Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема 25

  • 28 313
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
Имам опит с Горене, 45 см. До втората си година беше многократно на сервиз. Два месеца след втората беше за боклука.

# 271
  • Мнения: 6 026
Etty,
Споделяла ли си проблема си преди? Помня, че четох отрицателно мнение преди месеци. Дали не е твоето. Защо питам. Аз се напатих с едно Беко. Беко да не видя повече. Но тук във форума общо взето са доволни от марката. Може аз да съм изтеглила късата клечка с дефектна бройка. Та и при теб може да е така.
Общо взето в темата се коментират какви ли не марки, но никой не споменава Горение.
Бях в Дания и за мое учудване в една кухня видях хладилник и аспиратор Горение.

# 272
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
Това беше преди поне 10г

# 273
  • Мнения: 2 972
W , предполагам си видяла мое мнение ...
Горение миялни не мият добре а сушенето им е критично ..
И са доста шумни ...
Точно с Горение за вграждане , 45 см са тези проблеми ....

# 274
  • Мнения: 6 026
Благодаря и на двете. За тази цена-около 600 лв. изборът е беден.

# 275
  • Мнения: 18 057
Благодаря и на двете. За тази цена-около 600 лв. изборът е беден.
Уирлпул имат дъщеря  ми е доволна, с 6 години гаранция май беше, но третата кошница е пародия, не я ползват

# 276
  • Мнения: 991
Благодаея. Моля ви, дайте идея как да проверя дали е това. Аз нищо не разбирам от такива неща и ако се налага някой от bg-mamma да обяснява на уж специалистите как да си вършат работата би било много жалко за тях - да не могат да свържат една миялна. Сега се ядосах. Нали уж това работят, не съм хванала някой от улицата да ми я върже. Те и бойлера не бяха стегнали, и пералняга на криво бяха вързали. 😡

И на мен не ми харесва свързването.
Не само, че е по-ниска точка, но и скосението/ъгъла на включване ми се струва обратен, а не по посока на движението на водата.

# 277
  • Мнения: 6 026
Направи ли проверката, която ти препоръчах? Да подсушиш миялната, да  напълниш мивката с вода и да я изпуснеш изведнъж? Афродита също писа в този дух. Какъв е резултатът?

# 278
  • София
  • Мнения: 12 006
... Те и бойлера не бяха стегнали, и пералняга на криво бяха вързали. 😡
Смени майсторите, явно на тези не им се отдава нищо.
-----------------
Не намирам коментар за съдомиялни Горение по принцип... Онлайн не купувам преди да видя "на живо".
Не си взимай беля. Беко до преди няколко години бяха ок за парите си, сега не знам, но са бюджетна марка и явно си уцелали куц модел или дефектен уред.
-----------------
Скрит текст:
Здравейте! Майка ми иска да купува съдомиялна за вграждане 45 см и се е спряла на Бош SPV4EMX20E. Искам да ви попитам дали е добър избора й? Ако не, коя друга ще препоръчате до 1000 лв с трето чекмедже.
https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-za-vgrazhdane-bosch-spv4emx20e
Изгледжа добре машинката. Аз съм с 3то чекмедже и съм много доволна, но е друга марка и е 60см., не ми пречи на високите чаши, а и втората (средната) кошница се регулира на височина. Погледни и: тази и тази.

# 279
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
OutofNowhere, направи това което ти е писала W и ще видиш. Много е вероятно при това скосение/ъгъл, да не може машината да изпомпи, защото в това време ако тече вода от мивката, ще прави тапа на маркуча на съдомиялната.
Другото което се сещам е да не би да е напъхан много навътре маркуча и затова да не може да оттича?!
Викни читави майстори или някой познат, който разбира.

# 280
  • Мнения: 18 057
Забелязвам резкички на приборите, от ограничителите... Ей тая трета кошница, само кусури и намирам 😜

# 281
  • София
  • Мнения: 12 006
Забелязвам резкички на приборите, от ограничителите... Ей тая трета кошница, само кусури и намирам 😜
Недоизмито ли имаш предвид? Каква марка и модел е машината? Никога не съм имала проблем с тази кошница.

# 282
  • Мнения: 18 057
Не, измити са перфектно, като резка, от държачите. Електролукс е

# 283
  • София
  • Мнения: 12 006
Е от какво е тогава тази реска, щом не е от недоизмито?

# 284
  • София
  • Мнения: 8 603
Аз да напомня за себе си и да споделя, че продължавам да съм си доволна от Whirlpool-a, със все третата му кошница. От третата кошница нямам никакви оплаквания, макар че сигурно има други уреди с по-удобна или по-качествена такава.

Общи условия

Активация на акаунт