"Белези" по bTV - 2 тема

  • 28 251
  • 526
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 452
Боян бая сериозно се разрови. Явно и той като повечето мъже, хареса мисълта да има вече отгледано дете.

# 121
  • София
  • Мнения: 4 429






Белези - сезон 1, епизод 8

# 122
  • София
  • Мнения: 2 312
Благодаря, Mari_Mar! 🥰 Ще го прехвърля отново, че няколко пъти телефонът ме извади от филма 😉😂

# 123
  • Мнения: 36
Тъкмо боготворях Стоян, а сега- дърво.
Всъщност не съм чак толкова разочарован, с тия тъпотии къде са му на главата, все пак има право.
За мен моята преценка за Вера се изчерпа- държала е мъжа си заради парите и предаването. Дори оплете и Надежда.
За Никола ми е най-жал. Някак си той все остава нечут и според мен предстои неговия удар.
Не очаквах, че Калина е психично болна. Е, малко странничка си беше, но кой не е минавал през труден пубертет. Чак да взима хапчета и да върти схеми, неочаквах.
Най-накрая малко щастие за Радост (визирам целувката с Никола), но и тя беше попарена от Верка.
За мен Неда се държи надменно. И все пак Боби изглежда приятно момче за нея (съдя по външния вид, очаквам и той да получи акцент към края на сериала)
Надявам се все пак да има ретроспекция в мутренските години и да видим истинското минало на сестрите.
Темите си вървят, а според мен въпреки силната конкуренция печели все повече и повече зрители. Предстои най-интересното.

# 124
  • Мнения: 3 066
За мен лично това беше най-добрата серия досега. Накрая разговора на Вера със сестра си Надя ме разчувства с историята за не направения аборт. Самата актриса Вера много добре го изигра. Хареса ми.

# 125
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Заспивах на два пъти, но за първи път няма да превъртам и връщам.
Рядко мога да се ядосам на сериал, тук съм на път.
Остана ли някой, който да не се е овърголил в лъжи?
А, сетих се. Чистачката.
Всеки епизод все повече и повече хора се оплитат в серия от лъжи, някои от които безсмислени.
Като това с Надежда.
Единственият чист образ, сега и тя попадна в пипалата на сестра си. Защо излъга и какво спаси? Едно голямо нищо.
И това с Веселин....какъв беше смисълът на занятието? Кристално ясно беше, че е жив, недомислица е как така хем иска Надежда, хем се държи като наемен килър, сега предполагам и есхумацията ще изманипулира.
Недомислица след недомислица, и поредния неориентиран - Никола.
Той освен парите на Стоян какво друго иска? Радост ли? За лъжите към Калина да не говорим. Защо се омота и той, не знам. Доста неориентирани мъже в тоя сериал....
А Стоьо с хормоните и журналистката дори няма да коментирам.

# 126
  • София
  • Мнения: 9 558
Надежда не излъга Стоян, всъщност излезе много хитро от ситуацията.  Каза че Радост е дете на Боян и тя настина е. Нищо не е споменавала за майката.
Хареса ми епизода. Не намирам нищо нелогично в поведението на героите.
Никога не съм си представяла, че Стоян е светец. Както някога се е хванал с Вета, така сега е с журналистката. Нищо ново под слънцето.
Надежда се съгласи да говори със Стоян, защото я е страх, че ще загуби Радост.  На нея това ине големия страх и ше направи всички, за да задържи детето си.
На мен също ми хареса сцената с разговора межу Боян и лекарката и между сестрите. Много добре и емоционално беше направена.

# 127
  • Мнения: X
В църквичката на Драгалевския манастир е снимана сцената с докторката.
На мен ми бие вече на латино сериал (турски не съм гледала). Доста абсурди, лъжи, кръстосани съдби... Един нормален няма! Всеки с неговата си драма - иска това, което не може да има. Ама гледам, искам да видя какво ще стане.

# 128
  • София
  • Мнения: 2 312
Започнаха да се проясняват нещата.
Тук никой не е само добър или лош, което е добре, защото така е в живота. 🙂
Когато Вера щеше да прави аборт, имаше рани и синини - дали е било след атентата или мутрата я е обработил, защото е бременна?
Боян е захапал като питбул и не знам какво ще го лъже Надежда, как ще се измъкне...
А Стоян падна в капана на журналистката 😉. Нали не си мисли, че тя се е подала на неустоимия му чар 😂.

# 129
  • Мнения: 6 604
Защото пък тя е много Убава. 😜 😂
Не очаквах Стоян да ѝ се върже. Още повече знаейки коя е. Ама на - мъж. 😁

# 130
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
И на мен ми направи впечатление, че Вера беше наранена, докато щеше да направи аборт. Майката на Боян я е видяла такава, изплашена, млада, бременна в шестия месец и я е изпратила за аборт.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
А в промото видяхте ли Надежда на какво са я направили? Confused  изрусена и начервена кат циганка на сбор.

# 132
  • Мнения: X
Видях, чак се стъписах що се е наплескала така. Ама... ще разберем. 😀

# 133
  • Мнения: 9 485
Тези, които сте гледали корейския и турския сериал кажете в спойлер, това с аборта от там ли е взаимствано или са се вдъхновили от Ирен?
Въздействащо беше наистина.

Но аз продължавам да не навързвам историята на Вера.
Беше ранена в болницата, т.е. това е станало след взрива. Нали обаче тогава мутрата е загинал? Кой и защо я е заплашвал да направи аборт? И въобще това ми се струва много нелогично. Обикновено такива бабаити, когато разберат, че държанките им кръшкат директно ги свиткат, защо им е да я накарат да абортита? За наказание..? И отново се чудя как в същото време е сама, бедна, изплашена, но заминава в чужбина и си позволява скъпоструващи пластични операции?

# 134
  • Мнения: 4 452
И на мен много ми хареса как Вера изигра сцената!

Общи условия

Активация на акаунт