Перилни препарати и омекотители – 65

  • 38 038
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 010
Благодаря! Не ми беше зор да търся специално, но така като сподели ми стана интересно.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Моля за инфо момичетата от Варна - къде мога да намеря прах Скип, без Борн. Оттам съм се зарекла повече да не пазарувам, заради безумните цени.

# 62
  • София
  • Мнения: 9 910
За какво пране ти трябва течен ?Grinning
Редакция : В Лили дрогерии има Ариел гел за цветно , 50 пранета за 16 лева .
В Кауфланд , Персил гел  на подобна цена , но за 60 пранета .
Това е на промоция в момента .
и двата нямат избелители? Ариела още ли мирише натрапчиво?

# 63
  • Мнения: 949
Моля за инфо момичетата от Варна - къде мога да намеря прах Скип, без Борн. Оттам съм се зарекла повече да не пазарувам, заради безумните цени.

И аз питах, но не получих отговор. Имало май някакъв склад в Махлата, под малкото Кръгово и в цветния, но не съм стигнала до там да търся.

# 64
  • Мнения: 2 958
За какво пране ти трябва течен ?Grinning
Редакция : В Лили дрогерии има Ариел гел за цветно , 50 пранета за 16 лева .
В Кауфланд , Персил гел  на подобна цена , но за 60 пранета .
Това е на промоция в момента .
и двата нямат избелители? Ариела още ли мирише натрапчиво?
Да , и двата нямат избелители . Според мен Ариел мирише хубаво , не натрапчиво .

# 65
  • Мнения: 2 958
Новия Ариел /онзи с водата / се продава в Т маркет  , на цена от 11 лева и нещо , 20 пранета , за цветно . Не намерих разлика между нормалния Ариел и този .
Също погледнах и състава на този за бяло , на същата цена . Има кислородни избелители ,но не пише колко .
Като съм на вълна Ариел -  взех си пакет за цветно , 20 пранета , но на 8.20 лв .

# 66
  • София
  • Мнения: 9 910
Новия Ариел /онзи с водата / се продава в Т маркет  , на цена от 11 лева и нещо , 20 пранета , за цветно . Не намерих разлика между нормалния Ариел и този .
Също погледнах и състава на този за бяло , на същата цена . Има кислородни избелители ,но не пише колко .
Като съм на вълна Ариел -  взех си пакет за цветно , 20 пранета , но на 8.20 лв .
а, ариела имаше ли омекотители вътре?

# 67
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
За мен това е глупост. Какво ще остане от него, в районите с твърда вода, след 3-4 изплаквания.

# 68
  • Мнения: 2 958
Новия Ариел /онзи с водата / се продава в Т маркет  , на цена от 11 лева и нещо , 20 пранета , за цветно . Не намерих разлика между нормалния Ариел и този .
Също погледнах и състава на този за бяло , на същата цена . Има кислородни избелители ,но не пише колко .
Като съм на вълна Ариел -  взех си пакет за цветно , 20 пранета , но на 8.20 лв .
а, ариела имаше ли омекотители вътре?
Какви омекотители ? Ариел с аромат на Ленор ли ? Мисля , че имаше .

# 69
  • Мнения: 1 326
Аз си купих от Билла на промоция Ариел за цветно и бяло(с капката) 40 пранета за 13лева кутията, но не съм го пробвала още новия.

# 70
  • Мнения: 2 958
Някой има ли линк към колекцията на Гес? Искам да я разгледам , но не мога да намеря линк Sad

# 71
  • Мнения: 2 958
Успях да намеря колекцията с течни гелове и капсули  на Гес Grinning .
Остават праховете и омекотителите ..
Ето ги геловете и капсулите https://get.google.com/albumarchive/113712586659058256042/album/ … 8EEDUnB47LOSEpqtE
Ето още една , много интересна колекция https://www.flickr.com/photos/daniele_lavamat/with/3314363621/

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 08:10 от strawberry84

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Днес влязох в 1-2 магазинчета за турски перилни да проверя дали пък няма гръцки Скип. Нямаше, но и в двете ми рекламираха някакъв Ало.

С право ли съм скептична?
И най-накрая помирисах омекотителите Юмос, наистина са хубави, но 8 лв. не е ли много?

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Alo е аналог на Tide(някога се продаваше в бг магазините,официален внос),среден клас перилен препарат на P&G."Рекламираният" АLO beyazlar ve renkliler(бяли и цветни) купих веднъж от Турция пакет 1,5кг и никак не останах доволна,има и ALO kar çiçeği(кокиче) специално за бяло.Yumoş в Турция струва около 4лв,в БГ някои търговци нямат лимит на надценка.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря artemida. Спомням си Тайд Wink . Хич няма да си правя експерименти.

Общи условия

Активация на акаунт