🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 5 /06.04. - 20.04.2021/

  • 26 851
  • 942
  •   1
Отговори
# 90
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
За Великден пропускаха. Но имам някакъв смътен спомен, че веднъж само на един Великден имаше предаване. Може и да бъркам.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 068
Да, на Великден пропускат, но като че ли не всеки път...

# 92
  • Мнения: 444
3-ти май тази година е неработен ден. В такива дни програмите на националните телевизии се водят празнични, така че вероятно тогава няма да има предаване. След това и 24 май е в понеделник. Затова е възможно да откарат до първата седмица на юни.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
А може и финалът да е на 24 май.

# 94
  • Мнения: 1 476
Като гледам тази седмица на кой какво се "падна", смятам че Фики ще спечели - физически ще има прилика, с пеенето ще се справи, сценичното поведениe на Тина Търнър е специфично и познато на всички, така че ще си вземе точките и бутилката Simple Smile Милица ще се справи, но Витас не е популярен при нас и няма шанс. Поли също вокално няма да е затруднена, но там няма според мен много актьорска игра... Рафи ще е перфектен - стискам му палци и се надявам да не се окажа права за Фики Simple Smile

# 95
  • Мнения: 10 159
Иска ми се да е първи Рафи (не поради фенски пристрастия, а оценявам това, което прави във формата- и имитации, и пеене на много добро ниво), но реалността вероятно ще е друга. Поне тук в анкетата гласувах за него, ако журЕто не е адекватно оценяващо спрямо показаното, а и спрямо зрителските предпочитания (доколкото гледам и тук резултата като извадка).

# 96
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Сбъркали са името на Витас.


Вчера в "България търси талант" се появи едно недоразумение. Ама като го видях, си викам: "Я, Фънки!".







Да ѝ е живо и здраво детенцето! А тя от лигавщина е написала нова дума "Рара" /чети с българско "р"/. Нали постът е на български!

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 16:44 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 97
  • София
  • Мнения: 22 945
Ти пък, как ще сравняваш българския Сегал с Фънки. 🤣
Така ми писна от Едит Пиаф всяка година, то не че е само тя де. 🙄 Искам повече тематични вечери като миналия понеделник.

# 98
  • Мнения: 16 871
Хайде да видим тази вечер какво са ни подготвили. 
Дано се събуди журЕто и да оцени подобаващо.

# 99
  • Мнения: 3 058
Дано Милица направи супер имитация, за да може да си запази шансовете за топ 4. Не искам Поли да е там, просто се вижда че я подпират за всяко нейно изпълнение, но си личи че просто фалшиво пее. Не съм видяла една имитация да я направи както трябва. Но като гледам ще я бутат до края.

# 100
  • Мнения: 880
Като Камелия беше добре.

# 101
  • Мнения: 22 867
Поли не знам, не съм и фенка. Милица, харесвам я, но като че ли тоя път не се изяви в цялата си прелест, а може много. не знам, аз ли така я гледах, тя ли нещо не направи както може....но в никакъв случай Поли преди нея, дори и сега. Simple Smile
Рафи е пренебрегнат най-много, той е за първото място, Михаелка, ок, пее, ама не е по-добра от него. И Фики искам да е по-напред, абе, много искам! Joy

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Фики нямаше ли имитация на Тина Търнър през миналия сезон? Някак си много ми се връзва с този образ...
Милица си я спомням - беше велико!

# 103
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Така ми писна от Едит Пиаф всяка година
Понеже вече на второ подобно мнение попадам, пък нямам спомен чак толкова често да сме гледали нейни имитации, разгледах и потърсих. Оказва се, че паметта не ме лъже чак толкова. Едит Пиаф е имитирана един път от участник - във втори сезон от Мая Бежанска. В шести сезон я е имитирала Мадлен Алгафари, но като гост.
Затова ми е много странно като се пишат ей такива неща.
Ами за Тина какво да се каже? В първи сезон цели ТРИ пъти е била на бутона. И май няма сезон без нея. В миналия на Маги Джанаварова се е паднала, не на Фики.

# 104
  • Мнения: 16 871
Тина Търнър е всеки сезон, без пропуск.
Супер певец е, обаче да разнообразят малко. А те купили права за 20 песни и ги въртят до изтъркване. Също като М. Джаксън и без него не може.

Общи условия

Активация на акаунт