Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 252

  • 58 490
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 645
Здравейте! Heartpulse Днес е нашият ден. Пожелавам ви приятно гледане тази вечер, на тези, които ще гледат. Нека е хубава цялата ви седмица и да бъдете здрави.

Злати, както винаги си на пост, нашият вестоносец. Благодаря! Heartpulse

Харесва ми плакатът. Всички от екипа са го постнали. На мен този плакат ми говори и нещо друго, за отношението към Неслихан. Ако всичко беше нормално около нейното напускане, нямаше новите плакати да са тези. Винаги можеха да направят плакати в комбинация с двете различни главни героини. Все пак имат на разположение старият плакат, нямат нужда от нови снимки. Но те не го правят и за мен това говори само по себе си. Без думи. Да видим дали след финализирането на проекта някой ще се изпусне и да каже нещо. Но и без да се говори, вече всичко е ясно.
 
Направи ли ви впечатление това в озета?

Цитат
От друга страна, след сватбата, заради действията на Халисе в конака се разразява буря. Затова Санджар предприема стъпка, която води до промяна на реда в конака.

Чудя се какво се има предвид под това, че ще има промяна на реда в конака. Какво променя този ред, ако Санджар се изнесе например? Та той и без друго по цял ден отсъства, хабер си няма какви ги върши майка му, понякога и с дни отсъства. А може и това да е поредното хвърлено изречение без особено покритие. Озетите са някакъв вид подсказки, които обаче не винаги са точни.



И понеже видях, че постът ми излезна на нова страница, връщам се, за да пусна пак плакатът, да го има и на новата страница.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 16:17 от Dimony

# 61
  • Мнения: 41 811
Привет следобедно! Heartpulse

Димони HugTwo Hearts

Сами Аксу напомня в Инстаграм
Sefirin Kızı bu akşam Star tv’de
"ДП" тази вечер на StarTV
снимките са направени от @dogukannyksel







Туба вече е в  тренда на Индия с новия постер...




Приятен следобед! Flowers HibiscusFlowers Cherry Blossom

=========================================================

хаштага за 48 еп. е #canımdancan - #скъпа моя


линкове за онлайн гледане
https://youtu.be/APbEMxrFjXo

https://www.canlitv.vin/star-tv
https://www.startv.com.tr/canli-yayin
https://www.canlitv.me/star-tv-canli-96
https://www.canlitv.today/star-tv
https://www.ecanlitvizle.live/star-tv-ca
http://kesintisiz1.tv/startv
https://web.kumanda.tv/star-tv
http://www.canlitv.legal/star-tv-canli-i

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 18:12 от Zlatina3

# 62
  • Мнения: 4 237
Здравейте, момичета и от мен в нашия ден!
  

Тези дни поради задачи не можах да стигна до къщичката ни и да се разпиша. Но ви изчетох с интерес Hands V
Благодаря ви за всичко, което сте сложили в темата - новите снимки, озета, част от интервюто на Туба, анализи
Злати, Вичи, Аласка



Димони, Mesh за пореден път сте написали много интересни и задълбочени разсъждения относно героите в ДП. Още малко време остана и ще видим дали някои от подсказките в озета са само думи или ще се окажат повратни точки в повествованието. Hands V
Цитат
От друга страна, след сватбата, заради действията на Халисе в конака се разразява буря. Затова Санджар предприема стъпка, която води до промяна на реда в конака.
Димони мисля, че поради необузданата реакция на Халисето, сина й ще  вземе решение това да не се повтаря и да не е заплаха за Мави и другите в конака. Но надали ще разбере сега какви мръсотии майка му сътворява Astonished За това има още няколко серии Stuck Out Tongue Closed Eyes
Туба е сложила в сторито си плаката за ДП с напомняне за серията тази вечер.

Димони Hands V нали знаеш, че нищо не остава скрито и покрито. Истината рано или късно излиза наяве Hands V

Туба е сложила още няколко снимки с муцки направени, когато е снимала сцената със сватбата на Яхя Laughing



Злати
Sparkling Heart мерси за линковете


Приятно гледане!

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 20:14 от kanti

# 63
  • Мнения: 41 811
Канти HugHeart

Елван е направила теста и не е бременна! Каза го на Мави,когато се видяха в кухнята.

# 64
  • Мнения: 192
Здравейте!
Приятно гледане!
Халисе май изгони Мави от конака, а с нея и сина и внучка си.
Злати, и аз така разбрах, Елван не е бременна и като че ли съжалява малко.

# 65
  • Мнения: 2 645
Да, Елван не е бременна. Халисе яко засегна Мави и това беше пределната точка, затова Санджар си взе жената и детето и се изнесе. Но за мен това не стига.

А врагът е готов с измисления баща.

