STAR WARS Universe: A Long Time Ago in a Galaxy Far, Far Away

  • 27 879
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 27 181
Нала Се нали каза, че не могат да разчитат вече на ДНК-то на Джанго Фет.
И търсят някого, близък до него... Думите и бяха такива. Естествено ние си мислим за Лошата партида, но аз пак ще се повторя, имат на разположение Кросхеър, така че не им трябват. А Омега са я имали през цялото време, в смисъл, ше олекнат ако се окаже, че нямат неин материал в лабораторията. Не върви някак си... Та Омега цял живот е бил там все до Нала Се и сега изведнъж да я търсят за кръв?
Мисля си, защо пък човека, който да търсят и да им трябва за новия проект за свръх клонинг да е Боба Фет? Simple Smile
Първо, много популярен герой
Второ, знаем от трейлърите, че Фенек Шанд ще участва в анимацията, а години по-късно тя ще стане неговата дясна ръка, както много добре знаем.
Трето, декември месец предстои ''Книгата на Боба Фет'' и всяко споменаване или участие на Боба, дори и да е кратко ще е билдване за героя му и за шоуто.
Четвърто, има резон. Боба е наследник на Джанго, легендарен ловец на глави.

Просто не ми излиза от главата, кого ще търсят и защо.
Написах вече защо отхвърлям главните персонажи, които разбира се най-заподозрените и особено Омега, но ако се окаже така и не дадат наистина убедително и смислено обяснение ще ми олекнат някак си. Но Филони не оставя такива плот дупки, така че съм спокоен.


любопитно инфо за 'Партидата' Simple Smile
The history of The Bad Batch may be longer than you think

# 181
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Сега въпроса е дали Омега ще се появи в Мандалореца сезон 3 ?

# 182
  • Мнения: 36 492
 Мандалорецът е след падането на Империята, значи на колко трябва да е Омега? Май доста възрастна... Не се справям с тези изчисления...

# 183
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Забавна теория само- иначе да, ако следваме хронологично нещата си е почти невъзможно.

# 184
  • София
  • Мнения: 27 181
Е, защо, в смисъл, няма да е чак толкова възрастна. Simple Smile Тя в момента е да кажем на 10 г. не съм търсил за инфо, в сериала не казват, но така като я гледам е горе-долу на толкова. В момента сме 19 г. преди битката за Явин. ''Мандалорецът'' е 10 г. след това, значи би трябвало да е на 39 г. ако не греша в алгебрата. Перфектно ще е, а и не вярвам да я убият така или иначе...
Въпросът е ако я гласят за сезон 3 на Мандо, то има два варианта за мен:
1) Мандо случайно я открива на някоя планета, докато скитосва или тя него по същото направление. Може да има някакви мисии, може да е била сред Бунтовницте, а после да я направят Рейнджър на Галактиката.
2) Както Петя писа да е троянски кон, както писах вече, да е дело на Палпатин и да ги убие/предаде и след това в сезон 3 на Мандо да стане заплаха за Грогу.
Не ми харесва втория вариант, но хич не е невъзможен, напротив. Въпросът е ще има ли топки за нещо толкова мрачно, Филони? Не съм сигурен, че ще се приеме много добре от масата фенове, но ако е добре написано, защо не. А и ще е нещо масово неочаквано така да го кажем.
Знаем, че гласят Грогу за следващото велико нещо, да бъде следващия голям герой. Грогу е масов любимец и друга съдба не го чака, но за Омега още не е така. Но не знам, на мен само за три епизода ми хареса много и в един момент може да стане доста харесвана и обичана и ако я превърнат в злодей може и да е нож с две остриета и да не искат да рискуват. Не знам, не се наемам с прогнози тук. Simple Smile



Любопитки относно моята любимка от книгите на Тимъти Зан, Мара Джейд Simple Smile
10 Things You Don't Know About Mara Jade


Джъстин Тимбърлейк на разходка в ''Galaxy’s Edge''
Justin Timberlake, Simu Liu take trips to Star Wars: Galaxy’s Edge



Simple Smile







Последна редакция: вт, 18 май 2021, 23:18 от Diavolo

# 185
  • София
  • Мнения: 3 778
Четох разни разсъждения в една статия, че имало възможност да бутнат Рей при Мандо, за да я харесат повече феновете. Не знам дали биха си вкарали такъв автогол. Рей вярно е години след Мандо, но ако има времеви скок е много възможно

# 186
  • София
  • Мнения: 27 181
Не, става въпрос за малката Рей. Да я видим като детенце. За това ставаше въпрос като хипотеза. Simple Smile

# 187
  • Мнения: 36 492
Аз преди четох, че Дейзи е силно разочарована от участието си във франчайза. Не вярвам да приеме. Освен ако е свършила парите.

