🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 5 /06.04. - 20.04.2021/

  • 26 823
  • 942
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 436
Фики ми прави впечатление на много възпитано момче.

# 556
  • Мнения: 1 802
Не във връзка с горния пост, но някой беше писал в понеделник за Тина Търнър, че Фики бил като избягала горила - от тогава се хиля с глас всеки път като се сетя за това.Joy Joy Благодаря ( птица с пружина май го беше писала?)

# 557
  • Мнения: 8 189
Да аз бях, но наистина приличаше на такава. Иначе много добре изимитира Тина, ама да не беше толкова огромен Simple Smile

# 558
  • Мнения: 16 871
Нарочно го правят имам чувството.
Изтърка се вече. Колко пъте ще имитира жени с къси поли?!

# 559
  • София
  • Мнения: 8 932
Е, то и на Азис все жени му се падат да имитира.
Аз Фики го намирам за прекалено скучен. Не знам дали е добре възпитан или добре се преструва (защото чета и тук и на други места и за друго негово лице), но ми е прекалено сух. И какво е това обръщение на фамилии към всички. Нали е в забавен формат, а не в конкурс тип Златния Орфей. А за това може или не Софка да пее - на последната имитация, като изключим "перфектния английски" нямаше нито един фалшив тон, или ако е имало, не съм го чула.

# 560
  • Мнения: 3 622
Че пее, пее Софи, но прекалява с преиграването си на недодялана ромка! Пусто чудо, от 30 години ходи по участия, даже и в чужбина, не мисля, че тази и роля вече и отива! Малко от малко трябва да е по - циЛивизацион, инак за нея не говори хич добре!

# 561
  • Мнения: 10 087
И “Издислав” беше съвсем случайно, сигурно 😉😁. (Извинете, ако е коментирано, нямах възможност да се върна назад да изчета всичко)

# 562
  • Мнения: X
И “Издислав” беше съвсем случайно, сигурно 😉😁. (Извинете, ако е коментирано, нямах възможност да се върна назад да изчета всичко)
..Хващам'' Ви коментара, защото сега се включвам в темата и мисля точно същото. За мен това е подигравка с Фики, който очевидно влага старание и емоция в участието си. И му се получава. Да нахендриш човек с нещо, което като израз му е носело редица подигравки , за да става шоуто... ми... не, не е ок.

# 563
  • Мнения: 10 087
Ааа, не. Друга е идеята, предполагам. Да му се изчисти имиджа сега с перфектен или най-малкото подобрен значително английски, който евентуално ще покаже.
Да допълня- мисля, че заслужава да му се даде шанса да престане да бъде свързван с това, показва в шоуто, че полага старание и за мен като човек, който е твърде далеч от неговия жанр, за да следи какво се случва там, ми направи като цяло добро впечатление с представянето си.

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 15:25 от fenyx

# 564
  • Испания
  • Мнения: 37 503

# 565
  • Мнения: 3 956
Е, то и на Азис все жени му се падат да имитира.
Аз Фики го намирам за прекалено скучен. Не знам дали е добре възпитан или добре се преструва (защото чета и тук и на други места и за друго негово лице), но ми е прекалено сух. И какво е това обръщение на фамилии към всички. Нали е в забавен формат, а не в конкурс тип Златния Орфей.

Не знам какво е това друго лице. Фики като човек го "познавам" от Капките - там виждам един много добре възпитан млад мъж. Когато изпитваш уважение, говориш на Вие, няма значение дали си на улицата, или в забавно шоу.

# 566
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Фики като Хилда

Скрит текст:

Миро като Фики, пеещ  Издислав

Скрит текст:

# 567
  • Мнения: 31 565
Изгледах.
Азис въобще не ми хареса. Нищо общо с образа, нито с пеенето. Фънки нещо се мазни като му каза, че уж му бил най-добрия образ.
Поли се справи добре наистина.
Милица си беше уникат както винаги.
Михаела що годе.
Рафи много добре, нищо че беше някаква тъпа песен.
Къци не много добре.
Фики беше страхотен. На глас го докара и на поведение. И това при положение, че е такъв голям мъж. Абе на моменти ме напираше смеха, но пак много добре.

# 568
  • София
  • Мнения: 11 537
За мен Фънки не му се мазнеше, а го обиди. Да каже на участник, че това му е най-добрият образ и му дава 5 точки или колкото му даде, си е подигравка. Мазнене щеше да е, ако му беше дал 9-10 точки,но така му каза, че и най-добрият му образ е средна работа.

# 569
  • Мнения: 36
За мен Азис и Софи са много добри певци, но предимно в своя си стил музика. На английски не смятам, че могат да пеят добре. Просто гласовете им не са създадени за поп, R&B, джаз парчета, а и не е задължително. Често на Азис му се падат високи  песни, които добре се нагаждат спрямо гласа му и са на български - Ахат, Фактор, Георги Христов, Георги Станчев, Импулс... (някои са от участието му в предаването от преди). Понякога вкарва прекалено много от характерната за него орнаментика, като при изпълнението си с Алекс и Влади.
Софи.. да,  има 5 октави.Но това не я прави автоматично много добра изпълнителка. Да, има голям, силен и красив глас и тя го използва прекрасно, когато пее песните, които са й в кръвта. Като пее на английски не звучи добре и според мен не е заради езика, а просто гласът й не е подходящ за такава музика. Тя не чувства тази музика своя и си личи с всеки един тон.
 Та.. искам да кажа, че са добри певци, но нямат гъвкави гласови, които да им позволяват с лекова да вляазат в различните стилове музика. Според мен Фики (от поп фолк изпълнителите) най-добре играе с гласа си.
А лично аз за слушане предипочитам Милица, Михаела и Рафи. Пеят много и различни стилове музика.

Общи условия

Активация на акаунт