💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 54 989
  • 1 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Има мъже, които се чувстват добре точно с такъв тип жени, т.н. "мамини синчета". От полата на мама за полата на жената.

# 31
  • Мнения: 16
Да така е. Явно и тя си е търсила дете за гледане :Х

# 32
  • Мнения: 10 376
И аз не искам еднополова двойка. Това значи цялото предаване да мине в разговори по темата, както става в момента с изневярата на мъжа на Тяна. Все пак това е развлекателно предаване.

# 33
  • Мнения: 1 799
Това с еднополовите двойки - няма да се случи скоро. Първо самата игра е за семейства. Без значение има ли подпис или не - това са класически взаимоотношения и във всеки един момент могат да станат "официално" семейство според българското законодателство. За сега гей двойките в БГ не могат да сключват брак, не се онаследяват, не могат да осиновят дете или признаят дете на партньор- т.е  техните отношения не се смятат за семейни и няма как да бъдат  включени в игра, която противоречи на законите. По същата логика не могат да вкарат семейство от 1 мъж и 4 жени например, защото полигамията в БГ също не е разрешена! Нищо, че и това ще бъде интересно.

Освен това няма да е справедливо и спрямо останалите двойки - когато са еднополови - кой  в коя група ще играе? Тук има много погрешно схващане, че щом двама мъже са двойка непременно единия е женствен, интересува се от грим, женски дрехи и т.н - абе държи си се като жена, което обаче не винаги е вярно. Напълно възможно е и двамата да си имат типично мъжките познания и интереси, отделно и физическа сила и няма как да се конкурират с другите жени. Същото се отнася и за еднополова двойка от жени.

# 34
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Абе честно казано, ако са еднополова двойка от жени, доста добре биха се справили..
Ама няма как да видим това в бг формат.

# 35
  • София
  • Мнения: 22 945
Участието на една гей-двойка с нищо няма да наруши законите. 😀 Но е факт, че българите не сме готови за нещо такова.

# 36
  • SF
  • Мнения: 21 167
Мъжете са физически по-силни и ако участват две жени, няма да е равностойно. Ако участват двама мъже, играта с дамската чанта също става не съвсем приложима.

# 37
  • Мнения: 5 300
Благодаря за новата тема. Гласувах с не и за двамата. Този сезон май никой не ми харесва. 😁

# 38
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Гласувах с Не и за двамата.
Миро си е чехъл по природа- нито Здравка, нито болестта й са го направили такъв. Той с която и друга да е, пак ще е чехъл.

# 39
  • SF
  • Мнения: 21 167
Не определям Миро като чехъл, а като кротък и влюбен човек.
Аз съм от тези, които не мислят, че на Балканите, мъжът, за да е мъж, трябва да командва, иначе е чехъл.

# 40
  • Мнения: 4 564
Колко пъти Миро е изказал мнение различно от това на Здравка? А смее ли? Колко пъти е стоял с наведена глава до нея и се е извинявал, когато изобщо не е бил виновен или не е бил виновен само той?

Яница също често яхва метлата, но Момчил отреагира по съвсем различен начин.

Това че един мъж не командва, не означава че не може да има собствено мнение и не трябва да отстоява себе си.

Възможно е да не ни излъчват всичко, но от това, което съм видяла, определено възприемам Миро за мъж под чехъл.

# 41
  • Мнения: 3 074
На Здравчето й е гот да е властна, на Гадже му е гот да го командват, късмет, че са се намерили.

# 42
  • SF
  • Мнения: 21 167
Да, именно, това мисля и аз. Не чак така "гот им е да мачкат, гот им е да ги мачкат", но знаете за двата остри камъка, които брашно не мелят.
Това че се съобразяваш с някого, че решенията му ти харесват и устройват, не означава, че при необходимост, няма да предложиш свои.
Да речем, че на този етап Здравка без Миро не може, а Миро без Здравка не иска.

# 43
  • Мнения: 8 802
Това с еднополовите двойки - няма да се случи скоро. Първо самата игра е за семейства. Без значение има ли подпис или не - това са класически взаимоотношения и във всеки един момент могат да станат "официално" семейство според българското законодателство. За сега гей двойките в БГ не могат да сключват брак, не се онаследяват, не могат да осиновят дете или признаят дете на партньор- т.е  техните отношения не се смятат за семейни и няма как да бъдат  включени в игра, която противоречи на законите. По същата логика не могат да вкарат семейство от 1 мъж и 4 жени например, защото полигамията в БГ също не е разрешена! Нищо, че и това ще бъде интересно.

Освен това няма да е справедливо и спрямо останалите двойки - когато са еднополови - кой  в коя група ще играе? Тук има много погрешно схващане, че щом двама мъже са двойка непременно единия е женствен, интересува се от грим, женски дрехи и т.н - абе държи си се като жена, което обаче не винаги е вярно. Напълно възможно е и двамата да си имат типично мъжките познания и интереси, отделно и физическа сила и няма как да се конкурират с другите жени. Същото се отнася и за еднополова двойка от жени.
като е игра за семейства, защо някои не са семейства? Не е така, това е игра за влюбени двойки по-скоро. Няма изискване да са семейства. И оттам БГ законите нямат общо, според мен. Аз нямам против и мъж с 4 жени да играе, но в игрите да ги сменя по някакъв  негов си ред. Simple Smile При гей-двойките ще се получи малко неравностойност между половете, но какво толкова ако някой мъж победи жените със сила, или обратното.
Колкото до шоу, ще бъде далеч по-интересно. Е може да забранят да се гледа от деца под 12г.

# 44
  • Мнения: 4 564
На мен самото разделение на някои игри на мъжки и женски не ми допада.

В играта с държането на бирата, например, Здравка щеше да се представи по-добре от Миро само в силовата част, но в частта с въпросите едва ли, защото не мисля, че знае повече за грим и козметика от Момчил, Иво и Станимир или пък по биология от Иван-Асен.

Ако има някакви силови игри, винаги може да се намери начин да се приравнят, така че да са се получи интересно състезание.

Общи условия

Активация на акаунт