Изпитани сайтове за парфюми - април 2021

  • 79 170
  • 844
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • София
  • Мнения: 5 352
Estee Lauder аз си накупих кремчета от estee lauder. de. До адрес на превозвач и няма проблем плащането.
Иначе има 25% в Делириум на Ести Лаудер грим.

# 437
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Идвам с надявам се полезна информация. Писах на  Place Vendome, да ги питам за един парфюм, и помолих ако е възможно някакъв списък с наличности на Chanel и Guerlain, да се ориентирам какво предлагат, да не ги ръчкам за всичко което се сетя, че търся. Та взеха , че ми пратиха файл, с всичко налично от двата бранда, парфюми, козметика, грим, и так дале. 😁Ако някой го иска, да ми прати мейла си, да му го пратя, списъка, на Шиндлер 😂
Иначе лоша новина, до ОК не доставят.

# 438
  • Мнения: 805
Днешната ми поръчка от Дъглас пак не е наред. Нямам нито една мостра сложена- за парфюмна поръчка от 110 лв. Grinning Наистина до момента нямам от тях поръчка, в която всичко да е било безупречно. Simple Smile Но пък бяха екстремно бързи - на следващия ден я получих. От Парфимо отне около 10 дни и всичко е точно. От Нотино също трябва да взема поръчка, отне 2 дни- междудругото базата преди фондьотен на Lancome излиза на добра цена в Нотино ( Lancome Prep & Matte) 39,60лв с кодчето за 15% на козметика.

# 439
  • Мнения: 5 060
Фръц! На каква цена беше Султанът? Има ли го все още някъде, като тестер?
Имаше го инцидентно във Венера козметикс за 109лв (бяха по 1 бр сигурно Султана и Шергюй), както и други тестери на SL тогава, а някои парфюми после паднаха до 79лв.
По-реалистично е да го наблюдаваш и следиш в мейкъп или долче. Когато се интересувах трескаво от бранда тази зима, писах запитвания към няколко сайта и повечето няма да предлагат за в бъдеще SL - парфюми шоп, перфюм-бг.еу, нотино може би също, а парфимо не могат да отговарят на такива запитвания Simple Smile

# 440
  • Мнения: 150
Поръчка от parfimo направена на 13.04, днес беше в офис на Спиди.
Всичко добре опаковано, без забележки!

# 441
  • Мнения: 2 803
Аз поръчах същия ден от Парфимо и днес ще си взема пратката от Спиди-Азаро Wanted Girl,ще снимам по късно.
Може ли отзиви за Монтбланк Емблем(в другата тема),ако е удобна разбира се.

# 442
  • Мнения: 805
Има ли активен код в Parfium.bg?

# 443
  • Мнения: 150
Аз поръчах същия ден от Парфимо и днес ще си взема пратката от Спиди-Азаро Wanted Girl,ще снимам по късно.
Може ли отзиви за Монтбланк Емблем(в другата тема),ако е удобна разбира се.
[/quote
Монтбланк е поръчка на приятелка.
Като го пробва ще пиша за отзиви

# 444
  • Мнения: 911
Фръц! На каква цена беше Султанът? Има ли го все още някъде, като тестер?
Имаше го инцидентно във Венера козметикс за 109лв (бяха по 1 бр сигурно Султана и Шергюй), както и други тестери на SL тогава, а някои парфюми после паднаха до 79лв.
По-реалистично е да го наблюдаваш и следиш в мейкъп или долче. Когато се интересувах трескаво от бранда тази зима, писах запитвания към няколко сайта и повечето няма да предлагат за в бъдеще SL - парфюми шоп, перфюм-бг.еу, нотино може би също, а парфимо не могат да отговарят на такива запитвания Simple Smile
парфюми на lutens, вкл. Посочените (даже и  "Шергюй"Joy - пускат с добри оферти в няколко сайта, трябва да се следи просто. И, хора, проверявайте как се четат тия имена, не е сложно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 445
  • Мнения: 5 060
Как се чете? Шерги

# 446
  • Мнения: 6 930
Разгеле, дойде ми поръчката от  sprayparfums! Месец и 10 дни, но заради цената няма да придирям грам 😀

# 447
  • by the sea
  • Мнения: 626
честито tuali Simple Smile  на каква цена беше ?

# 448
  • Мнения: 6 930
честито tuali Simple Smile  на каква цена беше ?
130.50 Евро за 100мл, което би трябвало по принцип да е цената за 50мл 🙈🙉🙊. Бяха объркали за момент цената и поне няколко човека тука успяхме да го вземем, преди да я коригират. Че и кода им за 10% хвана. Беше пуснат като 145eu (редовната цена за 50мл),с кода 130.50.

# 449
  • Мнения: 2 803
Доволнa отново,от Парфимо.Опаковано перфектно

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 15:54 от Mimeto74

Общи условия

Активация на акаунт