Магазини Pepco 5

  • 60 806
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
В някой Пепко Пловдив виждали ли сте от миналогидишните бански с лимони? Срещам само едни сини и змийските.

# 511
  • Мнения: 3 942
Може ли да се връща горнище на бански? Предполагам, че не, но все пак да питам. Надеждата умира последна.

# 512
  • София
  • Мнения: 2 626
Не. Бански и бельо не дават да се връщат. Всеки път ме питат сигурна ли съм в размера по този повод. Важи и за дестки бански.

# 513
  • Мнения: 54 413
Нали има пробни, защо не мерите?

# 514
  • Мнения: 8 939
Бански върнах онзи ден, искат да е с етикета и с хигиенна лепенка.  Беше 158-164 , момичешки,  от две части. Нямаше проблем с връщането, питах още като го купувах.

# 515
  • Мнения: 3 942
Благодаря. Ще питам следващия път дали мога да го върна. За сутиени и бельо са ми казвали, че не може, но за банския нищо не ми споменаха. Не пробвах, защото бях с количката с детето и няма никакъв шанс да се съберем в пробната, предвид и каква лудница беше.

# 516
  • София
  • Мнения: 2 626
Бански върнах онзи ден, искат да е с етикета и с хигиенна лепенка.  Беше 158-164 , момичешки,  от две части. Нямаше проблем с връщането, питах още като го купувах.
Интересно! Явно сте случили на служител.

# 517
  • Варна
  • Мнения: 599
Бански могат да се връщат. От сайта им, артикули, които подлежат на връщане и замяна:

Бельо за жени и момичета:
Пижами: комплекти и горнища/долнища, които се продават отделно,
Нощници,
Халати,
Долни фланелки,
Горнища на бельо за момичета,
Бански, от една част и бикини,
Бодита за жени и бебета,
Гети, клинове,
Къси чорапи, чорапи до коляното, памучни цвички ,
Дебели и тънки чорапогащници,
Комплект от три чифта бикини за момичета,
Карнавални тоалети за момичета

# 518
  • Мнения: 8 939
Бански върнах онзи ден, искат да е с етикета и с хигиенна лепенка.  Беше 158-164 , момичешки,  от две части. Нямаше проблем с връщането, питах още като го купувах.
Интересно! Явно сте случили на служител.
Купих го р Ринг мол и питах изрично служителката мога ли да го върна, увери ме че мога. Върнах го пак там, но при друг служител, без никакъв проблем.

# 519
  • София
  • Мнения: 2 626
Това е супер. Значи аз не съм случила на служител:)

# 520
  • Мнения: 15 356
Вчера видях на Пийк гуменките,много добре изглеждат и с мека подметка.В Гранд мол беше супер заредено,прословутия рак за баня взех и една книжка пак за баня.
И да ви кажа,бях взела балон единица за РД на детето и представете си отварям го и само клечка вътре.Аз естествено го орворих като почнахме да украсяваме на деня ,на 300 км от Пепко и след един месец.Майната му на 1.5 ама тъпо ми стана,тъй че ако купува някой да си отваря очите и пакета,защото беше запечатан ,а вътре само тръбичка и хартиена обложка.

# 521
  • Мнения: 6 921
Последно купих на малката два чифта къси гащи 86р-р едните й идват големи ще видя с коланчето може да ги стегна бежави са
И на мен две тениски този път пробвах,попринцип нося м.,м ми стана но ми беше описано към корема,имам малко корем от раждането а и за вкъщи основно ще ги ползвам,взех л не е кой знае колко по-голяма .🙂

# 522
  • Мнения: 1 322
Вчера взех много хубави къси гащи от тънко трико за сина, той е на 4. Едните са 122 електриково зелено, другите 116 сиви и са напълно еднакви като ги наложа . И тениски по 4 и 5 лв в много свежи цветове.

# 523
  • Мнения: 5 832
Видях една рокля, явно от предишна брошура, но имаше само два броя в големи размери. После я търсих в още два магазина, но там пък въобще я нямаше. Става дума за дълга до земята рокля в зелено, бяло и още някакви цветове, сякаш на листа. Стоеше при сутиените в магазина, в който я видях. Някой сеща ли се за роклята и виждал ли я е някъде в малък размер?

# 524
  • Мнения: 15 356
Днес едно кошче за боклук си взех,много сладурско,къси гащи за мъжът ми за 6 лв ,за вкъщи и из двора са супер.И излизам от Пепко и влизам в ДМ и мойто дете изпусна нещо,като поглеждам ю ес би си лепнала нашта докато съм плащала.Умрях от срам,че аз трябва да гледам къде пипа,а не да блея гаргите.До сега не е взимала нищо,но ще ми е за урок,върнах се ,извиних се на хората и заминах.

Общи условия

Активация на акаунт