Звездни компромати - Април'21

  • 268 080
  • 2 642
  •   1
Отговори
# 2 625
  • Мнения: 12 984


Камелия с нов цвят, младее, носът в анфас не е толкова зле.



Много ми е сладичко детето на Златка.



Кофти кадър за Симона. Майка и можеше да избере снимк, на която да е по- добре.


Исках да кача скрийншот на Бакалова празнуваща, до нея лепната Парис Хилтън.
Тя си избира някоя звезда залепя се за нея, докато блести силно и после следващата.
НЕкъв специален звезден вампир.
Но скрийншота е по голям от 5 мв и не мога да кача, доста често става така.

# 2 626
  • Мнения: 7 191
Новия цвят на Камелия много ми харесва!

# 2 627
  • Мнения: 5 903
Александър Кадиев е снимал Манастирски ливади. Ами нали хората все там го виждали…
Скрит текст:
[\spoiler]

# 2 628
  • Мнения: 8 523
Александър Кадиев е снимал Манастирски ливади. Ами нали хората все там го виждали…
Скрит текст:
[\spoiler]
Това шега ли е?

# 2 629
  • Мнения: 35 110
Десито сигурно газ пикае. Тя много мрази да води сама.
Кадиев толкова прилича на мой братовчед, който живееше в Доминикана, че все едно сега братовчед ми ме разхожда там Wink
Обичам неговите видео включвания от чужбина Wink бяха на турне преди година - две  в САЩ , беше забавно  като пускаше видеа

# 2 630
  • Мнения: 24 331
Десито днес каза, че Сашко си е взел отпуск. Другата седмица всеки ден ще и партнира различен мъж. Преди година пак го бяха правили

# 2 631
  • Мнения: 35 110
Ох, да не я мисля, че тя иначе се преработва ако води сама, милата

# 2 632
  • Мнения: 8 759
https://www.instagram.com/p/COFOA95DfiJ/?igshid=q6887ufh1cff

100 кила рекламира естетична клиника.



Long leg jeans  by Jasmine
Скрит текст:


Galasecrets
Скрит текст:


GeryNikol
Скрит текст:



Jlo
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 30 апр 2021, 20:59 от alethea

# 2 633
  • Мнения: 18 979
Качвайте не само на видеата линкове за Инстаграм. Някой път са супер дребни скриншотовете, не се виждат или четат текстове и коментарите, понякога са и серия от снимки.

# 2 634
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Освен JLo, другите не ги знам, но тя изглежда добре.
Тук Кim K с "избелени" вежди (по някакъв повод) сякаш прилича на Lady Gaga Close



# 2 635
  • Мнения: 4 156
По принцип изсветлените вежди дават по-нежен вид на лицето. На втората снимка, обаче Ким е като Ру Пол.

# 2 636
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Ох, досега ги вапцахме тия вежди, сега почваме да ги изсветляваме 😂😂😂

От горните снимки - На Гери-Никол главата й е 1/3 от цялата й стройна осанка 😄 Но на кой му пука, важното е, че ВерсачИто е тагнато

Гала е плашеща на тази снимка. Жалко за нея. Само допреди 2-3 години изглеждаше невероятно за възрастта си и после скъса синджира и тя.....

Какво нещо е животът -  Камелия се докарва на 25 годишна, а Симона Загорова прилича на леля до собствената си майка 🤔


Десито се опитвам  да я харесам вече 10 години всяка сутрин от 9:30 та чаааааак до обедните новини и не става, и не става!

Днес съм бяла и добра 😀

# 2 637
  • Мнения: 9 652
Гледах някакъв нов клип на Анелия. Не знам дали си е оперирала носа, но с новия/стар черен цвят на косата се е подмладила с 20 години. Браво, скоро не бях виждала положителна промяна сред бг селебритата.

# 2 638
  • Мнения: 5 903
Хайде на магнолиите и цъфналите вишнииии.
Патрашкова имитира:
Скрит текст:
[\spoiler]
Скрит текст:
[\spoiler]

# 2 639
  • Мнения: 3 152
Ох, досега ги вапцахме тия вежди, сега почваме да ги изсветляваме 😂😂😂

От горните снимки - На Гери-Никол главата й е 1/3 от цялата й стройна осанка 😄 Но на кой му пука, важното е, че ВерсачИто е тагнато

Гала е плашеща на тази снимка. Жалко за нея. Само допреди 2-3 години изглеждаше невероятно за възрастта си и после скъса синджира и тя.....

Какво нещо е животът -  Камелия се докарва на 25 годишна, а Симона Загорова прилича на леля до собствената си майка 🤔


Десито се опитвам  да я харесам вече 10 години всяка сутрин от 9:30 та чаааааак до обедните новини и не става, и не става!

Днес съм бяла и добра 😀
Гала тук много ми прилича на д-р Денкова !!

Общи условия

Активация на акаунт