Перилни препарати и омекотители – 65

  • 37 910
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Дозировката е сложена там, да ориент. Много зависи, какво перем. Памук или синтетика. На сингетика аз слагам 2/3 от това на памук.
 Пък и честно да си кажа, пералнята си има система която, показва колко да сложа. Тя ми показа 170 мл и аз сложих толкова

# 46
  • Мнения: 2 952
Според мен винаги трябва да се слага дозата , която производителя е предвидил . Тя пералнята как ще знае колко е замърсено прането,  праха концентриран ли е ....

# 47
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Ами да ти кажа, винаги когато съм я послушал, съм вадил чисто пране. Пък това е при много перални. Дори и тези с авто дозировка са така.

# 48
  • Мнения: 267
Heitmann Oxi Universal става и за бяло, и за петна - съдържа натриев перкарбонат, TAED и 3 ензима.

По принцип прахообразните добавки срещу петна са подходящи за подобряване на изпирането на бели дрехи, тъй като са на базата на кислородни избелители, но не всички се справят добре с тази задача.

# 49
  • Мнения: 947
Vasil Vasilev 676271, пак казвам, че не мисля да влизам в излишни полемики.
За мен е нелогично да се използва количество препарат, което производителят е придвидил за двойно по-малки килограми. И честно казано дори и да се направи, за мен качеството на изпиране ще бъде под въпрос.

# 50
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Качеството е показано горе. Пак ви казвам. Не споря, но как според вас работи например Миеле twin dose. Да тя ползва течен, но по нейна преценка и не съм виждал нещо мръсно да излезе от нея. Иначе, дори с тази доза пак имаше много пяна.

# 51
  • Мнения: 2
В Billa има нов Ariel powder & aqua, който се разтваря веднага при съприкосновение с вода.

# 52
  • Мнения: 2 952
В Billa има нов Ariel powder & aqua, който се разтваря веднага при съприкосновение с вода.
Как изглежда ? Цена ?

# 53
  • Мнения: 2
По същия начин изглежда. В кутии си е. И цената мисля, че си е същата. Просто под "Ariel" има надпис "aqua powder" като между думите има капка. Подобно на това:

# 54
  • София
  • Мнения: 9 879
Тази или следващата седмица ще има ли на промоция течен препарат /и кой е без избелители за да знам за какво да го ползвам / - не съм купувал от две години Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 952
За какво пране ти трябва течен ?Grinning
Редакция : В Лили дрогерии има Ариел гел за цветно , 50 пранета за 16 лева .
В Кауфланд , Персил гел  на подобна цена , но за 60 пранета .
Това е на промоция в момента .

# 56
  • София
  • Мнения: 9 879
За какво пране ти трябва течен ?Grinning
Редакция : В Лили дрогерии има Ариел гел за цветно , 50 пранета за 16 лева .
В Кауфланд , Персил гел  на подобна цена , но за 60 пранета .
Това е на промоция в момента .
ами за цветно най-вече, а какво точно... примерно вълнена жилетка. Вие какво избягвате да перете с прах? Не съм скиор или нещо такова, поларите дето имам отдавна са минали всякакви бариери...

# 57
  • Мнения: 2 952
Аз лично не избягвам да пера нищо с прах..

# 58
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз нищо не избягвам да пера с прах просто защото не купувам течни. Само за вълна са ми течни првпаратите, но не съм виждала прах за вълна.

# 59
  • Мнения: 2 952
Преди ДМ имаха , вече - не .
В Германия има Первол прах за вълна.  Мисля , че в Борн го продават.
Намерих го - 16 пранета са 6.99 лв .

Общи условия

Активация на акаунт