# 66
  • Мнения: 41 811
Кирилова HugPurple Heart

от рускините до рекламите....
Цитат
Итак, приступим. Сория началась чуть раньше, могла что-то упустить.
Мави беременна. Санджар обеспокоен состоянием Мави, но она убеждает его, что с ней все в порядке.
Эльван не беременна, она говорит с Мави о том, как, наверное, прекрасно держать на руках своего ребёнка, душу своей души.
Каврук и Зезра уезжают.
Халисе устраивает разнос и требует Мави уйти. Санджар вступается за Мави, и в итоге уходит с ней и Мелек.
Зехре и Кавруку Санджар подготовил небольшой сюрприз в виде нескольких дней в отеле.

Мави отвори вратата и каква поза е заела...ръката на корема...










ПП Димони HugHeart

 Санджар каза на майка си искала конак и й го дала,искала да стане ефе-станал,сега искал да е щастлив.Ама къде ти...тя не иска Мави и той стана и си тръгна с Мелек и Мави...

Айдееее Халисе откри теста за бременност на Мави в кошчето за боклук...

Цитат
Халисе находит в мусорном ведре тест на беременность, и Гюльсие говорит, что это, скорее всего, тест Мави.
Тем временем Санджар и Мави устраивают "кукольную"свадьбу для Мелек.
Наутро Мави звонят из клиники, подтверждаю запись. Мави скрывает от Санджара планируемый поход к врачу.
Санджар едет говорить с Гювеном, тот рассказывает, что тётя Рефика отдала ему свои акции и теперь у него контрольный пакет. Появляется Седат, завязывается драка.
Эльван, тем временем, игнорирует Борю, ревнуя к собеседнице в кафе.

Мави облече бялата рокля,която й взеха Мелек и Санджар...






Айде.... Халисето показа теста на Санджар,разбра че той не знае....и Санджар тръгна да търси Мави...

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 22:21 от Zlatina3

# 67
  • Мнения: 192
Тази Халисе каква работа има там. ЛОбърка живота на синът си. Защо мрази толкова много Мави? Какво и е направила? Болен мозък отвсякъде!!! Нейна работа ли е да казва за бременността .

# 68
  • Мнения: 41 811
Тази Халисе каква работа има там. ЛОбърка живота на синът си. Защо мрази толкова много Мави? Какво и е направила? Болен мозък отвсякъде!!! Нейна работа ли е да казва за бременността .
Кирилова,Халисе мрази Мави,защото не тя е избрала за съпруга на Санджар.До сега тя избра Менекше,Елван,Дуду за съпруги на синовете си.За това не присъства и на сватбата на Зехра и Каврук,тъй като не го одобрява за зет.
Ето сега уреди Дуду на работа при Гювен....





Цитат
Мави дала Санджару бумагу для подписи на аборт, потому что, если он не подпишет, она не сможет провести операцию.
Саджар сказал ей, что это грех, что он этого не сделает, она сказала ему, что если ты этого не сделаешь, это будет грехом для нас обоих, мы будем разрушены.

Мави не хочет ребёнка, всё, к чему она прикасаться, умирает. Она боится.
Санджар подписывает.

Появи се и ''бащата'' на Мави...Седат го подготвя,а Гювен даде чека....
Айде ''тати' 'изпрати СМС на Мави...чакат отговор....

Цитат
Халисе устраивает Дуду на работу к Гювен. Седат и Дуду, кажется, зажгут)
Гювен и Седат находят липового отца (актёра) для роли отца Мави, и тот договаривается с ней о встрече.
Между Санджаром и Мави напряжённо. Мелек говорит о братике или сестрёнке. Всё делают вид, что ничего не происходит.

....но на срещата отиде Санджар,той прочете СМС и изпрати отговора...
....отново им разкри игричките....Санджар....Simple Smile

Цитат
Санджар вычислил подлог Седата и Гювена и вывел на чистую воду актёра, который представлялся отцом Мави. Тем временем, Мави поехала на аборт. Но позвонила Санджару и попросила приехать.
Может там двойня????

Както и предположихме Мави не направи аборт.Извика Санджар за да присъства на видеозона





Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 23:48 от Zlatina3

# 69
  • Мнения: 4 237
Злати , Димони , Кирилова

Значи както и предполагахме Мави се отказа от идеята за аборт. Както и предполагахме, де


# 70
  • Мнения: 192
Злати, какво ще прави сега нашата любима свекървичка-Дуду хареса Седат.
Браво на Мави, не направи нищо без знанието на съпруга си. Каква ли радост ще бъде в семейство Ефеуглу.
Посланика не можа да постигне нищо с "Бащата" на Мави.Санджар една крачка напред. Нали си познава хората...
Хареса ми епизода.
Приятна вечер на всички.

