Пъзели 31

  • 36 978
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Аз вчера поръчах и още имаше намаления. Даже се изненадах, защото бях на море миналата седмица и реших, че съм пропуснала тази промоция. Влязох случайно и като видях, че има още намаления, не се стърпях и поръчах три

# 691
  • София, България
  • Мнения: 5 602
Аз вчера поръчах и още имаше намаления. Даже се изненадах, защото бях на море миналата седмица и реших, че съм пропуснала тази промоция. Влязох случайно и като видях, че има още намаления, не се стърпях и поръчах три

Кои си поръча?
Намаленията ги имаше до днес на обяд. После изведнъж са изчезнали.

Тони, този пъзел на Клементони е страшна красота.

# 692
# 693
  • Мнения: 1 468
Съжалявам, че така се е получило с моето съобщение! Започнах да пиша от телефона, осъзнах, че ще се получи дълго, публикувах частично написаното и пуснах компютъра да си довърша оттам, че на клавиатурата на телефона ми е мъка да пиша дълго, публикувах редакцията, върнах се пак на телефона да добавя снимките... Голяма епопея 😁

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 17:57 от Ghibli

# 694
# 695
  • Варна
  • Мнения: 36 747
Тони, мен ме интересува Градинската барака. Ако не е обещан на някой, значи го заплювам.

# 696
  • София
  • Мнения: 8 584
Ъпдейт: Mimi_Demi първа си заплю Дубровник и градинската барака. Тези градински на Еurographics са голяма мания.

# 697
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Тони, мен ме интересува Градинската барака. Ако не е обещан на някой, значи го заплювам.

Мога да ти го изпратя като го подредя

# 698
  • Варна
  • Мнения: 36 747
Като стане, припомни ми и ще пиша Simple Smile

# 699
  • Мнения: 6 918
Аз като нямам друго, с което да се похваля, взех този, че е намален - https://www.ozone.bg/product/h1625-obrazovatelen-pazel-slancheva-sistema/
Много е симпатичен, хареса се и от 3-годишното, това й е първият пъзел със 100 части. Сама й доскучава и иска да й помагаме засега.

# 700
# 701
  • Мнения: 1 997

Master Pieces, 1000 части

# 702
  • Мнения: 5 313
Страхотни пъзели показвате, момичета! Аз като гледам, с този ремонт най-рано октомври ще мога да подхвана някой пъзел ((.

# 703
  • София
  • Мнения: 8 584
Е, тъкмо октомври-ноември ще дадеш подобаващ старт на пъзел-сезона, La_Valletta Wink
vox, седи ми в Любими този с кучаците Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 авг 2021, 13:04 от ToniShu

# 704
  • Мнения: 1 468
От 2 август в Лидъл ще предлагат пъзели от 200 части с български гледки:


Интересно ми е дали ще са само показаните на снимката, защото от серията има и други, аз имам един с гледка от Созопол. Марката е Art Eternal (за името не съм сигурна, такъв надпис има на кутията, сайтът е с друго име, а фирмата производител - с трето).

В моя списък с любими пък се озоваха кучетата на HighSpeed, чудесни са 🙂

За който се чуди какво да реди - видях едни прясно появили се пъзели на Касторланд от 3000 части. И тях си ги добавих в списъка, да не изпусна нещо 😂

Последна редакция: пт, 27 авг 2021, 13:27 от Ghibli

Общи условия

Активация на акаунт