Април започна малко на шега, а на теста грейва втората черта. ~бебеправене 387~

  • 27 778
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 669
Кактусче добре дошла в "мутиралите" 😂.. В началото като излязоха моите,че са една идея по-зле от твоите,така се бях шашнала, сега не ми пука. Чакам да забременя и ще се дупча, ако трябва по-цял ден 😁 Сега можеш да минеш през хематолог. Да ти пусне една ДКК.
Аз пия превантивно аспирин протект, а след + ще е с Фракси или Клексан, каквото изпишат 😁
Скрит текст:
[spoiler/]

# 781
  • Мнения: 2 524
Кактусче, моите са същите.
За ПАИ е хубаво да провериш и АСЕ и фактор 13.
С готовите изследвания е добре да се консултираш с хематолог за евентуална терапия.
За МТФХР, не води само до понижен фолат и висок хомоцистеин както пише. Трябва да приемаш метилираните форми на витамините от група Б, да следиш витамините като цяло и да избягваш джънк и като цяло токсини. Хубаво е да пуснеш как са ти Б6, Б9, Б12, Д и хомоцистеин, защото обикновено хората с тази мутация сме с ниски нива.
Виж темата за тромбофилия.  Там има много информация за мутациите.

Всички тези неща могат да се овладеят и да не създават проблеми. Не се притеснявай. Heart

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 11:20 от Jessito 🍀🍀

# 782
  • Мнения: 682
Аз минавам да се отчета с негативен тест 14дти след реинсеминацията Disappointed Аз хем нямах никакви надежди, хем ми се видя някаква суууууупер бледа черта, та реших да пусна кръвен и естествено - 0.46 miu/ml
Сега само се надявам тия фоликули скапани, които така и не се спукаха дори след овитрел, поне с М да се изчистят и да не ми блокират опитите за началото на май. Стискайте палци и така. Продължаваме напред!

# 783
  • Мнения: 2 626
Джеси, Мери, Маце, благодаря ви за бързия отговор 😊 Много сте мили ❤️
Вчера ми излезе хомицистеинът и е супер, но колко е реален не се знае, защото не направих 10 дни пауза от В-витамините, а само 5 😅 Пия АбофоликМета.

Раули ❤️❤️❤️ Пожелавам ти тези пусти фоликули да се резорбират и следващото инсе да е успешно 🍀🤞🍀

# 784
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Кактусче,аз съм със същите мутации и засега съм само с Натаспин иАспирин.Може и без инжекции.
Рали,съжалявам.Успех другия път.

# 785
  • Мнения: 2 515
А задължително ли е терапия с тези мутации. Аз също имам същите мутации, но до + тест не съм стигала. Не съм имала и бременност до сега, ако има значение. За София кой хематолог препоръчвате?

# 786
  • Мнения: 691
Добро утро момичета. Аз се чувствам много кофти от вчера. Коремът ме боли на моменти, сякаш М ще идва, а имам още 6 дни. И кръста започва да ме боли от тази сутрин. И гърдите ми се подуват и усещам дискомфорт. Сякаш започвам да губя надежда, че чудото е станало... Много ми е потиснато...

# 787
  • Мнения: 2 669
Кременуша И мен два дни ме боля кръста, и аз губя надежда. Аз имам 5 дни до М. Каквото такова, срещу природата няма как да се борим. Имаме време де, може да има надежда, нали тя умирала последна 😁.. Както казва Пулев:Продължаваме напред! 🍀❤️

# 788
  • Мнения: 710
Здравейте, момичета 😊
Излязоха ми резултатите от генетичните. Честно казано много не мога да интерпретирам резултатите, но май не би трябвало да се притеснявам.


Аз също съм с тези мутации и пия само Аспирин протект. Явно не при всички е задължително да се използват инжекции.

# 789

Общи условия

Активация на акаунт