# 188
  • София
  • Мнения: 27 181
Да, ама преди. И то най-вече от нападките по неин адрес.
Съвсем наскоро обаче заяви, че би се завърнала с удоволствие, или нещо подобно беше. Според мен ако изобщо видим нещо с Рей ще е като малко детенце. Или Дейзи да се снима в някой от новите филми, които ще излязат, като първия по график е 2023 г.

# 189
  • Мнения: 36 492
Ех, явно няма да пусне лесно кокала...

# 190
  • София
  • Мнения: 3 778
Не искам ни малката Рей, ни голямата. Остави ми много гадно чувство като я гледах. Накрая ще излезе, че Мандо и Бо Катан са й родители и ще ходи да се бие за трона на Мандалор

Не знам това дали го пускахме

https://www.youtube.com/watch?v=wXPEKJoAf90 Andor - Official First Look Trailer (2022) Diego Luna

Последна редакция: ср, 19 май 2021, 07:06 от Yellow_girl

# 191
  • София
  • Мнения: 27 181
Хмм, май нямам спомен да е пускано, аз поне не съм. Браво, супер е. Simple Smile



Дисни са в напреднали преговори със Себастиан Стан, за това да играе Люк Скайуокър.
Все повече се говори за негово спин оф шоу или ако не се стигне до там, то да се появява навсякъде във всички предстоящи сериали. Според мен обаче ако подпишат договор, би трябвало да направят сериал, защото има огромен материал който да се експлоатира. А така ако Люк се появява само за по епизод/два хем някак си ще стои малко като антиклаймакс, хем до голяма степен ще засенчва главните герои, което също не е много желателно по принцип. Но ако се обяви негово предстоящо шоу, то тези негови появявания ще се разглеждат чисто психологически на съвсем друго ниво.



Уфф :о
First Look at Hallway Leading to Guest Rooms Aboard the Star Wars: Galactic Starcruiser Hotel

Леле, ужас, само не и капитан Марвъл!
Is Brie Larson going to be in Star Wars?



красота! Simple Smile




Simple Smile




балони разни




Grinning
Лея кърти просто...

# 192
  • Мнения: 36 492
Според мен не е правилно да се прави сериал за Люк - или ще го о..рат и ще доунищожат образа (за да се стигне до сърдитото старче от новата трилогия), или ще се влезе в конфликт с канона.
По-добре да се появява за 2-3 епизода в другите сериали, но не с централна роля.

# 193
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Себастиан няма вече накъде да бяга, ако наистина го кастнат голяма тежест ще му е. Добър е , дано се справи, но след Бъки - ролята на Люк ще е доста по-различна и ще има огромни очаквания. Не че не е играл и друго роли, но тази му роля на Бъки е най-дългата и е най-широко известен с нея.

# 194
  • София
  • Мнения: 27 181
Хмм, Пете, не мисля така. В смисъл има много неща които мгат да се канонизират от легендите или просто да си измислят нова оригинална история, която да се канонизира.
А и ако има такова шоу, то според мен ще се фокусира точно в периода между Епизод 6 и Епизод 7, а това си е сериозен времеви поток. Може би с флашбеци ще дадат нещо от миналото му, като бебе/дете ама се съмнявам, а и не е толкова важно в случая, защото ще го видим сега в Оби-Уан, а си имаме и оригиналната трилогия.

Големия въпрос за мен е какво правим с любимия ми, неканонизиран герой, Мара Джейд (ако все още има хора, които не знаят, това е жената на Люк от романите на Тимъти Зан)? От ЛукасФилм последно казаха, че няма да я канонизрат, ама напоследък има доста слухове за обратното. Феновете си я искат.
Но според мен едва ли ще се стигне до там, защото тя изобщо не се споменава в епизоди 7, 8 и 9, все едно никога не е съществувала. Някак си ще олекнат. А и изобщо никога не е споменавана в канон филм или сериал (дори и в анимациите). И ей така от нищото да я пльоснат, мхм?! Може разбира се да измислят, че причината Люк да изглежда толкова отчаян и грохнал старчок и отшелник да е трагичната смърт на жена му. Само дето, те вече бяха обяснили, че е заради унищоженият му храм и убийството на учениците му от племенника му. Освен ако и Мара не е умряла тогава. Абеееее сложно е. И за съжаление, не вярвам да рискуват.
Това трябваше да се направи много, много отдавна. Жалко, че Филони не отговаряше за всичко в Дисни по направлението за Стар Уорс и да има пълния контрол върху сикуъл трилогията. Тази сикуъл трилогия освен че бе сама за себе си разочароваща, то така бе направена, че спъва много други проекти, които трябва да се напасват спрямо нея и така губят от своя чар и сила.

Хах, по темата, съвсем прясно видео.
Бри Ларсън искала 20 млн. за да играе Мара Джейд?
Таз много нагла ей! Grinning
Скрит текст:




трите главни дами




Simple Smile



Общи условия

Активация на акаунт