Отговори
# 30
  • Мнения: 9 705
С аромат на ягоди - къде го гледате , намерих само във видеоклип, изтрит е на други места. Thinking

# 31
  • Мнения: 3 181
Лиленце, май само във видеоклип може да се гледа. Давали са го по БТВ като "Ягодова любов", но е озвучен на български и сега е на платена им платформа VOYO. Вероятно затова са го махнали от всички други места...

# 32
  • Мнения: 858
С аромат на ягоди - къде го гледате , намерих само във видеоклип, изтрит е на други места. Thinking
Заповядай, Лили:
https://www.nu6i-bg-net.com/%D0%90%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82 … 6i_936816f42.html

# 33
  • Мнения: 9 705
Кати Blue Heart Беа Blue Heart  благодаря! Flowers Tulip

# 34
  • Мнения: 3 181
На мен от тези двата сайта - нуши и видеоклип, антивирусната ми програма полудява. Добре, че мога да си ги гледам и в оригинал на турски Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 858
Кате, аз ползвам ublock origin на браузъра, така че нямам проблем с изскачащи реклами Flowers Hibiscus

# 36
  • Мнения: 3 181
Беа, веднага си го инсталирах - много ти благодаря Beers

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 848
Беа, Чудесна си! Спаси ме с  ublock origin...как не съм го знаела...сега вече гледам спокойно с мишката Kissing Heart

Среднощен поздрав с Деми..

https://www.vbox7.com/play:5ffa3beb55    

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 01:34 от Аniksi

# 38
  • Мнения: 858
Кате ,
Аникси


Среднощен поздрав с Деми..


Аз пък имам едно клипче от старо стори на Демет от времето на снимачния процес на Птичката, което незнайно защо винаги ме кара да се вълнувам като гледам. Вижда се само пердето на караваната ѝ, точно като са снимали онзи дълго чакан епизод на сдобряването на Джан и Санем, звучи тази страхотна песен на Yalın, и фантазията ми заработва...

Ето въпросното стори:


А ето и оригиналната песен:

# 39
  • Мнения: 3 181
Еее, Беа, това е една от най-любимата ми песни от турските сериали Heart Eyes Такива емоции, такива спомени ми носи, че направо полудях само от първите акорди Nature Fire "Птичката" винаги ще има особено място в сърцето ми Sparkling Heart

# 40
  • Мнения: 858
Еее, Беа, това е една от най-любимата ми песни от турските сериали Heart Eyes Такива емоции, такива спомени ми носи, че направо полудях само от първите акорди Nature Fire "Птичката" винаги ще има особено място в сърцето ми Sparkling Heart


😄😄 И на мен!!!
Доста песни си свалих покрай сериала и винаги, когато ги слушам, изпитвам същите емоции като тогава...
Да не говорим пък за тефтера, който изписах с вадене на цитати и откъси от монолозите на Санем

# 41
  • Мнения: 5 677
От Птичката най-любимото ми задкадрово видео го пусна Чааръ Байрак - на бунгалото на Дивит, Санем проследи Джан с кого ще отиде там, а той я "хвана". Не можеха да си кажат репликите от смях двамата с Демет. Точно този безсмислен, избликнал от нищото, искрящ и неконтролируем смях по време на целия снимачен процес е нещото, което остана в душата ми след сериала. Наблюдавах на екрана визуализирани собственото си детство и безгрижна младост.
Може би и поради това естество на собствените ми преживявания и до сега се чувствам дълбоко обидена от начина по който официално се промотираше сериала в чужбина след края на заснимането му.
Не знам дали Снем беше Главна или не, но цялата магия се случи единствено и само заради Демет. Тя беше като вихрушка, която завихряше целия състав, усмихваше ги и ги караше да дават всичко от себе си.

# 42
  • Мнения: 9 388
Момичета, като чета възхищението ви от Демет, се чудя как досега тази тема не е станала реалност.

Обаче и аз си инсталирах това разширение, и в Нуши се отвори видео без хилядите изскачащи прозорци. Кеф! Много благодаря, Беа!

# 43
  • Мнения: 7 851
Отваряте на своя отговорност. 😀
Скрит текст:

И от ИГ сторито й днес.

Последна редакция: пт, 02 апр 2021, 09:11 от pepel_ot_rozi

# 44
  • Мнения: 858
От Птичката най-любимото ми задкадрово видео го пусна Чааръ Байрак - на бунгалото на Дивит, Санем проследи Джан с кого ще отиде там, а той я "хвана". Не можеха да си кажат репликите от смях двамата с Демет. Точно този безсмислен, избликнал от нищото, искрящ и неконтролируем смях по време на целия снимачен процес е нещото, което остана в душата ми след сериала. Наблюдавах на екрана визуализирани собственото си детство и безгрижна младост.

DariVale, ако го пазиш пусни клипчето, нека си припомним всички тези моменти - досега все съм се въздържала да публикувам такива неща в темите, защото отдавна не са актуални, но тук е перфектното място за това
 
Ето едно любимо и от мен:


Общи условия

Активация на акаунт