Какво направих днес за себе си? - 11

  • 50 104
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 033
Чудни са кактусчетата. И аз вчера си купих цветя, днес ще ги насадя на село. И поръчката от Озон ми пристигна със 7 книжки. Simple Smile
А пък днес след боядисване то на яйцата и козунакоправенето дойдох при мама, натъпках се като прасе и сега съм се опънала на люлката под цъфналата ябълка и слушам жуженето на пчелите:

Последна редакция: сб, 01 май 2021, 14:20 от Дидка-бандитка

# 166
  • Мнения: 7 263
Обикалях цял ден из София. Времето великолепно, всичко отворено, пълно с хора. Толкова ми стана мило. Толкова много ми липсваше всичко това последните много месеци.

# 167
  • Мнения: 24 332
Прочетох прекрасна книга!

# 168
  • Мнения: 2 325
Първи купон на двора за тази година. Времето разкошно, навсякъде зелено и барбекюто пуши. Отпразнувахме рожденият ден на тийна с най- близките и обичани хора.
Събрах овации с тортата която спретнах Grinning

# 169
  • Мнения: 5 262
и аз разходка. и видях и научих много интересни нови неща Yum

# 170
  • Мнения: 14 629
Ваксинирах се с първа доза.Разходих се,набрах си люляк.Разкошен цвят само не знам как се казва.Нито е лилаво,нито розово,нито бордо.Ухае прекрасно.

# 171
  • Мнения: 2 325
Добро утро!
 Христос воскресе!
Живи и здрави!

От два часа пия дъъъълго кафе на двора. Времето е топло и слънчево, голям кеф!

# 172
  • Мнения: 5 262
Simple Smile Весел празник и от мен. Тукашния Великден мина и нямах останала боя за нашия . Затова пробвах с естествени оцветители. Т.е. люспи от червен лук и ми станаха страхотни яйцата. Т.е. аз много си ги харесвам . Предните бяха по-шарени, но тези са много хубави.
И аз пия кафе, но не съм навън. Много е хладно още.

# 173
# 174
  • Мнения: 28 474
Свалих още едно кило, остават още три...! Flushed

# 175
  • Мнения: 24 332
Купих си дънки и сандали.

# 176
  • Мнения: 3 640
Фризьор, а след това разходка и кафе с ММ. 💛

# 177
  • Мнения: 1 387
Екскурзия до Бургас със семейството и приятели!

# 178
  • Мнения: 4 405
Първият външен басейн Heart Eyes
(да се разбира и лек тен и още по-леко зачервяване)

# 179
  • Мнения: 1 201
Карах около 30 км колело. Сега съм си сложила маска на косата и ще чета книжка. Heart

Общи условия

Активация на акаунт