Азиатска козметика и грим - 21

  • 51 347
  • 782
  •   1
Отговори
# 570
# 571
  • Мнения: 2 442
Момичета,имам малко странен въпрос.Който е ползвал Есенцията за коса на Ладор,може ли да каже на кой парфюм мирише или поне да наподобява Hands Pray

# 572
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Момичета, ампулата ми със серамиди на Be Plain свършва и не знам какво и откъде да поръчам с тези митници и представителства Sad Имам само останала ХК, а ми се иска нещо серамидесто да имам в рутината.
Съвети ?

# 573
  • Мнения: 3 632
https://jolse.com/category/hidden/1263/

Скрита разпродажба в Jolse.

# 574
  • Мнения: 13 286
Чувствам се като стафида, тази жега ме разбива, кожата ми се чувства ужасно. Като сложа някой по-силно хидратиращ продукт почва да ми избива и не попива. Слагам ли по леки неща попиват, но след  2-3 часа кожата почва да ми опъва.
Хайде да идват едни по-нормални температури, че не се издържа вече.

Joy Добре че няма нищо, което да искам от тази разпродажба и ще увелича шансовете си да направя още един месец без поръчка.

Ладор не съм ползвала, но в темата се коментираше, че е с почти еднакъв състав с
Moroccanoil, корейчетата обичат да копипействат, та може и да се потърси на какво мирише Moroccanoil и да се сравни.

# 575
  • Мнения: 2 442
Мерси Зари,но няма нищо общо с Марокан,който мирише на прах за пране,поне за мен.Есенцията за къдрици мирише на някакво цвете,лале може би,и аз не знам.

Да ви кажа, тея азиатци са опасни.Пристигна ми една пратка от Алиекспрес за около 10$,няма никаква информация на пакетчето и пристига чрез трансфер през Узбекистан,Киргистан или не знам си какъв "стан",няма мито няма ДДС...нещо и аз не мога да схвана играта Grinning

# 576
  • Мнения: 553
Кажете отзиви за марката manyo factory, много ме изкушават нещата им?

# 577
  • София
  • Мнения: 1 781
И аз тук, с първа поръчка от Yes. Мисля, че са почти базови продукти. До скоро ползвах киселини на ТО, но приключих всички наличности, както и серуми. След активния летен сезон започвам отново третиноин, та въпросът ще ми е в тази посока. Има ли ползващи трет и дали избягвате конкретни продукти?

# 578
  • Мнения: 1 370
Кажете отзиви за марката manyo factory, много ме изкушават нещата им?
Много я тача, особено сериите й с бифида и зелени билки. Заслужават си нещата й.

# 579
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
И аз тук, с първа поръчка от Yes. Мисля, че са почти базови продукти. До скоро ползвах киселини на ТО, но приключих всички наличности, както и серуми. След активния летен сезон започвам отново третиноин, та въпросът ще ми е в тази посока. Има ли ползващи трет и дали избягвате конкретни продукти?


От около 6 години ползвам трет, без прекъсвания. В началото в рутината ми имаше вит. С и киселини, но постепенно ги изключих. За себе си установих, че само ми дразнят и без това чувствителната ми от трета кожа. Нищо повече. Третиноинът ми е достатъчен. От около два месеца вечер преди трета нанасям SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule, след нея малко Бепантен (понякога без Бепантен) и накрая трет.
Нямам вече нито раздразнение, нито парене, сърбеж и зачервяване по лицето. Много, много съм доволна! 🤗

# 580
  • софия
  • Мнения: 1 203
И аз тук, с първа поръчка от Yes. Мисля, че са почти базови продукти. До скоро ползвах киселини на ТО, но приключих всички наличности, както и серуми. След активния летен сезон започвам отново третиноин, та въпросът ще ми е в тази посока. Има ли ползващи трет и дали избягвате конкретни продукти?


От около 6 години ползвам трет, без прекъсвания. В началото в рутината ми имаше вит. С и киселини, но постепенно ги изключих. За себе си установих, че само ми дразнят и без това чувствителната ми от трета кожа. Нищо повече. Третиноинът ми е достатъчен. От около два месеца вечер преди трета нанасям SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule, след нея малко Бепантен (понякога без Бепантен) и накрая трет.
Нямам вече нито раздразнение, нито парене, сърбеж и зачервяване по лицето. Много, много съм доволна! 🤗
BBella, би ли разкрила кой продукт трет ползваш?
Zari, И на моята кожа и е горещо и сухо, но я, спасявам с шийт маски.
Също да похваля есенцията на huxely secret of sahara. Бях взел1+1с идея да подаря едната, но ще си я мажа. После слагам water full amp. на sum:37и само емулсията от тази серия+sunscreen.
Къшънът обаче не ми покрива петната и поръчах вчера едни BB-skin 79 i Etude house. Ако имате идея за  по-покривен(бeз missha), кажете, моля.
Малко прекалих с, дължината на поста, извинете
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 581
  • Мнения: 1 980
Има ли ползващи трет и дали избягвате конкретни продукти?
Ползвам трет от няколко години, нищо не избягвам, освен други киселини в същата рутина. В азиатската козметика така или иначе няма особено силни активи в продуктите и всичко ми се комбинира с третиноина. Цяло лято ползвам ретинол 2.5% , понякога слагам третиноин 0.1%, защото имам останали количества и искам да ги доизразходя.
Съчетавам с ХК, центела, прополис, пантенол, серамиди, пептиди, ферменти.

# 582
  • Мнения: 2 017
Момичета, дайте идеи за крем за чувствителни очи (които лесно се подуват от кремове) в комбинация с много сух контур. Иска ми се да е мазен и като гел или рядко кремче, а не гъст крем като на Бентън, но нещо, което наистина да поддържа кожата там хидратирана през целия ден.

Сега доизмазвам Dear Klair's кремчето, което сигурно за млада кожа е ок, попива веднага, но при мен след 2 часа все едно не съм сложила нищо.

Благодаря ви предварително!

# 583
  • Мнения: 1 980
Момичета, дайте идеи за крем за чувствителни очи (които лесно се подуват от кремове) в комбинация с много сух контур.
The history of Whoo Qi & Jin Eye Cream, но не знам дали е подходящ за чувствителни очи. Или Sulwhasoo Concentrated Ginseng Renewing Eye Cream, но той май не беше толкова богат, не помня точно.
Oт по-бюджетните  Isntree TW-Real Eye Cream е тлъстичък -  с текстура на мехлем.
За Dear Klair's съм със същите впечатления, гел+ крем слагах и все едно нищо. Не е за сух контур определено.

# 584
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Скоро мернах в някакъв блог пост мнение за трет - девойката ползваше и много корейска и много западна козметика, та тя каза, че след като е пренесла трета в края на вечерната си рутина (честота през ден/два) вместо крем, след като е нанесла другите си стандартни стъпки при нея са изчезнали негативните страни от ползването на трет. На мен ми прозвуча логично и бих опитала такъв режим като се захлади.

Общи условия

Активация на акаунт