Изпитани сайтове за парфюми - април 2021

  • 79 295
  • 844
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 430
Аз като не го познавам, знаеш ли как лесно го подминах! Grinning Но и за теб е лесно - свърши!
Да, наистина ми олекна! А и предния път беше 140, няма да страдам много! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 361
  • Варна
  • Мнения: 1 579
В Дъглас пак има -20% на всички парфюми онлайн.До утре.
+ код КЪСМЕТ= 97,28лв за  BOUCHERON Quatre En Bleu 50 мл
Благодаря за побутването отдавна седи в кошницата ми  Simple Smile

# 362
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Почти съм сигурна че тук някой чакаше от XERJOFF  поръчка, даже май за DECAS ставаше въпрос, та дали с получи нещата. Аз преди две седмици направих поръчка, уж пуснаха някакъв тракинг номер, ама нищо на него, пиша им сега, отговарят, че чакат да си избера мостри към поръчката!?! Че избрах, като поръчах, е сигурно и явно само се моткат нещо, та да си сверя информацията, дали и вас мотат, или всичко е ок. 🙂

# 363
  • Мнения: 4 422
Код Късмет не хваща Van Cleef за жалост.

# 364
  • Мнения: 540
Код за нотино има ли?

# 365
  • by the sea
  • Мнения: 628
Много доволна от първата ми поръчка от Essenza nobile! Дойде точно за седмица (чрез спиди) и имаше 2 мостри бонус в допълнение към промоцията им за €20 безплатни мостри.
tuali, моля те дай малко инфо за тази промоция. Нищо не намирам на сайта им.
Писах още като поръчах, но сега пак пробвах, за да видя дали още става (защото е някаква великденска и не знам докога е). Добавяш пълноразмерен продукт и веднага ти се начислява 20евро кредит, който можеш да ползваш за мостри. Само не знам дали при абсолютно всеки пълноразмерен продукт става, но ето с нещо произволно добавено, виж какво излиза най-долу:

И после отиваш да си добавяш мострите, които искаш. Може да се вместиш в точно 20евро, или пък ако ги надвишиш, си доплащаш разликата. При мен беше така-малко доплатих за мостри, които исках, общо 7бр.  2 мостри пратиха от тях като бонус, та общо 9
  поръчах мисля че февруари от тях пълноразмерен продукт (парфюм) и също така ми излезе ваучер за 20 евро , който мога да използвам за мостри, нямаше промоция или празник , мисля че е политика на сайта.
И супер, че са ти подарили още няколко , много мило!! Simple Smile  ще поръчвам пак оттам

# 366
  • Мнения: 1 403
Скрит текст:
Много доволна от първата ми поръчка от Essenza nobile! Дойде точно за седмица (чрез спиди) и имаше 2 мостри бонус в допълнение към промоцията им за €20 безплатни мостри.
tuali, моля те дай малко инфо за тази промоция. Нищо не намирам на сайта им.
Писах още като поръчах, но сега пак пробвах, за да видя дали още става (защото е някаква великденска и не знам докога е). Добавяш пълноразмерен продукт и веднага ти се начислява 20евро кредит, който можеш да ползваш за мостри. Само не знам дали при абсолютно всеки пълноразмерен продукт става, но ето с нещо произволно добавено, виж какво излиза най-долу:

И после отиваш да си добавяш мострите, които иса. При мен беше така-малко доплатих за мостри, които исках, общо 7бр.  2 мостри пратиха от тях като бокаш. Може да се вместиш в точно 20евро, или пък ако ги надвишиш, си доплащаш разликатнус, та общо 9

Не става с всички брандове. На мен ми хвана с 15-тичка на This is not a blue bottle 1.2, който tuali беше похвалила /дано не ме лъже паметта/. Моята поръчка е от 6-ти и още не е изпратена , мрън.

