Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
На 14-ти е добре.

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз на 14-ти не мога...

# 17
  • Мнения: 2 716
Гласувах за ноември  Sad  Защото сега няма да мога и ще ме е яд, че пропускам. Не стига това, ами имам ангажимент към Julka да я довлека. Може ли някой да я дотътри вместо мен? Но през ноември съм на линия.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Нека си остане за 21-ви... че вероятно ще сме в София на този ден с още някои съфорумки Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 861
do sega ne sam idvala na takiva sreshti. Triabva li da se poznavame ili moga da doida  da se zapoznaia s vas na miasto? Az sam v 7-mi mesec, obicham da pia bira, taka che koiato data da slojite shte se postaraia da doida. Samo molia kajete kade i v kolko se sabirate obiknoveno, zashtoto kakto razbirate ne sam idvala do sega?
Pozdravi i nadiavam se do skoro: Mira Rolling Eyes


Mira, welcome

Ами следи темата, за да разбереш датата, а мястото е както обикновено ресторант-пицария "Славяни", а след това на караоке в "Библиотеката" . Пеенето и пиенето са задължителни Mr. Green. То ще има и тема по случая, Синеочке  Hug

Така като гледам обаче май този месец няма да се срещаме, натам са тръгнали нещата май, като гледам резултатите Rolling Eyes

Хайде хора гласувайте  newsm80 newsm80 newsm80

# 20
  • Мнения: 3 861
Гласувах за ноември  Sad  Защото сега няма да мога и ще ме е яд, че пропускам. Не стига това, ами имам ангажимент към Julka да я довлека. Може ли някой да я дотътри вместо мен? Но през ноември съм на линия.
а, ти кво, не даваш да се срещаме без теб а Mr. Green?

# 21
  • Мнения: 2 716
Не мога да ви спра  #Cussing out Иначе отдавна да съм издала заповед.  Но теб точно знам къде да те напипам  Hug
Весело изкарване! .....без мен  Cry

# 22
  • Мнения: 3 861
Момичета, така като гледам желаещите да се виждаме този месец са повече от нежелаещите като цяло. Само дето за датата май не можем да се разберем newsm78

Анкетата ще е активна до сряда включително за да може ако все пак се решим за събота 14.10 да имаме време да се организираме, че ако сте толкова активни в преброяването, колкото в гласуването в анкетата  ooooh!  мъъъка, никакъв го няма купонджийският ви дух

# 23
  • Мнения: 3 861
Тъпо и упорито...ПОБУТ  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 4 473
Според мен няма да е зле да останат две дати/опции за гласуване, като се спомене и в заглавието на темата, че има промяна.

Всъщност, ако е тази седмица аз най-вероятно ще пропусна, но за всички останали ще е добре да знаят със сигурност възможно по-рано коя е датата, а до събота има 5 дни само.

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 15:14 от strelche®

# 25
  • Мнения: 809
Не стига това, ами имам ангажимент към Julka да я довлека. Може ли някой да я дотътри вместо мен? Но през ноември съм на линия.
мама_знае, не мой тъй! Аз к'во ли не струвах да стигна 200 постинга, а ти...
Да видими сега дали ще може някой да ме дотътри, теб като те няма, или ще "увисна" и аз за ноември.

# 26
  • Мнения: 3 861

За неразбралите, ситното дето Стрелче го е написала е това

Цитат
.................... а до събота има 5 дни само.

Мацка, то бива ситно, ама твойто на нищо не прилича Mr. Green

беше повече ама ме нахокаха...четете си го сами

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 15:34 от Lilly

# 27
  • Мнения: 3 268
Този път ще дойда,само кажете кога Peace

# 28
  • Мнения: 3 861
Този път ще дойда,само кажете кога Peace
а ти гласува ли в анкетата, там се решава кога Wink???

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 17:58 от Lilly

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абе аз гласувах за 14-ти, ама сега се сещам, че бях решила да правя нещо тогава....ама изобщо не помня какво!  ooooh!
Ако не се сетя- ще дойда 100%.

Общи условия

Активация на акаунт