Отговори
# 15
  • Мнения: 865
Привет, Тони! Добре дошла!

Ей тук вече на воля можем да се насладим на страхотните тоалети на Деметка - още си мечтая за онова палто...

Тези са ми любими:

В Инстаграм има и други луди, този профил е посветен на откриването на всичките ѝ тоалети от снимките и сторитата, които публикува @demetozdemirscloset

# 16
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830

Ето ви и една малко отнесена Санем...Любов започнала от един аромат....

# 17
  • Мнения: 865
Беа! Всичко, което си вложила в темата, е любов и красота! Flowers Hibiscus
Демет заслужава да бъде обичана, защото е млада жена, която е постигнала всичко с много страст, отдаденост, неуморимост и любов. Gift Heart
Любовта не дава нищо, освен любов и не приема нищо, освен любов! Тези думи на Халил Джубран са сякаш  казани за Демет! Revolving Hearts
Такава е в моите представи! Kiss
Всичко прави с любов! Heartpulse
Пожелавам й здраве, много любов и никога да не изменя на себе си!
Беа,  честита първа тема! Tada
Да я изпишем с постоянство и... любов! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 21:11 от mari08

# 18
  • Мнения: 3 231
Добре заварили, момичета Flowers Hibiscus Чувствам се като у дома си Sunglasses

Беа, благодаря ти за прекрасната тема Heart

Излишно е да казвам, че обожавам Демет Kissing Face Страхотна е във всичките ѝ превъплъщения Hands Clap

# 19
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830

Излишно е да казвам, че обожавам Демет Kissing Face Страхотна е във всичките ѝ превъплъщения Hands Clap


И в този ред на мисли....Да си я припомним в "Аромат на ягоди"


 и в"Стая №309"


https://www.youtube.com/watch?v=B8ZKS8fsf2w
В сериала КСШ не можах да намеря клипове с нея...

# 20
  • Мнения: 4 369
Беа, сътворила си шедьовър, какъвто Демет заслужава!
Браво за труда! Благодаря за старанието да ни зарадваш
Heart Heart Heart

# 21
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
За финал на музикалното посрещане на Демет в новата тема....

# 22
  • Мнения: 3 231
В сериала КСШ не можах да намеря клипове с нея...
Гости, вероятно няма много голямо фен творчество, посветено на ролята ѝ на Аля, защото все пак не е главната героиня, но за мен този сериал е абсолютният шампион по участие на звезди. Само си представете на едно място Къванч Татлъту, Фарах Зейнеб Абдулах, Фахрие Евджан, Демет Йоздемир, Елчин Сангу, Мелиса Аслъ Памук, Зерин Текиндор, Чалар Ертурул...сигурно пропускам някой. Цяла галактика са Nature Sparkles

# 23
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
В сериала КСШ не можах да намеря клипове с нея...
Гости, вероятно няма много голямо фен творчество, посветено на ролята ѝ на Аля, защото все пак не е главната героиня, но за мен този сериал е абсолютният шампион по участие на звезди. Само си представете на едно място Къванч Татлъту, Фарах Зейнеб Абдулах, Фахрие Евджан, Демет Йоздемир, Елчин Сангу, Мелиса Аслъ Памук, Зерин Текиндор, Чалар Ертурул...сигурно пропускам някой. Цяла галактика са Nature Sparkles
Гледах го онлайн с момичетата от темата за Къванч...Айрето я прави в момента....И аз съм фен на любовта Курт Сеит +Шура, а не на Курт Сеит+ Мурка.....Но това беше историята там....Тази любов се оказа невъзможна...Като на Мехди и Зейнеп...

# 24
  • Мнения: 865
За тези, които като мен не са го гледали - ето линк към 1 епизод на КСШ, благодарение на Airra, че ми ги прати днес
https://ok.ru/video/1583081523891

# 25
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
За тези, които като мен не са го гледали - ето линк към 1 епизод на КСШ, благодарение на Airra, че ми ги прати днес
https://ok.ru/video/1583081523891
Приятно гледане..Сериал, който си заслужава да бъде гледан....Прощаването на Курт Сеит отдалеч гледайки кораба, с който отплава Шура ме разплака....

# 26
  • Мнения: 5 841
Беа, много добре ти се е получила темата. За мен Аромат на ягоди е един много приятен, весел сериал. Обожавам образа на Демет в бонбонено розовата рокля, с която се появи на рождения ден на едната от героините. И много исках да ги направят двойка с Волкан, защото той я ценеше и заслужаваше повече.
Имам десетки снимки от времето на Птичката. Утре ще кача най-красивите.
Демет е такова слънчево, обичливо и цветно същество. Заслужава любов, уважение и щастие и дано ги намери в личен план.

# 27
  • Мнения: 3 231
DariVale, веднага визуализираме Kissing Heart Аз и песента много харесвах Kissing Smiling Eyes



И един интересен колаж от този период Wink

# 28
  • Мнения: 865

Кате, с това клипче съвсем ме довърши - и без това го бях започнала сериала преди няколко месеца, сега пак се вдъхнових да продължа!

# 29
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
Беа, много добре ти се е получила темата. За мен Аромат на ягоди е един много приятен, весел сериал. Обожавам образа на Демет в бонбонено розовата рокля, с която се появи на рождения ден на едната от героините. И много исках да ги направят двойка с Волкан, защото той я ценеше и заслужаваше повече.
Имам десетки снимки от времето на Птичката. Утре ще кача най-красивите.
Демет е такова слънчево, обичливо и цветно същество. Заслужава любов, уважение и щастие и дано ги намери в личен план.
И за мен Волкан беше по добрият вариант, но и тук сценария беше друг

Общи условия

Активация на акаунт