# 367
  • Мнения: 6 930
Скрит текст:

Много доволна от първата ми поръчка от Essenza nobile! Дойде точно за седмица (чрез спиди) и имаше 2 мостри бонус в допълнение към промоцията им за €20 безплатни мостри.
tuali, моля те дай малко инфо за тази промоция. Нищо не намирам на сайта им.
Писах още като поръчах, но сега пак пробвах, за да видя дали още става (защото е някаква великденска и не знам докога е). Добавяш пълноразмерен продукт и веднага ти се начислява 20евро кредит, който можеш да ползваш за мостри. Само не знам дали при абсолютно всеки пълноразмерен продукт става, но ето с нещо произволно добавено, виж какво излиза най-долу:

И после отиваш да си добавяш мострите, които искаш. Може да се вместиш в точно 20евро, или пък ако ги надвишиш, си доплащаш разликата. При мен беше така-малко доплатих за мостри, които исках, общо 7бр.  2 мостри пратиха от тях като бонус, та общо 9

 поръчах мисля че февруари от тях пълноразмерен продукт (парфюм) и също така ми излезе ваучер за 20 евро , който мога да използвам за мостри, нямаше промоция или празник , мисля че е политика на сайта.
И супер, че са ти подарили още няколко , много мило!! Simple Smile  ще поръчвам пак оттам
[/quote]

A, възможно е и преди да го е имало, но аз чак наскоро разбрах, бяха го оповестили в инстаграм и помислих, че е специално като за Великден:

# 368
  • Мнения: 1 379
Здравейте, някой поръчвал ли е от nocibe.fr? Там виждам, че вече е наличен новият Angel, но ми изглежда, че не доставят до България.

# 369
  • Мнения: 1 403
nocibe.fr е бившия douglas.fr. Доставят във Франция и Монако. Иначе си е читав сайта.

# 370
  • Мнения: 498
Здравейте! Предлагат ми от безмитна зона парфюми с 60% намаление. Chloe 57лв 75мл.Розово версаче 60лв 90мл, Шанел 5  /65лв 100мл, La vie est belle 69лв 75мл. Директно копирах, което ми пратиха. Заслужава ли си и дали не е измама. Не я познавам жената лично.

# 371
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Момичета, препоръчайте ми моля български сайт за парфюми, който да доставя до дома. Искам да направя подарък на приятелка в края на другия месец по повод рождения й ден, но предната година използвах notino.bg, но за съжаление въпреки изричната ми молба да бъде доставено лично до адреса, го бяха доставили до офис на Еконт, а така се губи ефектът от изненадата. Благодаря!

# 372
  • Мнения: 913
Моля, код за парфимо има ли
ONLINEPROMO9  - 9 лв. суми над 110 лв.
 SAVEBG11 -  11 лв. суми над 140 лв.
благодаря, изтървах, изкупихте ги

# 373
  • Мнения: 31 192
Здравейте! Предлагат ми от безмитна зона парфюми с 60% намаление. Chloe 57лв 75мл.Розово версаче 60лв 90мл, Шанел 5  /65лв 100мл, La vie est belle 69лв 75мл. Директно копирах, което ми пратиха. Заслужава ли си и дали не е измама. Не я познавам жената лично.
Измама е. Такива са цените на долнопробни ментета. Шанел за 65 лв? Вярваш ли?

# 374
  • Мнения: 1 246
Здравейте! Предлагат ми от безмитна зона парфюми с 60% намаление. Chloe 57лв 75мл.Розово версаче 60лв 90мл, Шанел 5  /65лв 100мл, La vie est belle 69лв 75мл. Директно копирах, което ми пратиха. Заслужава ли си и дали не е измама. Не я познавам жената лично.

На такива от безмитни зони, фалирали парфюмерии и не знам си какъв си внос чак бяс ме хваща. Възползват се от незнанието на хората!
Има предостатъчно легитимни сайтове с добри цени, разгледайте тях и не се хващайте на подобни оферти.
Много се нервирам наистина, във фб е пълно с подобни предложения. И хората се подлъгват.

Общи условия

Активация на акаунт