Искам да кажа ... (181) през април 2021

  • 57 232
  • 1 366
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 5 366
Купихме. Семеен.
Има армагани и за съпругата, и за детето му.
Чакаме с нетърпение да се видим.

# 1 351
  • Мнения: 22 432
Здравейте и от мен

При нас промяна в плановете, пирятилите които щяха да идват имаха не предвидена ситуация... И си оставаме сами. Преди малко пристигнахме на село.. Днес мързелив, а утре ще почвам с козунаците и яйцата.

# 1 352
  • Мнения: 15 028
Благодаря за палците.  Беше ми важно, но всичко е наред.

# 1 353
  • Мнения: 14 302
Браво, Съни!

Тук по обяд напече и аз зарязах чистенето буквално по средата и хукнах по вижданки 😁 Преди малко се прибрах, доочистих, хвърлих едни крилца да се пекат и отпуснах морно тяло 😂

# 1 354
  • Бургас
  • Мнения: 16 117
Днес е поредният ден, в който се случват чудеса!
Просто не мога да проумея как за 2-3 дена ми се случиха странни и хубави неща! Чудо!
Страхотен жест  получих от страна на шефката ми! ❤️ Много хубав човек е! Да ми е здрава и успешна!

Настроила съм се за утре да правя козунаци и да боядисваме яйца! 🥚
И да почистя!
И за разкош - бойлера ни протече и сме без топла вода и баня, което е ужасно!
Трябва спешно да се сложи нов.

# 1 355
  • София
  • Мнения: 7 036
карзче, важно е чудото Heart Eyes, бойлера не го мисли, ще намерите майстор и ще го поправят, наслаждавай се на хубавите неща!
мид, браво, железна дисциплина имаш по отношение на храненето.

Последна редакция: сб, 01 май 2021, 00:33 от buni

# 1 356
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Добро утро!

Замесих един козунак и вече втасва!

Пълна ми е къщата и съм щастлива! Чакам принца да стане и да си играем!

Карзче, това с бойлера се е случило, за да може още по-добре, да оцениш хубавите неща!  И да знаеш, че изкъсо ще те следя, да си изпълниш обещанието иначе, идвам в Бургас и ще те заведа! Селесте, ще съдействаш ли?

Съни, браво!

Последна редакция: сб, 01 май 2021, 06:18 от Бубoлина

# 1 357
  • Мнения: 14 302
Добро утро!

Карзче, харесва ми как звучиш 🥰

Бубе, и аз като теб рано раних, ама нищо не съм замесила 😁 Няма и да замеся...

За днес имам планирано гладене, чистене на прозорци, шетня по двора. Като дойдат нашите ще боядисваме яйца. Мисля и да си боядисам косата, да се виждам с дружки... Ще видим какво точно ще свърша и какво ще остане за после 😁

За начало - лежерно кафепиене...

# 1 358
  • Мнения: 15 028
Добро утро.
Рано се събудихме с детето, но сме при сестра ми и кротичко си лежим докато стане тя, че племеникът ще се излюпи към 11.
Днес също яйца, сладки и трябва да отскочим до село, за да напръскаме тревата.
Хубав ден.

# 1 359
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Добро утро 🍀
Пия кафето и започвам с козунаците и яйцата!
Буб, аз слагам хартия и на алуминиевите форми, лесно ги вадя с хартията за да ги сложа на решетка да изстинат и после ги връщам без хартията.
Хубав ден момичета 😊

# 1 360
  • Мнения: 1 206
Добро утро и от мен!

Наспах се и станах да пия кафе на тишина и спокойствие, докато мишката спи. Майсторите от строежа до нас и те почиват и толкова тихо никога не е било 😃. За днес планът е боядисване на яйца и разходка.

Хубав ден на всички! 😊

# 1 361
  • Мнения: 39 330
Добро утро и от мен.
Аз успях само да нахраня кучето, да извадя яйцата за варене да се климатизират и съм седнала с кафето.
Планът на Али лееееко ми напомни, че все пак е почивен ден, а не ден на отличника. Али, давам ти непоискан съвет- зарежи поне прозорците и се отдай на нещо по- стойностно.
Буб, на вас приятни игри и забавления. Вчера получих клипче от снаха ми как бебето се опитва да ходи.
Съни, да имате чуден ден, а пръскането на тревата да е между-другото.
Деси, и аз слагам хартия за печене с тази цел.
Моят план за днес е бизи-бизи, но ще гледам да го направя по- лежерен.
Вчера по препоръка от филмовата тема изгледахме интересен италиански филм. Ако някой има време и желание- ще потърся заглавието.

# 1 362
  • Мнения: 14 302
Маре,  не,  че не си права,  ама съм ги зарязала от миналата година по това време и им личи 😂
Ще видим де, то планът не е като изпълнението...


Чини ми се, че Лиляна трябва да ни зарадва с морска снимка ...

# 1 363
  • Бургас
  • Мнения: 6 494
Добро утро и от мен!

Станала съм в 7, а съм будна от поне час по-рано. Снощи децата окапаха в 9ч /чудо невиждано/ и ние седнахме да гледаме филм /второ чудо невиждано/, обаче аз съм заспала както обикновено и явно края ще го гледам друг път.

Бубе, брой ме. Ти за едната ръка, аз за другата и пред лекарския кабинет.

Великото боядисване на яйца ще е днес,  цапаницата ще е на два фронта. Други планове нямам, но то и време за друго няма да има.

Сега погледнах, че е 01.05. Да живей, живей труда! Trumpet Saxophone

# 1 364
  • Мнения: 11 004
Добро утро Simple Smile
Бел, тези мигове са безценни, а в ранна пролетна утрин са още по-приятни.

По случай днешния празник на труда съм на работа. Довечера се надявам да имам сили за тренировка или поне за лек крос.

Али, присъединявам се към съвета да не се занимаваш с прозорци днес.

Карзче, и аз трябва да ходя на лекар и все отлагам. Днес ми се караха за това и сега ми е леко криво.

Искам да кажа, че шопингът е хубаво нещо, но когато е за децата ми, се кефя още повече.

Хубав ден, банда!

Общи условия

Активация на акаунт