скрит текст:
Кучката, за кoятo cтава дума в тази книга, нe e зла, гpуба, влаcтна или oтмъcтитeлна. Tя нe e и жeната, кoятo владee вcички ceкcуални тexники и ги изпoлзва, за да манупулиpа мъжeтe. Tук cтава дума за oнази жeна, за кoятo мъжeтe мeчтаят.

A тя e нeжна, нo cилна. Tя e изкуcитeлка, кoятo пpитeжава магнeтична влаcт. Tази жeна нe ce oтказва oт coбcтвeния cи живoт, за да пpecлeдва някoи мъж, нитo пpави кoмпpoмиcи, кoгатo тoй пpeкpачи гpаницата. Tя никoга нe му пoзвoлява да миcли, чe я пpитeжава напълнo, и затoва тoй никoга нe cпиpа да ce cтаpаe.

И акo някoй ce cъмнява, чe тoчнo тази жeна пpивлича и задъpжа мъжeтe дo ceбe cи, нeка пoпита cамитe мъжe.

Aвтopката Шepи Apгoв e напpавила тoчнo тoва – мащабнo пpoучванe cpeд cтoтици пpeдcтавитeли на мъжкия пoл, за да pазбepe кoи жeнcки качecтва ги пpивличат или oтблъcкват. B cлeдcтвиe на тexнитe oткpoвeни oтгoвopи тя фopмулиpа иcтината, кoятo мнoгo жeни пpeдпoлагат, нo нe ocъзнават напълнo – мъжът жeлаe нe кpаcивата жeна, а oнази, кoятo e умcтвeнo пpeдизвикатeлcтвo за нeгo.

Убeдeна, чe тази иcтина, тoлкoва oчeвидна за мъжeтe, нe тpябва да бъдe пoвeчe пазeна в тайна oт жeнитe, автopката oбoбщава 101 пpичини защo „пpeкалeнo дoбpитe“ мoмичeта нe пocтигат уcпex в любoвта. Tя нe наcъpчава жeнитe да ce дъpжат злe, а cамo c xумop и дopи малкo иpoния им пoказва и дpугата глeдна тoчка. Tака им пoмага да ocъзнаят, чe фopмулата за щаcтливата вpъзка e да ce oтнаcяш cъc ceбe cи така, кактo иcкаш мъжeтe да ce oтнаcят c тeб.

„Mъжeтe cи падат пo кучки“ e за вcяка жeна, кoятo ce e чувcтвала нeлoвкo, чe e изглeждала пpeкалeнo завиcима oт мъж. За вcяка жeна, уxажвана oт мъж, кoйтo e губeл интepec към нeя в ceкундата, в кoятo e пoлучавал вниманиeтo ѝ. За вcяка жeна, пpeнeбpeгвана oт мъж. За вcяка жeна, кoятo e била пpeкалeнo дoбpа и пo тoзи начин e cъcипвала интимния cи живoт. Нo и за вcяка жeна, кoятo e в cъcтoяниe да пpoмeни тoва пoлoжeниe катo ocъзнанe и пpилoжи пpинципитe на Шepи в cвoитe взаимooтнoшeния c мъжeтe.

# 12
  • Мнения: 158
Значи доста секс сте правили, но все си го рязала за сериозна връзка. И сега си решила, че искаш сериозна, така ли излиза.

Вяра, тази книга я видях в хола на една позната, взех я и зачетох малко. Повърхностна е и плоска ми се стори. Но после друга позната ми се похвали, че я чете и тактиките работили. После друга видях да пуска стори в Инстаграм със същата книга. Мани. Ще се напълни с кучки.
Ами, възможно е. Когато го усещах, че иска връзка, хем много го харесвах и го исках около себе си, хем имах все още проблеми с бившия. Не ме оставяше намира и затова държах новия човек настрана с надеждата да не се изпари докато отмине напрежението. Е, той не се изпари, но също стана предпазлив и от едно обещаващо начало стигнахме до някакво неясно положение, което се страхувам, че ако поискам да изясня, ще го загубя съвсем .. последно излязохме преди седмица, видяхме се, след това му писах аз 2 пъти, но ме игнорира, а това не е било досега.

# 13
  • Мнения: 354
Не е хубаво да ги учиш на: тая дава секс свободно, не иска обвързване, мога да не й звъня със седмици, мога да не й отговарям като пише, а като я потърся, тя да е готова винаги.

Кофти да му пишеш съобщения и да те игнорира. Това показва, че проблемът е и в самия него. Няма да се получи. Забрави.

Ако все пак държиш..Може да караш директно и да му обясниш всичко както го мислиш и както го искаш да се случи. Това ми изглежда по добър вариант.

Другият вариант е да поиграш на криеница, прилагайки шашавите тактики на кучките. Ако не друго поне ще натрупаш опит.

И в двата случая печелиш.

Последна редакция: нд, 25 апр 2021, 12:10 от Иван Вазов

# 14
  • Мнения: 7 945
Може да е влюбчив човека и да се е влюбил в друга, докато тя му се опъва...

Общи условия

Активация на акаунт