Лидл 150 - Априлска цветно-веселяшка (надяваме се)

  • 119 894
  • 2 485
  •   1
Отговори
# 2 475
  • Мнения: 68 349
Абе които хартисат ще ги хвърля. Все тая. То целта е да боядисва детето сега.
Grinning

# 2 476
  • Мнения: 25 673
Фани,
 помоли някой познат да ти свали снимки и видеа на облак. Така ще ти се освободи място за лидъл плюс.
Ако не стане, не се депресирай за глупости.

# 2 477
  • Мнения: 3 192
Тази сутрин маслото е на 1,99 лв., но срокът му е до 27.май. Затова купих само две, а бях тръгнала за 5 Grinning
Заредили са италианската седмица - не знам дали всичко, аз купих две шишета домати, че това бях набелязала, но видях в количката на един мъж кутия с размера на тези с бешамел, не видях какво точно е и доста мелнички с подправки.

# 2 478
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Нова майска тема?
Simple Smile

# 2 479
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 987
Абе които хартисат ще ги хвърля. Все тая. То целта е да боядисва детето сега.
Grinning
на теб ли ти викаха  teta арабията ? Smiley
нищо им няма на яйцата. ще раздадеш няколко, другите за 10-на дни ще ги погълнеш.


пп. търся пловдивска мома за една лидълска услуга.

# 2 480
  • София
  • Мнения: 15 910
 
Пускай я, ако имаш възможност.
Може другите да са заети с подготовката на Великден и да нямат време.

# 2 481
  • Мнения: 9 123
Фани,
 помоли някой познат да ти свали снимки и видеа на облак. Така ще ти се освободи място за лидъл плюс.
Ако не стане, не се депресирай за глупости.
Лъки, изобщо не съм депресирана. Написах го така, защото има и друга гледна точка, а считам това за дискриминация. Иначе , ако някои съди Лидл, бас хващам, че за липсващи стоки от скреч карти (така им викате май на късметите) няма да издържи, но аз бих ги осъдила, защото това е дискриминация, ще излезна депресирана, почувствала се пренебрегната за клиент и ненужна, особено бих наблегнала на финансовата страна . Поне един телефон ще отмъкна и то добър)))
Не е до памет телефон толкова, ами е неподпустимо това. Пробутват с хитрост неща дето са им в повече, не се търсят и залежават , или самият производител е дал разрешение за промоция , както е в др. вериги, но...те го минават под друга форма-грижа за клиента видиш ли))
Вече, ако и други такива вериги ги осени тази глупава идея за мен...става лошо. Не ме бърка това, че намаляват хр. стоки и то такива дето не купувам. Пък и Лидл не ми е квартален магазин толкова, ходя за промишлени стоки. Виж тях, ако пипнат вече наистина се замислям, че е добре да се освестят малко и получат една добра глоба за мен поне. Но за пенсионери това е добра възможност, а те са най-ощетени. Майка ми например си е с бутоните телефон, мой стар, харесва и , удобен е и си го ползва, другите не може и да има безплатно. Има такива хора и не са малко, други са с наблъскани телефони, трябва да трият неща дето са им важни и ...не става така, това е изнудване, после се разбира дори, че си се минал.  Е няма да купувам телефон заради Лидл. А и да имам памет вече се замислям дали изобщо да го натоварвам, честно пиша, за мен не си заслужава, но..всеки си решава.
Просто споделих какво правят според мен и да не се ядосвате, та чак и да ги съдите. Хванете ги там, дето ще мине , а това е дискриминация на клиента за мен.

# 2 482
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Аз пък като гледам дето глобили Била с 1500лв - бълха ги ухапала. Та демек - ефект  никакъв.
   На мен Лидл + ми е непотребен, но понеже място имам, държа го за малкото купони, които са ми полезни (зехтина когато беше с купони, печалбата сирене...). Иначе както съм казвала, пък може да се забележи и като споделям пазара ни - и купоните, и скреч печалбите не са това което купуваме и не ме изкушават...

# 2 483
  • Мнения: 1 036
Четейки тук колко често се съветвате да пишете в контактната ф-ма и колко ваучери ви давали за нямане на нещо, ми прави впечатление как постепенно става навик за малки неща да се пише там (контактната форма). Обърнах внимание само. И го казвам общо. Обясних как стоят нещата погледнати от другата страна. Толкоз.
Всеки има право да си има мнение и това се уважава.
Лидл си имат статистика и това с купон за 2,5,10 ле ще спре именно от прекомерно писане и мрънка за щяло и нещяло.
За всички промоции пише до изчерпване на количеството,логично ще има ограничен за бройките има хора с по 5 лидл плюс карти за 1 човек.

# 2 484
  • In transit
  • Мнения: 11 699
   На мен Лидл + ми е непотребен, но понеже място имам, държа го за малкото купони, които са ми полезни (зехтина когато беше с купони, печалбата сирене...). Иначе както съм казвала, пък може да се забележи и като споделям пазара ни - и купоните, и скреч печалбите не са това което купуваме и не ме изкушават...
+1 В последно време даже и купоните и офертите им не ме привличат май.

# 2 485
  • Мнения: 1 693
Момичета и момчета, заповядайте в новата тема!

https://www.bg-mamma.com/?topic=1331269

Общи условия

Активация на акаунт