# 71
  • Мнения: 2 645
Отдъхнах си, въпреки че знаех, че Мави няма да направи аборт.
Най-после Санджар пак е във форма и крачка напред.
В тази серия си пролича, че Туба и Енгин са почивали повече. Доста екранно време дадоха на второстепенните герои. Какво да кажа за Зехра и Каврук? Ами че днес и пенсионерите не са толкова задръстени. И не мога да се начудя на прегърбената стойка на младоженеца. Млад човек, който изобщо не изглежда млад. Зехра играе добре само инвалидността си. Но сцената в началото със Санджар беше въздействаща, добре изиграна от Енгин.
Дуду много обича Яхя, ама като видя Седат и вече си има друга мишена. Не му върви на това момиче, все на грешните се хвърля.
Ще ми е интересно какво се е случило с Кахраман и Джейлян, че бебето е при приятел. Нали не разбирам турски, та си измислих, че Яхя ѝ предлага да се съберат и те двамата да го отгледат като свое.
Чак и Гюлсие и Неждет бая екранно време имаха. И с Менекше не разбрах какво е станало. Да не са я освободили от затвора? Или пък нещо друго се е случило?

Разбрах какво се е случило с Менекше. Осъдили са я на 10 години затвор. Неждет е разстроен заради сестра си. След толкова години нито ще е млада, нито красива.
Елван са я търсили, но тъй като си е сменила името са съобщили на Яхя. Била сестра на Кахраман. И са я търсили да я питат дали иска да стане попечител на детето, ако не искала, държавата щяла да го поеме. И Яхя щял да стои зад гърба ѝ, можел да бъде баща на детето.

А малкото Ефеоглу е на 7 седмици. Което май май значи, че все пак Санджар пак в самото начало се е справил. С тоя мъж трябва да се внимава.

Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 01:04 от Dimony

# 72
  • Мнения: 487
Отдъхнах си, въпреки че знаех, че Мави няма да направи аборт.
Най-после Санджар пак е във форма и крачка напред.
В тази серия си пролича, че Туба и Енгин са почивали повече. Доста екранно време дадоха на второстепенните герои. Какво да кажа за Зехра и Каврук? Ами че днес и пенсионерите не са толкова задръстени. И не мога да се начудя на прегърбената стойка на младоженеца. Млад човек, който изобщо не изглежда млад. Зехра играе добре само инвалидността си. Но сцената в началото със Санджар беше въздействаща, добре изиграна от Енгин.
Дуду много обича Яхя, ама като видя Седат и вече си има друга мишена. Не му върви на това момиче, все на грешните се хвърля.
Ще ми е интересно какво се е случило с Кахраман и Джейлян, че бебето е при приятел. Нали не разбирам турски, та си измислих, че Яхя ѝ предлага да се съберат и те двамата да го отгледат като свое.
Чак и Гюлсие и Неждет бая екранно време имаха. И с Менекше не разбрах какво е станало. Да не са я освободили от затвора? Или пък нещо друго се е случило?

Разбрах какво се е случило с Менекше. Осъдили са я на 10 години затвор. Неждет е разстроен заради сестра си. След толкова години нито ще е млада, нито красива.
Димони, доколкото разбрах, Джейлян и Кахраман са загинали при катастрофа, а Яхя каза на Елван, че е сестра на Кахраман. Така сега бебето може да бъде взето от Елван като единствена негова роднина (леля). Изглежда Яхя много се старае да спечели Елван и е направил проучване за роднините й.
А Дудуто се захласна по поредния грешен обект - обясняваше на приятелката си, че Седат бил акълия и харизматичен.

# 73
  • Мнения: 4 237
Димони доста неща подразбрахме по картинки и благодарение на руските дружки, което Злати ни предоставяше. С превода много детайли ще се наместят. Но ме изкефи как  как 3-та "зли глупака", 2 от които бяха в офиса на Гюлен изглеждаха, когато разбраха, че Санджар ги е изпързалял  




Вече епизода е качен в Тюбето





С щастливите Мави и Санджар ви пожелавам лека нощ!  

ППБуркина сега видях, че си писала преди мен

Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 02:27 от kanti

# 74
  • Мнения: 2 645
Това, което най-много ми хареса в тази серия е силата на любовта. Умеят турците да показват въздействаща любов, а тази между Мави и Санджар е особено драматична и силна в същото време. Изиграна от двамата най-добри. На мен такова развитие на сюжета ми допада, когато героите, които се обичат, са заедно по пътя през радости и неволи. А в повечето сериали е обратното, непрекъснато ги разделят и събират. Факт е, че това не е толкова въздействащо, колкото героите да се сблъскват понякога с уж непреодолими трудности, но това да не може да ги раздели, да не може да помрачи любовта им, а обратното, тази любов става все по-силна и непоклатима. Всъщност това е споделената истинската любов и не всеки я среща в живота си. Повечето си мислят, че са я срещнали.



Общи условия

Активация на акаунт