Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 837 816
  • 38 566
  •   1
Отговори
# 3 405
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не знаех, че харесвате Харалан, та той нали симпатизира на ББ?

Не симпатизирам на хора, само защото подкрепят този или онзи
Гледам какви хора са, а Харалан е супер интелигентен и анализите му винаги ми носят нещо повече

Не съм забелязала да подкрепя някого

# 3 406
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Не знам, не знам.....
Упорито се лансира, че Слави има изгода от нови избори и ще постигне още по-голям резултат, но съществува и риска бързи нови избори да спихнат вълната и избирателите да загубят интерес.
Ако реализират този вариант всичките нови ще дадат доказателство, че наистина са решени да бутат статуквото.
Иначе плана е сложен не само заради съгласието на Слави, а и като практически стъпки.

Каквото и да се случи на Слави му предстои да стане център в излиянията на ББ.
Сблъсъка не е за изпускане, двамата са пословични като его.

Предполагам, че всички социолози тези дни мерят точно какви са нагласите при различни варианти оттук насетне.
Няма изгода Слави и той го знае много добре.
Четох един много добър материал с аргументи защо, но не мога сега да го търся, по-късно ще опитам.
Иначе добре казано.

# 3 407
  • Мнения: 15 301
Слави много добре трябва да прецени, дали да приеме тази безусловна подкрепа, от всички или да отидем на нови избори.
Сигурно след всичко, което е минало сме станали прекалено недоверчиви, но в тази безусловност има нещо скрито.

# 3 408
  • Мнения: 4 479
В едно съм сигурна, избори веднага са най-добрата опция за Герб, за ДПС е без значение, може и БСП да извлече полза като се мобилизира и си върне гласовете прелети по други формации.

Нищо скрито няма в подкрепата, действат изчаквателно и оставят новите да се омажат.

# 3 409
  • Мнения: 2 691
Нинова също щяла да подкрепи евентуален кабинет на Слави.
Много ще се зарадвам Славчо да ги навре в кучи г**. В момента всеки търси спасение и се надяват да не им разследват глупостите които сътвориха. Но дали Слави ще го направи, не съм сигурен.

# 3 410
  • Мнения: 48 100
Явно само аз не се радвам на Слави. Слави или ББ е просто от трън, та на глог. Ако не бяхме на фона на пандемия, би ми било забавно. В момента НЕ Е. Никак.

# 3 411
  • Мнения: 4 479
И аз не му се радвам, но имаме това, което имаме.

Надявам се, това което познаващите  го казват за него, че е решителен да бъде използвано по най-добрия начин.
Страх ме е от егото му и от това, че могат всичко да окажат от неопитност.

# 3 412
  • Мнения: 19 056
"Ако Слави Трифонов предложи кабинет, ние може да го подкрепим", съобщи лидерката на БСП Корнелия Нинова пред БНТ.
 "БСП претърпя тежка загуба, но е сила, без която не може. Ние сме определяща сила. Може да се съберем по политики", каза още Нинова.

„Коалиция с ГЕРБ е 150% невъзможна. 4 години не спират опитите за коалиция БСП-ГЕРБ. Това няма да стане“, заяви тя.

Champagne Notes Saxophone

# 3 413
  • София
  • Мнения: 30 218
Четох някъде из новинарските сайтове, че ДПС+ИТН+ДБ+ИСМВ=122 глава и готвят за премиер Мая Манолова. С уговорката, че не следя редовно темата и новините. Може и да е обсъждано.

# 3 414
  • Мнения: 18 899
Анатема Simple Smile

# 3 415
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Нинова също щяла да подкрепи евентуален кабинет на Слави.
Много ще се зарадвам Славчо да ги навре в кучи г**. В момента всеки търси спасение и се надяват да не им разследват глупостите които сътвориха. Но дали Слави ще го направи, не съм сигурен.
Smiley На мен ми е много интересно, дали борисов тиквата ще избяга и ще се покрие някъде извън България. Защото знае, че го чакат поредица от наказателни производства, когато падне от власт. Ще има ревизия на цялото му управление.



"Борисов си отива. Повече той няма да е премиер. Повече герп няма да са управляваща партия.
Хора отдъхнете си. Борисов и неговата клика си отиват."

# 3 416
  • Мнения: 48 100
Мая Манолова е също много енергична, бях я харесала за кмет и омбудсман, но за премиер...не мисля, че е добър вариант за държавата. В който и да е момент. Еле сега.

# 3 417
  • София
  • Мнения: 30 218
Колкото имаше ревизия на Иван Костов, на Виденов и редица други герои. Нали после и тези ще паднат от власт и ще трябва следващите от солидарност да не ги закачат? Не се заблуждавайте, че наистина се мразят. Както се мразят, така негласно и се подкрепят.

# 3 418
  • Мнения: 18 899
Предлагам на Мая да разровим и по-назад за куфарчетата с парите отпреди години, като ще има ревизия Simple Smile

# 3 419
  • Мнения: X
Четох някъде из новинарските сайтове, че ДПС+ИТН+ДБ+ИСМВ=122 глава и готвят за премиер Мая Манолова. С уговорката, че не следя редовно темата и новините. Може и да е обсъждано.
Това би било по-голям цирк и от самия Славчо за премиер.

Общи условия

Активация на акаунт