Изпитани сайтове за парфюми - април 2021

  • 79 171
  • 844
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 660
Sob отказах си направената поръчка на  Gucchi Bloom Nettare di Fiori от Елинор, чак имайл им пратих... Събуждам се, възглавницата ми лъха на него, същински рай... май все пак го искам. Sweat SmileПредполагам трябва да им звънна да проверя статуса на поръчката и да направя нова ако се налага

# 391
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Има ли код за отстъпка за myorigines?

# 392
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Phoenix, наистина много дори цени имат, ама исках първо да ги пробвам и тогава препоръки, та си заслужават положителната оценка. 😜
Karen, аз поне не съм засичала, а и на пощата не са ми пращали, но смятам да ги следя вече редовно.

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 11:19 от Джеронимо

# 393
  • Франция
  • Мнения: 898
MyOrigines (https://www.my-origines.com/fr/) използвам редовно за покупки на козметика. Не съм виждала да правят общи отстъпки, но редовно имат продукти на промоция, а и поначало цените им са конкурентни. Не съм имала досега проблеми с тях.
Нямам информация дали доставят до България и дали приемат плащания с български карти. При тях не може да се плати с PayPal. Поради тези причини не съм ги препоръчвала в темата.

# 394
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Еее, тъкмо се бях навила да направя поръчка от Myorigines. Мислех да я пусна до адреса на Габиели в Англия. Ако някой е плащал с БГ карта да казва. Grinning

# 395
  • Мнения: 2 224
От Нотино и аз веднъж имах такава случка, също миналата година. Беше странно, защото в поръчката си бях записала адреса, но май от спиди самоволно бяха решили да го оставят в офис. След това не ми се е случвало повече. Предполагам, че ако цъкнете опцията за подарък, няма да има такава издънка.

# 396
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
"Цъкнах" опцията, ама ей на.. Да не говорим, че от куриерската фирма звънят и добре, че бях дала телефона на майка й..Абв големи "изненади" правят, няма що.
Поръчах от един сайт по-горе. Да видим.

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 13:29 от Pupitka

# 397
  • Мнения: 345
Hermes Twilly d`Hermes е на чудна цена според мен в make up.
30 ml - 59.63
50 ml - 88.48
Следя си го от доста време и сега си поръчах една 30-ка с БД (много ми е важно Simple Smile )

# 398
  • Мнения: 4 418
Как да не похваля Parfumerie Kirner..
Пак мостри  , бонбони..

# 399
  • Мнения: 566
Днес получих поръчката ми от Place Vendome - отне около 2 седмици и пристигна с пощите.
Момента, в който отворих кашончето ахнах - около 25 мострички, две миниатюри на Chanel и Guerlain, мини кремове, мостри на цялата колекция на Guerlain l'art de la matiere, както и на ексклузивите на Chanel, като всичко беше опаковано прилежно с подаръчна хартия. Възхитена съм от обслужването! Напълно си заслужаваше чакането! Heart

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 16:57 от Anika ❤

# 400
  • Мнения: 5 060
Честити нови радости на всички!
Аника, кой ексклузив си поръча?

# 401
  • Мнения: 566
Честити нови радости на всички!
Аника, кой ексклузив си поръча?
Поръчах нектара на Guerlain. Hug
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Mon-Precieux-Nectar-16035.html

# 402
  • Мнения: 805
От Нотино и аз веднъж имах такава случка, също миналата година. Беше странно, защото в поръчката си бях записала адреса, но май от спиди самоволно бяха решили да го оставят в офис. След това не ми се е случвало повече. Предполагам, че ако цъкнете опцията за подарък, няма да има такава издънка.
Твърде вероятно да е врътка на Спиди. С много покупки така са ми правили. Даже съм се свързвала с националния телефон, защото още в 9 сутринта ми пишеха, че нямало никой на адреса - да си го взема от офиса и ме убеждаваха, че не съм си вдигнала телефона. Това ми го направиха 5 поредни пъти, защото живея близо до офиса. След подаденото оплакване - ми се обадиха да ми се извинят, че телефонът на куриерът бил развален. Как пък не-всяка седмица да му е развален.

# 403
  • Мнения: 4 364
Днес получих поръчката ми от Place Vendome - отне около 2 седмици и пристигна с пощите.
Момента, в който отворих кашончето ахнах - около 30-тина мострички, две миниатюри на Chanel и Guerlain, мини кремове, мостри на цялата колекция на Guerlain l'art de la matiere, както и на ексклузивите на Chanel, като всичко беше опаковано прилежно с подаръчна хартия. Възхитена съм от обслужването! Напълно си заслужаваше чакането! Heart
Страхотно!

А как става поръчването на самия сайт?

# 404
  • Мнения: 566
Страхотно!

А как става поръчването на самия сайт?
Това е сайта им. Поръчки се правят или през контактната форма или през фейсбук страницата. Доставката е 15 евро. Прави се банков трансфер, като вариант е и пейпал, но те трябва да изпратят фактура към потребителят, което оскъпява поръчката. Аз избрах да им преведа с Револют, тъй като те получават сумата на момента и нямам никакви такси.
http://www.placevendome.be/en/home/

Общи условия

Активация на акаунт