💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 54 985
  • 1 124
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 859
Малката Пачочка коя ли е?

# 1 111
  • earth
  • Мнения: 1 334
Когато умни хора си позволяват да изказват мнение това винаги дразни тъпаците. Вижда се насякъде. Особено когато мнението по някакъв начин ги отличава от групата.

Така че ако една по-умна двойка иска да промени начина, по който останалите  гледат, обсъждат и играят играта (имам предвид преструвките и двуличието) те не могат да го заявят директно без да антагонизират останалите срещу тях. Това е ясно. Трябва да намерят начин да ги подведат да си променят поведението без да се усетят че "умните" им влияят.

Безсмислен израз.

Една по-умна двойка не би тръгнала  да променя нищо у другите.

LOL

# 1 112
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Ха ха "китосани кифли" е точно на място. За тях е важна черупката (джуки, цици, скули, мигли, вежди, екстеншъни и 1 кг. кит), съдържанието им е последна грижа. Пък после, защо ги оприличават с кухи лейки..

# 1 113
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Малката Пачочка коя ли е?

Нямам представа. Преди малко се появи снимката в профилите на Пресолски /чудя се защо двойките имат отделни регистрации, като публикуват едно и също/. Предполагам, че някой друг ще публикува снимки от срещата.

# 1 114
  • Мнения: 5 686
Малката Пачочка коя ли е?
Да не би да е на Пацо жена му, Ели.

# 1 115
  • Мнения: 3 844
Малката Пачочка е Пламен Simple Smile

# 1 116
  • earth
  • Мнения: 1 334
Морисее, явно съм от тъпаците. Три пъти трябва да ти прочета постовете, за да разбера какво искаш да кажеш, и пак не съм съвсем сигурна дали съм разбрала...

Е, хайде сега. + не е ясно дали аз съм от умните. Някой тук беше писал, че съм тинейджър, койото само си пише и пише глупости.

# 1 117
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Синът ми е на 24. Познавам приятелите му-духовити, целеустремени и забавни млади хора. Нито кухи като хралупи, нито китосани има между тях. Затова и не мога да разбера каква е идеята да се вкара този сбирщайн в предаване. Говорихме миналата вечер за кифлочите и цитирам по памет: "а,не,пас съм тук. Като свали косите, миглите и замазката, да нямам идея какво ще се покаже отдолу". No comment 😜

Здравка беше много мой човек. Всъщност се радвам, че отпадна обаче. Щеше да ми е долно да я видя на финал в ролята на кауза (по Тяна) или от някакво съжаление. А тя няма нужда от това, защото знае е какво й се случва и какво й коства.

# 1 118
  • Мнения: 2 106
Спокойно, те мъжете не се китосват. Не се притеснявай за сина си.
Морисей, няма нужда да ползваш думи, които и ти не знаеш какво точно значат да впечатляваш съфорумките.

# 1 119
  • Мнения: 10 374
С китосване се оправят по-малки дефекти. Ако са сбръчкани като мен, направо си трябва изправяне на ламарината.

# 1 120
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 859
Морисее, явно съм от тъпаците. Три пъти трябва да ти прочета постовете, за да разбера какво искаш да кажеш, и пак не съм съвсем сигурна дали съм разбрала...

Е, хайде сега. + не е ясно дали аз съм от умните. Някой тук беше писал, че съм тинейджър, койото само си пише и пише глупости.
Не, ако ще следваме твоята логика, и ако аз съм част от "умните" двойки, каква би ми била ползата да направлявам така по-ограничените двойки, че да се променят. И защо изобщо да се промЕнят?! Нека да са естествени, натурални, това е ползата за самото предаване според мен, и за зрителите му, а и за мен като "по-умна" в частност, и за финала, и за наградата накрая.
Ако съм част от по-глупавите двойки, едва ли ще ми направи впечатление, че някой от другите двойки по някакъв начин се опитва да ми влияе... Едва ли ще си дам сметка за собствената си ограниченост, напротив. Дънинг-Крюгер, знаеш, погрешната оценка на некомпетентните за собствената си значимост...
Затова пак ще го кажа - представителна извадка са участниците. Като типажи, както и Смайли много добре ги квалифицира, не като личности или като характери.

Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 00:42 от AIDA_N

# 1 121
  • earth
  • Мнения: 1 334
Морисей, няма нужда да ползваш думи, които и ти не знаеш какво точно значат да впечатляваш съфорумките.

Казвай къде, за да се поправям. Признавам си, че понякода мисля на английски и като пиша превеждам на български и не винаги се получава. Но се старая Simple Smile Това е една от целите на упражнението тук.

ПП Вече писах нещата, които впечатляват жените и "думи" не е едно от тях, освен ако не е проява на чувство за хумор.

Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 03:06 от morisay

# 1 122
  • Мнения: 4 564

Казвай къде, за да се поправям. Признавам си, че понякода мисля на английски и като пиша превеждам на български и не винаги се получава. Но се старая Simple Smile Това е една от целите на упражнението тук.

ПП Вече писах нещата, които впечатляват жените и "думи" не е едно от тях, освен ако не е проява на чувство за хумор.

И защо думи като "Имам яхта" и "Еди си коя важна клечка ми е много добър приятел" да не впечатляват? Все пак невинаги е възможно да се отиде на среща с яхта и да се довлекат всички особено важни познати Joy Ако не се върже, винаги след това може да се посмеете заедно.

На Мохамед, примерно, мисля, че основното му средство за съблазняване са сладките приказки.

Да не забравяме и приказката, че жените се влюбват с ушите си, а мъжете с очите си. Преди време бях попаднала на някакво забавно проучване по тази тема, което беше потвърдило това твърдение.

Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 10:40 от Telesilla

# 1 123
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Спокойно, те мъжете не се китосват. Не се притеснявай за сина си.
...

Бих се притеснявала, ако обкръжението му е от подобни кухи хора (като изброените по-горе двойки).

Пони, аз съм ок с тунинга, ама естетично направен и при необходимост. Скъпите коли и с понагъната ламарина никой не ги връща 😜

# 1 124

Общи условия

Активация на акаунт