Той е лежал в затвора

  • 9 443
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 35 209
Нервен_Хамстер, то и живакът е бил за ширпотреба, арсен и 2/3 от менделеевата таблица, ама да твърдиш, че дилърството не е голямата работа все едно си гратисчия....

# 76
  • Мнения: 4 019
Нервен_Хамстер, то и живакът е бил за ширпотреба, арсен и 2/3 от менделеевата таблица, ама да твърдиш, че дилърството не е голямата работа все едно си гратисчия....

По никакъв начин не съм коментирала дилърството - цитирала съм определена част от коментара ти и съм дала информация само по нея.

# 77
  • Мнения: 177
Малко по темата.

# 78
  • Мнения: 5 276
Иван, съгласна съм, но едно е дейтинг на 18, друго е за сериозна връзка и семейство.

Това с лошите момчета на мен това ми прилича на укротяването на звяра. Типът е към всички други гаден и груб, но към главната героиня, той ще е мил, любвеобвилен, верен и най-вече ще я пази  защитва като очите си в лошия опасен свят. Колко пари се правят в развлекателната индустрия от тази идея, ехеее.

# 79
  • Мнения: X
Ivan23, защо не си намериш друг форум, където да изливаш тънките си женомразки теории?

Има форуми за инцели, има форуми за red pill, black pill, MGTOW и т.н. Това е бг-мамма.

Повечето жени тук са женени и си обичат мъжете. После, безгрешни хора няма. После, има всякакви хора - и жени, и мъже.

Ти упорито искаш да вкараш жените  в някакъв калъп - искали само лошите, ходили с дилъри. Да, има такива. Има и съвсем други. Същото важи и за мъжете.

Усетих те още от първата ти публикация каква ти е реториката и в какъв филм си се вкарал, но най-добре излез от там възможно най-бързо.

# 80
  • Мнения: 6 204
Иван, съгласна съм, но едно е дейтинг на 18, друго е за сериозна връзка и семейство.

Това с лошите момчета на мен това ми прилича на укротяването на звяра. Типът е към всички други гаден и груб, но към главната героиня, той ще е мил, любвеобвилен, верен и най-вече ще я пази  защитва като очите си в лошия опасен свят. Колко пари се правят в развлекателната индустрия от тази идея, ехеее.

Те за тва много момиченца (предимно) си падат точно по лошите момчета. Проблема обаче идва по-късно, когато с времето започне и с нея да се държи по същия начин, особено в едни продължителни и уж сериозни отношения.

# 81
  • Мнения: 9 227
Типът лошо момче може да бъде любящ и верен. Проблемът е че живее опасно и неизбежно въвлича и приятелката си в опасности...

# 82
  • Мнения: 177
deaf, Да и точно това им харесва на много жени, колкото и да не си признават, живее опасно има емоции, докато домашният опитомен мъж е отдавна скучен и безинтересен, иначе много си го обичат, ама май само на думи.

akoiskashvqrvai, не съм женомразец и не съм толкова запознат с тея теории, но знам, че те са предимно да научат мъжете каква е женската природа и как е най-добре да се подходи в конкретни ситуации, номера, които прилагат жените и други подобни. Иначе, ситуацията от клипа можеш да се наблюдава и в реалния живот, това не означава, че при всяка жена се повтаря ситуацията. Никъде не съм писал всичките и не съм се вкарал в никакви филми, това са твой илюзии.

# 83
  • Мнения: X
И малките деца знаят, че тези клипове със "социални експерименти" се правят с подставени лица с цел гледаемост. Ако резултатът е скучен и предвидим, никой няма да гледа и няма да се правят пари от Ютюб. Не знам въобще как му хрумва на някой да представя шоу като доказателство за каквото и да било? Женска природа, женски трикове, тинтири-минтири.

# 84
  • Мнения: X
това им харесва на много жени, колкото и да не си признават, живее опасно има емоции, докато домашният опитомен мъж е отдавна скучен и безинтересен, иначе много си го обичат, ама май само на думи.

akoiskashvqrvai, не съм женомразец и не съм толкова запознат с тея теории, но знам, че те са предимно да научат мъжете каква е женската природа и как е най-добре да се подходи в конкретни ситуации, номера, които прилагат жените и други подобни.

Нагласата ти вече е женомразка. Погледни си болднатите обобщения. Прочети в тълковен речник какво е "обобщение"

Научи се да обичаш жените и да не им се сърдиш, ако "не пускат". Никой не е длъжен да те харесва, само защото си "nice guy" (а тази терминология дали я знаеш, май я знаеш Simple Smile ) . Човек по принцип трябва да е nice. Как има мъже с успешни връзки, жени с успешни връзки. Това е нелепо така да поставяш нещата - добри момчета <----> лоши момчета, дилъри.

Харесвай се, обичай, спортувай, и се събирай с мъже, които са човечни, ще видиш, че те имат доста успех. А не женомразци, пик-ъп артисти и "добри момчета", които просто чакат всичко наготово и нямат лични качества, та затова никой не им връзва.

За всичко има причина. Ако някой не ти връзва, не са "жените" виновни.

После, ако се огледаш към всяка една, която се е хванала с  лош мъж, то това обикновено е една жена с комплекси, не е уверена, често има някакви психически травми или е зле гледана от смеейството ти.. ти като си болен, естествено, че болни ще те привличат. Нито ти е представителна извадка, нито нищо.


