Магазини Pepco 5

  • 60 773
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 239
Знаете ли някъде в София да има спални комплекти за спалня?
Много ми хареса един десен, но в Овча купел имаше само за единично легло.

# 526
  • София
  • Мнения: 3 150
Има ли момчешки ризи в Пепко? Размер 122 ме интересува.
Синът ми има една много сполучлива оттам, но скоро не съм ходила.

# 527
  • Мнения: 15 356
Калинче,такава ли рокля търсиш?

# 528
  • Мнения: 5 832
Калинче,такава ли рокля търсиш?

Не, не е тази. Мисля, че е с паднало рамо, отпред има платка и се закопчава отзад на врата. В тревисто зелени тропически листа, или клони. Няколко цвята имаше по нея. Не я намирам дори в старите брошури и нищо чудно да е от миналата година.

# 529
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Ходих да погледна и да снимам за щерката белите бански. Но не взех на своя глава, че не бях сигурна кой размер ще й стане.
На Приморски във Варна винаги навалици около 13ч, явно всеки си прекарва там обедната почивка Joy


Има и шарени бански. И цели черни от миналата година, все така намалени на 7.99 лв.

# 530
  • Мнения: 3 938
Да кажа, че няма проблем с връщането на бански. Приеха го без проблем и си взех един номер по-голям от чернобелия. Харесва ми как стои.

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Киса, а дали има от миналогодишните с лимони? Издирвам ги из цял Пловдив и няма...пращам пари предварително за размер М.

# 532
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Киса, а дали има от миналогодишните с лимони? Издирвам ги из цял Пловдив и няма...пращам пари предварително за размер М.
Не обърнах внимание.

# 533
  • Мнения: 109
Здравейте, да попитам от бебешката козметика в Пепко има ли някой, който да е взимал и доволни ли сте? Днес накупих душ гел, лосион за тяло и крем за подсичане, че бяха намалени, а и скоро ще раждам живот и здраве и исках да си имам някаква козметика и така и така бях там. Уж пише био ала бала, ама все пак и някакво мнение ще ми е от полза. Отделно касиерката ми начукала някои неща по 2 пъти, а аз докато взимам нещата пак си смятам горе долу колко ще ми излезе, и като ми каза сметката колко е се шокирах, още излязох от магазина гледам едни сандали за баткото 2 пъти ги маркирала, върнах се - върна ми парите. После като се прибрах гледам и едно бебешко шише 2 пъти ми маркирала.... Вариант няма как да докажа, че е така, дори и да пазя касовата бележка, предполагам? От супер много време пазарувам там и за пръв път ми се случва такова чудо.

# 534
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
Има нова брошура, ама няма нищо интересно като цяло. Някои от нещата ги е имало и преди.
https://www.facebook.com/279484422736286/posts/760598304624893/

# 535
  • Мнения: 746
Тази брошура е само за съответния магазин.

# 536
  • Мнения: 15 356
На 16ти ще има нова брошура.

# 537
  • София
  • Мнения: 2 239
Самоцитирам се, тъй като никой не ми отговори на въпроса. Ще съм благодарна, ако някой има яснота, да ми каже дали да търся двоен спален комплект или да се насоча към друга верига магазини.

Знаете ли някъде в София да има спални комплекти за спалня?
Много ми хареса един десен, но в Овча купел имаше само за единично легло.

# 538
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
При нас досега не съм виждала за спалня да има.

# 539
  • Мнения: 39 238
Днес видях, че има детски джапанки. Дали се хлъзгат на мокър под?

Общи условия

Активация на акаунт