Харесва ли ви името Айя?

  • 10 510
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 592
Твърдо не ми харесва. Звучи несериозно. Име без смисъл и без имен ден въобще няма шанс да ми влезе в ушите. Как ще и викате на галено? Как ще и обясните, че приятелите и имат по 2 лични празника - рожден ден и имен ден, а тя ще е ощетена?
Но детето е ваше и вие решавате как да я кръстите.
Същото мисля и аз

# 76
  • Мнения: 2 956
Много ми харесва. Вариантът Ая според ме е по-чист. Вкусове всякакви. Наистина е важно името да се харесва, но още по-важно е ти да го харесваш и да внушиш на дъщеря си, че носи хубаво име.

 Peace

# 77
  • Мнения: 1 029
Интересно звучи, но аз лично едва ли бих си кръстила детето така. Предпочитам по-традичионните български имена.

# 78
  • Мнения: 6 461
Не ми харесва. Първо ,защото не можеш да го изговориш Й не се чува , и второ ,защото ми звучи все едно ,че е пропусната букава (Аля, Аня)  Thinking
Но решението за името си е само ваше.

# 79
  • Мнения: 48 056
не
но пък дъщеря ми се казва Любов,много хора реагират странно,важното е да не ти пука,но мисли и как ще се чувства детето ти с това име като порасне,как все ще трябва да обясняваш как се пише,как ще е на галено,ще има ли имен ден,и изобщо помисли как ще се чувства в живота с това име...аз кръстих щерката така малко спонтанно,и въпреки че не съжалявам,ми е писнало да обяснявам на съвсем непознати хора защо е кръстана така...важното е че на нас ни харесва и че тя си харесва името,така че ако сте си решили така-ок,имаш още време да го обмислиш Peace

# 80
  • Мнения: 942
не
но пък дъщеря ми се казва Любов,много хора реагират странно,важното е да не ти пука,но мисли и как ще се чувства детето ти с това име като порасне,как все ще трябва да обясняваш как се пише,как ще е на галено,ще има ли имен ден,и изобщо помисли как ще се чувства в живота с това име...аз кръстих щерката така малко спонтанно,и въпреки че не съжалявам,ми е писнало да обяснявам на съвсем непознати хора защо е кръстана така...важното е че на нас ни харесва и че тя си харесва името,така че ако сте си решили така-ок,имаш още време да го обмислиш Peace
Peace и на мен лично не ми харесва,но  ако си го решила едвали някой ще те разубеди

# 81
  • Мнения: 7 002
На мен също много ми харесва и то точно заради разказа...Още от малка си го бях заплюла, но на мъжа ми моите идеи за имена му се виждат екстравагантни Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 1 546
Не... прекалено странно ми идва... Confused

# 83
  • Мнения: 5 103
Харесва ми.

# 84
  • Мнения: 198
А защо не -  Аглая  и на галено Ая. Любими са ми за момента и двете Peace

# 85
  • Мнения: 1 986
 Не,не ми харесва Confused

# 86
  • Мнения: 216
На мен ми харесва,но най-важно е на теб да ти харесва! smile3503

# 87
  • Мнения: 7 474
Алайя по -добре ми звучи  Thinking

# 88
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алайя по -добре ми звучи  Thinking
Лео, това пък откъде го измисли newsm78...с това "...лая" отзад... hahaha

# 89
  • Мнения: 7 474
Алайя по -добре ми звучи  Thinking
Лео, това пък откъде го измисли newsm78...с това "...лая" отзад... hahaha

От тук  Laughing

Алайя / Aaliyah.
(Съединени Американски Щати)
Стилове: Поп 
Актуалната ритъм енд блус певица Aaliyah става звезда на 15-годишна възраст, когато издава дебютния си албум Age Ain't Nothing But a Number, от който "изкарва" два хита, които влизат направо в топ 10 на американските класации, а албумът й става мултиплатинен. Тогава тя провокира публиката и със слуха за сватба с нейния продуцент - известния R. Kelly.
След като се разделя с Kelly тя издава втория си албум през 1996 г., в който пее вече съвременен hip-hop. .


Общи условия

Активация на акаунт