Но да не разводняваме темата.

И понеже поде "дори във форума са ходили с дилъри", та точно това беше причината да е в минало време. Не спря наркотиците, не спря разпространението, аре чао и това е..


deaf
"Типът лошо момче може да бъде любящ и верен. Проблемът е че живее опасно и неизбежно въвлича и приятелката си в опасности..."

Tинтири-минтири. Лошото момче е насилник. Обикновено само се представя как може да обича. Връзките с такива са постоянно горе, постоянно долу.

# 85
  • Мнения: 177

Нагласата ти вече е женомразка. Погледни си болднатите обобщения. Прочети в тълковен речник какво е "обобщение"

Научи се да обичаш жените и да не им се сърдиш, ако "не пускат". Никой не е длъжен да те харесва, само защото си "nice guy" (а тази терминология дали я знаеш, май я знаеш Simple Smile ) . Човек по принцип трябва да е nice. Как има мъже с успешни връзки, жени с успешни връзки. Това е нелепо така да поставяш нещата - добри момчета <----> лоши момчета, дилъри.

Харесвай се, обичай, спортувай, и се събирай с мъже, които са човечни, ще видиш, че те имат доста успех. А не женомразци, пик-ъп артисти и "добри момчета", които просто чакат всичко наготово и нямат лични качества, та затова никой не им връзва.

За всичко има причина. Ако някой не ти връзва, не са "жените" виновни.


После, ако се огледаш към всяка една, която се е хванала с  лош мъж, то това обикновено е една жена с комплекси, не е уверена, често има някакви психически травми или е зле гледана от смеейството ти.. ти като си болен, естествено, че болни ще те привличат. Нито ти е представителна извадка, нито нищо.

Но да не разводняваме темата.

И понеже поде "дори във форума са ходили с дилъри", та точно това беше причината да е в минало време. Не спря наркотиците, не спря разпространението, аре чао и това е..


Нещо не си разбрала ми се струва. Аз си имам приятелка и нямам проблем с жените, просто дискутирам конкретни неща а съм доста далеч от nice guy, ако си мислиш, че ще ме засегнеш. Не знам защо си мислите, че като мъж обобщава нещо е задължително да не му върви с жените, нещо сте в голяма грешка. Те голяма част от хората, принципно не са Nice, ако не им се получат нещата в живота, което е грешният подход. Хубаво е и вие жените да се научите, ако мъжете не ви дават нещата, които искате да го приемете добре, ама като гледам оплакванията по форума не ми изглежда така. Спортувам, кариера съм изградил и съм преминал през доста неща в живота, така че можеш да учиш сина си, ако имаш такъв или ако имаш в бъдеще, какво да прави или някое момченце. Лош мъж е субективно и изобщо не е задължително една жена да има комплекси за да се хване с него или да е от проблемно семейство, което е най-голямото клише.

# 86
  • Мнения: 2 928
А аз плаках, когато ми разказа всичко. Не заради себе си, а заради него. Защото предстоеше да му разбия сърцето заради идиотските си предрасъдъци. Не искам да пиша повече по темата, защото ми сипва сол в раната.No Mouth

Само искам да кажа, че преди него живях 28 години с мъж, който имаше почтен образ за пред обществото (дори му родих 2 деца), но само аз знам, колко почтен беше.

Дилър, убиец или сексуален насилник аз също не бих толерирала. Не понасям насилие под никаква форма.

# 87
  • Мнения: 20 026
А, ясно, внимавай. Щом ревеш на такива истории, значи се емоционално податлива. Не се впечатлявай толкоз, всеки живот си има своите странни истории. Тези не са герои, просто обикновено са добри разказвачи, нищо особено.
Иначе, мисля, че всеки подлежи на реабилитиране. Не заклеймявам хората, твърде сложни сме като умове, за да отсичам категорично.

# 88
  • Мнения: 2 928
А, ясно, внимавай. Щом ревеш на такива истории, значи се емоционално податлива. Не се впечатлявай толкоз, всеки живот си има своите странни истории. Тези не са герои, просто обикновено са добри разказвачи, нищо особено.
Иначе, мисля, че всеки подлежи на реабилитиране. Не заклеймявам хората, твърде сложни сме като умове, за да отсичам категорично.
Не ме разбра правилно. Не съм ревала заради историята му. Всеки е отговорен сам за личните си грешки в живота...Както и да е, няма значение!

# 89
  • Мнения: 9 227
Така мразя общите приказки,че няма накъде...
Реална история от живота.
Шотландската кралица Мария Стюарт (16-ти век) е високо интелигентна,с аристократично френско образование,с весела и дълбоко чувствителна душа. Няма тежко детство и абсолютно никакви комплекси за малоценност или свръхценност. Въпреки това се влюбва в авантюриста и лошото момче Ботуел,който в крайна сметка и "помага" да стигне до ешафода... Така се е случило. Съдба.
На точно обратният полюс е съперницата на Мария Стюарт,великата (без преувеличение) английска кралица Елизабет. Тя се тресе като желе от страшни комплекси,фрустрации и патологична ревнивост. Бездетна е. И никой мъж не можа да изтърпи характера и. Мачка и се гаври с поданиците си. Но въпреки това - парадоксално! - извършва велики дела за народа си и остава в историята.

Общи условия

Активация на акаунт